Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Prue Halliwell

         Prudence (Prue) Halliwell

                           Shannen Doherty

                                                                             

Dabing: 1 série = Barbora Munzarová

                                      

           2-3 série = René Slováčková 

                                                             http://charmed-mysteria.com/daberi/slovackova.jpg

Série, ve kterých hrála: 1,2,3

 Prue je zkrácenina jména Prudence, což znamá rozvážnost          

 Povolání: Aukční síň Buckland, Fotografka pro magazín 415

Prue se narodila v San Franciscu 28.10.1971, má 3 sestry: Piper, Phoebe, Paige(nevlastní sestra). Prue Halliwell byla prvorozenou dcerou Patty Halliwell a Victora Benneta. Jelikož byla nejstarší, tak se vždy cítila zodpovědná za svoje mladší sestry (Piper, Phoebe) a neustále je chránila. Prue nejdříve pracovala v aukční síni Buckland. Tam byla jen proto, aby udržela dům, ale po té, co si Piper našla solidní práci se Prue rozhodla, že půjde za svým snem, a stala se úspěšnou fotografkou. Dle sester, a nejen jich, byla Prue nejmocnější "článek" moci tří.Její největší láskou byl detektiv Andy Trudeau, který zemřel vinou démona, když se pokoušel sestry ochránit. Po jeho smrti Prue chtěla zkončit s čarováním a se vším, co je s ním spojeno. Ovšem po nějakém čase se vzchopila a dál bojovala se zlem. Dokonce si našla druhou vážnější známost. Začala Chodit s kolegou z práce - s Jackem Sharidenem. Jakmile opustila zaměstnání v Bucklandu opustila i jeho.

17. května roku 2001 Prue zemřela na následky zranění, způsobené démonem Shaxem.

                            

                               

 

Rodinný stav: svobodná

Největší láska: Andy Trudeau

Auto, které používala : Mazda a BMW

Jen málokdo by do křehké asistentky v Buckland Auction House řekl, že má schopnost mrštit s metrákovým chlápkem přes celou místnost a že pomocí mysli zvládne přemisťovat předměty.Ovšem světe div se, umí to. A s pomocí sester dokáže ještě víc.

                                         

                                                    Jak šel čas s Prue

 

Největší strach Prue: Prue se bála, vody protože v ní zahynula její maminka.

schopnosti:

1)Telekineze-(Tuto schopnost má už od 1. dílu)Aktivní schopnost.Hýbat předměty může dvěma způsoby.

       a)pomocí očí - stačí jí zadívat se na určitý cíl a přimhouřit oči, poté už díky své vůli může s cílem libovolně pohybovat.

 

       b)pomocí rukou - je to o něco účinnější metoda, jak pohnout s předmětem nebo odmrštit osobu, stačí jen rukou vykonat pohyb na stranu na kterou chce, aby se cíl pohnul.

  

2)Astrální projekce - (Tuto schopnost má od 2. dílu)Druhá aktivní schopnost. Astrální projekce je velmi dobrá schopnost, díky které se Prue dokáže ocitnout na jiném místě a to i dosti vzdáleném nebo běžně nepřístupném, stačí si jen slně přát ocitnout se na onom místě, poté její tělo upadne do transu a na cílovém místě se objeví její astrální tělo, které ovšem nemá schopnost telekineze.

       

 

 3)Cryokineze -Touto sílou střílela led z dlaně. Sílu měla Prue v minulém životě.

 

Tetování Prue 1

1)Kříž na levém kotníku

 

 Obrázky, tapety, fotky, animace,..:

   

 

 

 Prue.jpg Prue image by Frido97 

 

 

 

 Maličká Prue

 

 obrázek 

 Prue jako muž

    

 

 Prue jako pes

 

 Prue jako teenager

 

 Zlá Prue

 

 Prue jako kovboj (1873)

 

 Prue jako pekelnice

 

 Prue v budoucnu

 

 Prue na Halloweene

 

 Prue jako duch

 

  Minulý život Prue

 

 Prue v minulosti

 17.století

 

 

 

 

 

    

 

 

     

 

 

  

     

    

 

 

 

 

 

 

                    Shannen Maria Doherty

          Shannen Doherty

- herečka

Datum narození: 12.04.1971

Místo narození: Mephis, Tennesse, USA

Znamení: beran

Výška: 160cm

Váha:

Barvy vlasů:

Barva očí:

Stav:

Náboženství:

Olíbená barva:

Oblíbené jídlo:

Oblíbení herci:

Oblíbená hudba:

Koníčky:

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy
jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Rider
.
Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním
životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.
Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden. 
V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "Charmed
". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano
 a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.
Po té se vrátila k televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu Love
, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té   pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

 Mladá Shannen

    

 

 Shannen Doherty 

Yellow3.jpg prue image by carter_horton 

 

 

 

 

     

 Shannen Doherty    

  008.jpg prue image by carter_horton 

  

    

 Shannen Doherty

 Shannen Doherty

 Shannen Doherty

 Shannen Doherty

 

 Shannen Doherty

 

 

  

 

 

 

 

 

 http://www.shannen-doherty.net/ShannenParkCity/s68.jpg  http://www.shannen-doherty.net/ShannenParkCity/s79.jpg 

 

   

 

    

  V jiných filmech

A Burning Passion

 

 Stupeň 7: Konec světa (2005)

   Stupeň 7: Konec světa (2005) [TV film]

 http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://neo.t.free.fr/wall/serietv/charmed/charmed_04.jpg&imgrefurl=http://charmed1993.blog.cz/&h=768&w=1024&sz=141&hl=cs&start=19&usg=__mJnqAzRtDIzgxBLtEAeJl3w6XU4=&tbnid=5bcylayq2jqgsM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dcharmed%26gbv%3D2%26hl%3Dcs

 

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek