Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kniha Stínů‚ Dům‚videa‚..

 

                                                                                                    Dům 

 

   

Seriálová adresa: 1329 Prescott Street (San Francisco)

Skutečná adresa: 1329 Carroll Avenue (Los Angeles)

Dům Halliwellových je v seriálu patrně tím nejdůležitějším místem. Provází nás seriálem od začátku až do jeho konce, sestry v něm vyrůstali, žili, žijí a ještě nějakou chvíli žít budou.Dům stojí nad neutrálním zdrojem energie (stojí uprostřed pentagramu vzdáleností od 5ti "živlů"), v něm je magická moc nejsilnější, v minulosti bojovalo o dům dobro i zlo, nakonec dobro zvítězilo a usídlilo se v něm, nicméně zlo se jen tak nesmíří s porážkou a stále se snaží dům získat.

 Mapka spodní části domu

     

 

 

                           Vchod do domu(vstup)

Pokud chcete do domu, musíte právě tudy. Přes hlavní vchod chodí všechny návštěvy, sestřičky i démoni.

 

                  Předpokoj

Hned po půdě je to nejčastější místo boje se zlem a také si tu sestry často povídají.

 

                  Sklep

Sklep není zase tak důležitou součástí domu. Je pod ním uvězněný stínový démon Bubelák. Skrývala se tam Piper, když dostala novou schopnopst molekulárního urychlování, a Phoebe, když se stala empatkou. Prue v něm měla temnou komoru a Phoebe si do něj dala boxovací pytel a cvičila tam s Coleem. Taky jsou tam nejspíš pojistky a hlavní uzávěr vody a plynu.

 

             Obývací pokoj

Trochu méně důležitá část domu, na rozdíl od ostatních místností, zde sestry moc času netráví.

 

 

               Kuchyně

Ač se to nezdá, je Kuchyně jednou z nejdůležitějších místností v celém domě. Kromě přípravy jídla a ranní konverzace u snídaně, tu sestry připravují i různé lektvary a kouzla.

 

 

                Jídelna  

V ní se konají obědy a večeře při vyjímečných příležitostech.

 

             Zimní zahrada

Zimní zahrada je jedna z nejkrásnějších místností domu, má prostorná okna a sestry v ní často relaxují, ale občas se tu taky něco málo děje.              

   Pokoj Phoebe

Pokoj Phoebe je údajně nejchladnější místností v domě. Když se Phoebe přestěhovala k Jasonovi do Honkongu, Piper z něho vytvořila pokojík pro chlapce, ale když se Phoebe vrátila byl opět její.

 

  Pokoj Prue a později Paiper (a Lea)

Největší soukromý pokoj v domě. V první, druhé a z části i v třetí sérii v něm bydlela Prue. Po svatbě Lea a Piper jim Prue pokoj přenechala a to proto, aby měli Piper a Leo více místa, a aby Piper přešli myšlenky na stěhování.

 

 Dětský pokojíček

Pokoj pro miminko (Wyatta) je v prvním patře vedle pokoje Piper a Lea. Leo tento pokoj udělal z šatníku, proto je hodně malinký.

 

  Pokoj Piper, Prue a později Paige

Tento pokoj má velmi bohatou historii. Nejdříve v něm bydlela Piper, ale po svatbě se přestěhavala do pokoje Prue. Z toho plyne, že tento pokoj patřil Prue. Po její smrti ho Piper a Phoebe udržovaly dlouhou dobu neobydlený, když však pochopily, že to nemá smysl, přenechali tento pokoj Paige. Paige si ho celý předělala k obrazu svému. Když se Paige nastěhovala k Richardovi, udělala Piper z tohoto pokoje tělocvičnu. Pak se tam znovu nastěhovala Paige.

  

  Půda

Půda je nejdůležitější místo v domě. Je zde uchována kniha stínů  a sestry zde mohou bezpečně kouzlit, protože na půdu není vidět. velice často se tu odehrává souboj s démony (se zlem).

   

 Dětský pokojíček Wyatta a Chrise

Po narození Chrise, se chlapci přestěhovali do většího pokojíčku. Wyattův bývalý pokoj se stal opět šatníkem. 

          Znak

       

  Kniha stínů

   

 

The Smiths--How Soon Is Now? - úvodní písnička: 

I am the son
And the heir
Of a shyness that is criminally vulgar
I am the son and the heir
Of nothing in particular

You shut your mouth
How can you say
I go about things the wrong way
I am Human and I need to be loved
Just like everybody else does

There's a club, if you like to go
You could meet somebody who really loves you
So you go, and you stand on your own
And you leave on your own
And you go home
And you cry
And you want to die

When you say it's gonna happen "now",
Well, when exactly do you mean?
See I've already waited too long
And all my hope is gone..

 

 

Já jsem syn 

a dědic

Z bojácnosti která je trestně vulgární

Já jsem syn a dědic

Něčím zvláštní

Ty zavíráš svoji pusu

Co(kolik) můžeš říct

Já jdu špatnou cestou

Já jsem Člověk a potřebuji lásku

Právě jako každý jiný

Tady je club,ty jsem rád chodíš

Ty bys ses mohl setkat s někým,kdo tě opravdu miluje

Tak jdi,počkej a nedej se

A ty opustíš své nejmilovanější

A ty jdeš domů

A ty chceš zemřít

A ty říkáš,že se to stane nyní

Víš,co to znamená

Vidíš,mám čekání dlouhé

A všechna má naděje je mrtvá……….  

 

 

 

 

          Videa  

                    

 

Prue

   

Piper a Leo

     

     

 

 

Phoebe a Cole,Coop,...

  

 

   

 

 

 
 

 

 

 

Wyatt

  

Chris(Bianka)

Paige

    

 Rozvrhy s čarodějkami

 

        Záložky s čarodějkami

 

           Obaly na sešity

 

 

 

Série a díly:

 1. Série

 1. díl -  Something Wicca This Way Comes (Všechno zlé je pro něco dobré)

                     

Phoebe se vrací z New Yorku do San Francisca za svými sestrami Prue a Piper. Piper ji vřele přivítá, ale Prue jejím příjezdem není zrovna nadšená, věří totiž, že Phoebe zapříčinila rozvrat jejího vztahu s Rogerem. Ještě ten večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritistickou tabulkou a najednou se ručička na desce začne sama od sebe pohybovat a postupně ukáže slovo půda. Phoebe se vydává právě na půdu, kde nachází Knihu stínů, rodinnou čarodějnickou knihu, ze které přečte zaříkadlo a aktivuje tak jejich magické schopnosti, které do teď spaly. Celou noc si Phoebe v knize čte a zjišťuje, že se sestrami jsou skutečné čarodějky, a že od této chvíle jejich schopnosti budou přitahovat všemocné zlo. Druhý den sestry skutečně začnou objevovat své síly: Piper z ničeho nic zastaví čas a díky tomu získá pracovní místo v restauraci, Prue v rozčílení nevědomky způsobí pár nepříjemností svému protivnému zaměstnavateli ( je to právě její bývalý snoubenec Roger), ještě před tím než podá výpověď a Phoebe má při jízdě na kole vidění a díky tomu zachrání dva mladíky před srážkou s autem tím, že se sama vrhne pod auto. Utrpí lehčí zranění ruky a je odvezena do nemocnice. Sem pro ni přijíždí Prue a potkává tu svou lásku ze střední školy, inspektora Andyho. Phoebe vysvětlí Prue co se stalo, ale ona jí nevěří, alespoň do té chvíle než sama na vlastní oči uvidí, že dokáže pohybovat věcmi pomocí mysli. Mezi tím Piper zjišťuje nepříjemnou skutečnost- její přítel Jeremy, se kterým chodí už šest měsíců je ve skutečnosti zaklínač, který chce všechny tři sestry zabít a získat tak jejich schopnosti. Piper utíká domů za sestrami a poví, co se stalo. Phoebe v Knize stínů najde kouzlo, které by mělo Jeremyho zničit, ale při úklidu pomůcek se dotkne mísy a má vidění, že kouzlo nezabralo. Chtějí utéct z domu, ale je pozdě, Jeremy se dostal až sem. Utečou na půdu, kde si v poslední chvíli spojí ruce a začnou dokola opakovat zaříkadlo, které bylo napsané na spodu spiritistické desky. Díky tomu se jim podaří Jeremyho zničit.

2. díl -  I've Got You Under My Skin (Až na kůži)

           

Phoebe v Quake potká svou kamarádku Britany a obdivuje její tetování anděla na ruce. Když Britany odejde a nasedá do svého auta je přepadena neznámým utočníkem. Druhý den ráno se Piper dívá na pořad o upalování zlých čarodějnic a má obavy, že její síly jsou taky zlé. Později Piper sedí v autě před kostelem a ptá se faráře, zda čarodějnice mohou vstoupit do kostela, jeho odpověď ji však příliš neuklidní a ona chce to vyzkoušet, ale když se dotkne dveří, zahřmí se a ona vyděšeně uteče. Mezitím se Prue jde ucházet na místo v aukční síni, jelikož na tuto práci dostala nabídku. První rozhovor sice pokazí, ale dostane ještě druhou šanci a tentokrát už to vyjde. Phoebe vypomáhá Piper v Quake a pozná tu Stefana, známého fotografa, který jí nabídne, že jí udělá pár fotek. Potom jde Phoebe pomoci Piper odvézt jídlo pro chudé ke kostelu, kde se Piper opět vyptává kněze, jak je to s čarodějkami, ale ani tentokrát se nic nevyřeší, protože jí kněz cituje úryvek z Bible, ve kterém se praví "Nenecháš čarodějnici naživu", což Piper vyděsí ještě víc. Zatím si šla Phoebe koupit žvýkačky a u stánku potká pár starých lidí, kteří si chtějí vsadit, protože jsou na tom finančně velice zle a hrozí jim, že přijdou dům. Phoebe má však předtuchu jaká čísla budou tažena a poradí jim, sama si hned taky vsadí. Piper je na půdě a čte si v Knize stínů a snaží se zjistit něco o svých schopnostech. Přijde za ní Phoebe a se svou sestrou si promluví, tento rozhovor už Piper pomůže a ona se uklidní, už nemá strach z toho čím je. Phoebe pak odchází za Stefanem, aby si nechala udělat pár snímků. A Piper jde do kostela, aby si ověřila, že je hodná, když odchází, potká starou ženu a zjišžuje, že má stejné tetování jako Britany, která zmizela, a dokonce i na stejném místě, vezme ji proto do domu. Prue a Piper se pak v Knize stínů dočtou o démonu Javnovi, který krade mládí dívkám, aby si tak udržel nesmrtelnost. Díky Britany pak zjistí, že Javna je ve skutečnosti Stefat a uvědomí si, v jaké nebezpečí se právě nachází Phoebe. V poslední chvíli pak Phoebe osvobodí z pout a pomocí zaříkadla Javnu zničí, tím také navrátí ukradené mládí všem dívkám. Sestry pak oslavují v Quake své další vítězství nad zlem, Phoebe v televizi nad barem uvidí výsledky loterie, ale když se podívá na tiket, zjistí, že je prázdný. Uvědomí si, že své schopnosti skutečně nemůže využívat k osobnímu prospěchu.

 3. díl - Thank You For Not Morphing (Návrat)

           

Prue, Piper a Phoebe jdou na večírek ke svým známým, ale Prue se příliš nebaví a proto odchází domů, kde nachází otevřené dveře a v domě rozzuřeného psa s démonickýma očima, který ji z domu vyžene. Když se později se sestrami vrátí, pes je pryč. Druhý den je Prue v práci a do její kanceláře přichází muž, který si chce nechat ocenit nějaký prsten. Ona prsten po chvilce pozná a stejně tak pozná i jeho majitele- je to Viktor, otec Prue, Piper a Phoebe. Jelikož je na něj Prue naštvaná kvůli tomu, že opustil jejich matku, když byly malé, vyhodí ho. Pak jde tuhle novinku oznámit svým sestrám. Phoebe je na svého otce moc zvědavá, proto jde do jeho hotelového pokoje. Když ho však obejme, má vidění, jak Viktor odnáší Knihu stínů. Mezitím se do domu vkrade démon, morfovač, který dokáže libovolně měnit tvar svého těla a napodobovat tak i vzhled jiných. Chce také odnést Knihu stínů, ale jakási síla, která nedovoluje nikomu zlému knihu z domu odnést, mu v tom zabrání. Zároveň se domů vrací i Prue. Nachází Knihu stínů pohozenou na zemi a na půdě jsou vylomené dveře. Prue hned začne obviňovat otce. Večer jdou sestry s Viktorem na večeři a on jim poví, že ví o jejich schopnostech, to je přiměje k tomu, aby otce vzali domů a ovšem si v klidu promluvili. Diskuse se však zvrtne v hádku a Prue svými schopnostmi Viktora vyhodí z domu. Viktor se pak vrací do svého hotelového pokoje, kde už na něj čekají tři morfovači, jsou to známí, u kterých byly předtím sestry na večírku. Chtějí Viktora využít, aby tak získaly Knihu stínů, tím oslabili moc čarodějek a mohli je zabít. Další den si Viktor odchytne Phoebe před domem a snaží se ji varovat. Phoebe má znovu vidění, ve kterém jim otec odnáší Knihu stínů, ale tentokrát už vidí, že je to vlastně jeden z morfovačů, kdo ji krade. Phoebe utíká do domu varovat sestry, ale o malinkou chvilku později jsou už v domě všichni- čarodějky, Viktor i všichni tři morfovači. Phoebe rychle najde zaklínadlo, které zničí vše živé, co je v domě, vše až na tři sestry. Kouzlo použijí a svého otce ochrání před záhubou díky prstenu, který si byl před tím ocenit u Prue, prsten totiž působí i jako ochrana před kouzly. Druhý den se sestry chystají na oběd se svým otcem, ale on musel náhle odjed, takže se spokojí alespoň se starým videozáznamem z dob, kdy byla celá rodina ještě pohromadě. Ještě před tím však do domu přichází nový řemeslník- Leo.

4. díl - Dead Man Dating (Rande s duchem)

           

Blíží se narozeniny Prue. Andy ji zve na malý výlet a sestry pro ní připravují oslavu, jenže Prue své narozeniny slavit za žádnou cenu nechce. Shodou náhod slaví narozeniny i jeden mladík, Mark, z čínské čtvrti, ale v jedné odlehlé uličce je přepaden nějakými muži, zabit a jeho tělo je spáleno. Markův duch, který vystoupil z jeho těla jen vyděšeně kouká co se to s ním děje a nechápe, proč to ti muži udělali. Ráno se Piper a Phoebe domlouvají na tajné oslavě pro svou sestru. Prue přichází a oznamuje jim, že přemýšlí o Andyho nabídce. Piper a Phoebe se jí to snaží okatě vymlouvat, protože naplánovaný výlet je v době, kdy má být oslava. Prue pochopí o co Piper a Phoebe jde a upozorní je, že nesnáší překvapení a žádnou oslavu nechce. Phoebe pak odchází na pracovní pohovor, chce totiž získat nějaké peníze, aby mohla zaplatit dárek. Má se stát senzibilkou v hotelu, pohovor zvládne a místo dostane. Piper však v novinách uvidí zakroužkovaný inzerát a pochopí, čím si teď Phoebe vlastně vydělává. Jde proto do hotelu, kde její mladší sestra pracuje a chce jí vynadat, protože svou moc využívá veřejně. Jejich rozhovor však přeruší Markův duch, který hledá skutečného senzibila, který by mu mohl pomoci. Obě sestry si však myslí, že je to jen nějaký opilec a snaží se ho odehnat. Piper pak z hotelu odchází a nemůže se Marka zbavit. Najednou však uvidí, jak skrz Markovo tělo projede kolo a ona pozná, že mluví pravdu. Mark ji pak odvede na místo, kde ho zabili. Cestou ji vysvětluje, proč tolik spěchá- podle čínské legendy je totiž právě svátek otevření bran pekel, doba, kdy strážce brány Jama loví duše zemřelých, aby je mohl vzít do pekla. Když dojdou k mrtvému tělu, objeví se Jama, ale Piper ho zmrazí a oba utečou. Piper pak zavolá policii a oznámí, kde se nachází tělo zavražděného. Doma pak Marka představí svým sestrám a vysvětlí jim ,co je zač. Další den jde za jeho matkou, ale s překvapením zjistí, že ji policie o Markově smrti neinformovala. Doma pak vidí v televizi jak policie našla Markovo tělo ,ale myslí si, že patří zločinci jménem Tony Wong, muži, který Marka zabil. Čarodějky hned pochopí, že Marka zabil proto, aby jeho tělo pak vydával za své a policie už po něm přestala pátrat. Phoebe má vidění, ve kterém vidí, že se Tony právě nachází v nějaké skladišti. Mark tam spolu s Piper jdou. Piper Zmrazí Tonyho a všechny jeho kumpány a Tonyho pak vyfotí s novinami, ve kterých je článek o jeho úmrtí. Všichni však rozmrznou dříve než Piper zmizí, sice jim stačí ujet, než ji chytí, ale Tony si napíše poznávací značku jejího auta. Piper pak odnese fotografii, na kterou napsala i to, že ten mrtvý je Mark, na policii. Tony se chce Piper pomstít, protože zmařila jeho plány a díky poznávací značce, kterou si poznamenal, zjistí, kde bydlí a unese ji. Prue, Phoebe a Mark se hned vydávají do skladiště. Sestru pak zachrání díky svým schopnostem a vyděšený Tony prchá ven, kde už na něj ale čeká policie. Tony je zastřelen a jeho duch, který vystoupí ze svého těla je lapen Jamou. Jama si chce vzít i Marka, ale sestry se za něj postaví a Jama ho nechá být. Na svém pohřbu se Mark rozloučí se sestrami Halliwellovými a pak odchází s duchem svého otce, který si přišel pro svého syna. Piper si uvědomí, jakou smůlu má muže- nejdříve si začne se zaklínačem Jeremym a teď se zamiluje do mrtvého. Doma na Prue čeká překvapení, tajný večírek se přece jen koná a ona je nakonec ráda, že své narozeniny může oslavit.

5. díl - Dream Sorcerer (Čaroděj snů)

         

Prue, Piper a Phoebe jsou v Quake, když tu najednou servírka donese drink pro Prue a to i přes to, že si ho neobjednala. Dozví se, že je od jakéhosi muže, který sedí opodál. Prue však drink odmítne a pošle ho muži zpět. Zklamaný mladík chce pozvat alespoň onu servírku, aby si spolu někdy někam zašli, ona však uvidí, že muž je vozíčkář a slušně ho odmítne. Toho večera si jde mladá dívka, servírka, lehnout a má sen o muži z Quake, ale v tom snu může chodit. Chvíli spolu tančí a pak muž dívku shodí z veliké výšky a ona umírá- ve snu, ale i ve skutečnosti. Její podivné úmrtí vyšetřuje Andy. Piper je v Quake a přichází za ní rozzářená Phoebe. Našla totiž kouzlo v Knize stínů, pomocí kterého si mohou přivolat ideálního partnera, navíc se dá kouzlo kdykoli zrušit. Obě tedy kouzlo vyzkouší. Ten stejný večer má Prue telefonát od muže z Quake, který ji zve na rande, ale ona ho opět odmítá. Pak se chce jít vykoupat, ale usíná ve vaně a má stejný sen jaký měla mrtvá servírka. Naštěstí ji však Piper probudí dřív něž také zemře. Prue se pak druhý den ráno snaží vysvětlit Piper co se stalo, ale ona ji nevěří. Z rozhovoru je vyruší vysoký svalovec a hned za ním přiběhne Phoebe s jeho trikem v ruce- jejich kouzlo vyšlo. Mezitím si Andy se svým paržákem lámou hlavu nad několika případy smrti, kdy ženy, které spaly ve svých postelích, byly nalezeny mrtvé a se zlámanými kostmi, jako kdyby skočily z dvacátého patra. Zatímco si Phoebe skvěle užívá se svým novým milencem, Piper se vše vymyká z rukou. Dostává jednu nabídku za druhou a už neví, co má dělat. Nakonec si však přece jen domluví rande s jedním z nápadníků, ale skončí to katastrofálně. Andy a Darryl jdou do ústavu, kde se zkoumá spánek. Přišli sem nejen proto, že všechny oběti zemřeli ve spánku, ale proto, že zde pracuje Berman, muž z Quake, který se dvěma z obětí chodil. Ale při výslechu nic nezjistí. Berman pak opět vstoupí do snu Prue, která usnula v práci. Chce ji zase shodit, ale ona ho bodne nožem na dopisy, který stačila sebrat ze svého stolu, to ho ještě víc rozzuří, ale Prue opět zachrání náhoda, zazvoní totiž telefon. Prue se pak podívá na nůž, kterým "čaroděje snů" bodla a uvidí krev, díky tomu zjistí, že i on je ve snech zranitelný. Mezitím Andy Darrilovi vysvětluje svou teorii o vraždách. Myslí si totiž, že Berman zabíjí ženy, které ho odmítnou, pomocí snové projekce, které se týká i Bermanův výzkum. Phoebe a Piper si uvědomí, že jejich kouzlo se vymklo kontrole. Při jejich debatě je vyruší telefon. Volá Prue a svým sestrám poví vše o dalším Bermanově pokusu o vraždu. Chce jet okamžitě domů a prosí sestry, aby na ni skrz telefon mluvily, protože je vyčerpaná a má strach, že usne. Do domu Halliwellových však vtrhne zhrzený milenec Phoebe a odežene dívky od telefonu. Prue usíná a vybourá se. Prue je převezena do nemocnice, upadne do bezvědomí a Berman si ji opět najde v jejím snu. Phoebe a Piper jdou do nemocnice a neustále na Prue mluví a dodávají ji odvahu. Prue je ve snu uslyší, čímž nabere tolik síly, aby mohla použít svou moc. Pomocí svých schopností Bermana shodí ze střechy, ze které měla být sama shozena. Mezitím se Andy a Darryl dostanou do ústavu, kde Berman pracuje a chtějí ho zatknout. On však zrovna prochází pokusem a spí. Andy trvá na tom, aby byl za každou cenu probuzen, protože věří, že se opět chystá někoho zabít, jenže Bermana už neprobudí- je mrtev.

6. díl - The Wedding From Hell (Ďábelský sňatek)

           

Alison a Eliot, šžastný pár, který bude mít brzo svatbu, se prochází po zahradě, když za nimi přichází Eliotova matka. Chvíli si povídají, ale Alison najednou zahlédne jakousi mladou ženu, která je pozoruje. Eliotova matka, Grace, je očividně vyděšená a za ženou jde. Začnou se dohadovat o jakési dohodě, kterou uzavřely před dvaceti lety, a neznámá žena, kterou Grace nazývá Jade, použije svou kouzelnou moc, díky které Eliota uvrhne do jakéhosi prokletí, chce se za něj totiž provdat místo Alison.
O týden později se v domě Halliwellových Prue snaží dostat do koupelny, ve které je zrovna Piper a dělá si těhotenský test. Prue to vzdává a odchází, Piper test hodí do koše a do koupelny pouští Phoebe, která zaujala místo Prue před koupelnou. Phoebe uvidí v koši vyhozený test a když se ho dotkne, má vidění, ve kterém se Piper narodí jakési démonické dítě.
Piper má telefonát a dozví se, že dostala na starosti přípravu svatební hostiny pro rodinu Spencerových, protože její šéf, který to měl udělat původně, odjel do Francie. Piper pak pověří Phoebe, aby jí s přípravou pomáhala a dá ji seznam, co potřebuje koupit. Piper pak odjíždí do rezidence Spencerových, ale u brány ji vyděsí kněz s dýkou v ruce a ještě než ho ochranka odvede pryč, Piper zaslechne, jak vykřikuje něco o Hekaté. Mezitím je Prue v práci a oceňuje věci, které mají jít do aukce. Přichází za ní Phoebe a říká ji o svém ranním vidění. Pak Phoebe odchází do domu Spencerových za Piper. Obě sestry se později stanou svědky nepříjemné scény, kdy smutkem rozčílená Alison vtrhne do domu, protože nechápe, proč Eliot najednou chce svatbu mít s Jade. Zmatku využije kněz, který ochrance utekl, a vplíží se do pokoje nevěsty. Ta už ale na něj čeká a společně se svými služebnými, které si přivedla s sebou, knězi zlomí vaz a pak ho vyhodí z okna svého pokoje. Vyšetřování případu se ujímá Andy a Darryl. Andy jde za Prue, aby se sní poradil o noži, který našli u mrtvého kněze. Na ostří nože je napsáno: Nec prius absistit quoad protero prodioium ( Neskončím, dokud démon navždy nezmizí). Prue si pak podle toho na internetu vyhledá informace a zjistí vše o démonu jménem Hekaté. V zápětí si nůž od Andyho půjčuje a rychle spěchá domů. Tam si mezitím Phoebe čte také o Hekaté, ale myslí si, že je to Piper, to kvůli svému vidění. Říká Piper, že jí bude muset zabít, ale že na to potřebuje speciální dýku s drahokamy. Piper je zmetená, protože nechápe o co její sestře jde, ale když přijde Prue a zeptá se zda Phoebe viděla skutečně Piper, vše se vysvětlí. Phoebe si uvědomí, že vlastně viděla jen nohy nějaké ženy, ale neviděla obličej. Navíc Piper své sestry ujistí, že test byl negativní a tudíž těhotná není. Prue potom svým sestrám říká, co si přečetla na internetu: Hekaté je královnou podsvětí, která se každých 200 let vrací na zem, aby tu našla někoho nevinného, očarovala ho, uzavřela s ním posvěcený sňatek a měla s ním dítě, které bude čistým démonem, navenek vypadající jako obyčejný člověk. Sestry se pak chtějí ujistit, zda Hekaté je ve skutečnosti opravdu Jade. Oknem pozorují průběh jejího večírku loučení se svobodou a poznají, že se nemýlily, Jade a její kamarádky totiž snědí striptéra, kterého si pozvaly. V den obřadu se Prue spojí s Alison a vysvětlí ji, že ji chtějí pomoci. Mezitím už v domě Spencerových probíhají přípravy na svatbu v plném proudu. Piper a Phoebe si chtějí promluvit s Grace a řeknou jí, že Eliot by si Jade neměl brát, protože s ní není vše v pořádku. Grace souhlasí a posílá sestry do sklepa, kde se mají za nějakou chvilku setkat a domluvit se co dál. Místo Grace sem však přichází dvě Hekatiny přisluhovačky a chtějí Phoebe i Piper zabít. Naštěstí se v čas objeví Prue a pomocí telekineze obě démonky odhodí a své dvě sestry zachrání. Společně s Alison pak přeruší právě probíhající obřad. Jade však použije kouzlo, aby přivolala ošklivou bouři a v nastalém zmatku si Eliota odvede do pokoje, kde chce zplodit dítě. I tentokrát však čarodějky včas zasáhnou a pomocí dýky Hekaté i její démonické kamarádky pošlou zpět do podsvětí.
Alison a Eliot jsou nakonec zase spolu a sestry jsou spokojené, že zase učinily svět o něco bezpečnější.

7. díl - The Fourth Sister (Čtvrtá sestra)

           

Mladá dívka jménem Aviva pomocí rituálu vyvolá svou „kamarádku“ Kali, která se zjevuje v zrcadlech. Kali chce, aby se Aviva spřátelila se sestrami Halliwellovými, protože má plán, jak získat jejich síly.
Sestrám se ztratila kočka a Piper si prohlíží plakáty, které slibují odměnu za její nalezení. Najednou ji však zaujme jiná věc- fascinovaně si prohlíží Leovo pozadí. Do místnosti přichází i Phoebe a započne stejnou pozorovací akci jako Piper. Leo se nabídne, že půjde vyvěsit plakáty. Piper a Phoebe mezitím uzavřou dohodu, že ta, která ho užene jako první, vyhraje a ta druhá vyklidí pole a už se to toho nebude plést.
Aviva večer opět vyvolá Kali a ta ji přikáže, aby šla do domu čarodějek a předstírala, že našla jejich kočku. Ve skutečnosti to však byla právě Aviva, kdo číču ukradl. Sestry mají radost, že se jim mazlíček vrátil a chtějí Avivu odbít penězi, ale ona se jen tak nenechá a snaží se jim naznačit, že je také čarodějka a ukáže jim svou moc. Piper se vyleká a vše zmrazí. V místnosti je i Andy a Leo, ale na rozdíl od nich Aviva neztuhne. To je pro Prue příliš a mladou dívku z domu vyžene. Aviva se pak na radu Kali snaží mezi sestry vetřít skrz Phoebe, která jí závidí její moc. Další den jí Aviva zavolá a Phoebe ji vezme do domu, kde si nejdřív povídají a později Aviva předvádí své nové kamarádce svou moc. V tu chvíli se objeví Prue a Avivu opět vyžene, zároveň však musí zase zrušit rande s Andym a domluví si další schůzku na druhý den v Quake. Aviva si pak opět povídá ve svém pokoji s Kali, ale do pokoje vejde její teta Jackie, u které zatím bydlí, protože její matka je na léčení. Aviva svými schopnostmi nechtěně tetě zapálí šaty a ta pak v panice, kdy nedává pozor, spadne ze chcodů. Vyděšená dívka jde za Phoebe a dokonce i Prue jí dovolí, že může zůstat dokud se její teta nevrátí z nemocnice. Druhý den se Prue rozhodne Jackie v nemocnici navštívit. Jejich rozhovor o Avivě však Prue přesvědčí, že není vše v pořádku a pod záminkou, že Avivě vezme pár věcí, se rozhodne prohledat její pokoj. Tady nachází deník a v něm se dočte vše o Kali a jejím plánu. Mezitím Andy netrpělivě čeká v Quake, ale když Prue nepřichází, rozzuřeně odchází. Aviva chce Prue zabít a počká si na ni v jejím pokoji. Phoebe má ale předtuchu o tom, co se chystá. Vběhne do pokoje a Aviva po ní hodí ohnivou kouli v domnění, že vchází Prue, ale naštěstí se včas vyhne a je jen trochu popálena. Aviva si uvědomí, co udělala a chce utéct z domova. Kali však ovládne její tělo a napadne sestry na jejich půdě. Piper však zmrazí čas. Avivu sice nemůže zmrazit, ale Kali ano a proto se jejich těla oddělí. Prue pak svými schopnostmi Kali přemístí zpět do zrcadla a Phoebe zrcadlo rozbije, čímž Kali zničí. Aviva se nakonec vrátí zpět do normálního života a zřekne se kouzel. A Andy, naštvaný po zmařených schůzkách, se s Prue téměř rozejde.

8. díl - The Truth Is Out There... And It Hurts (Pohled z budoucnosti)

           

Na parkovišti je zabit doktor Mitchel nějakým mužem, který mu vypálí díru do čela. Mezitím se sestry chystají jít do kina, ale Piper má telefonát, že se musí vrátit do práce. Prue a Phoebe na Piper naléhají, aby si vzala volno, protože se Piper v poslední době příliš přepíná. Piper je však neposlechne a do práce přece jen jde. Phoebe se rozhodne, že svou cestu půjde doprovodit k autu a cestou nechtěně vrazí do muže, který zabil doktora Mitchela. Má předtuchu, ve které vidí, jak někdo zabije mladou ženu. V tu chvíli sestry uslyší sirény policejních aut rozběhnou se na místo činu, kde vidí mrtvého doktora. Phoebe si uvědomí, že viděla příští vraždu, a že jí musí zabránit.
Druhý den ráno se Phoebe trápí tím, jak zjistit, kdo je ta žena z jejího vidění a kdo se jí snaží zabít. Snaží se přesvědčit Prue, aby šla za Andym a zjistila co ví, ale Prue má strach, protože se před nedávnem málem rozešli. Když Phoebe odejde, Prue jde na půdu a snaží se najít nějaké informace v Knize stínů, kniha však několikrát sama od sebe začne pohybovat listy a vždy se zastaví na straně s kouzlem pravdy, ale Prue to ignoruje a raději odchází do práce, kam za ní přichází Phoebe. Phoebe vidí, že Prue je kvůli Andymu smutná a poradí ji, aby už Andymu konečně řekla, že je čarodějka. Prue se proto rozhodne použít kouzlo pravdy, aby se, až Andymu řekne o sobě pravdu, dozvěděla, co si o tom Andy skutečně myslí. Ve chvíli, kdy kouzlo pronáší, jsou v domě i její sestry, takže kouzlo účinkuje i na ně. Mezitím je zabit další člověk- laborant Alex a opět tím, že je mu vypálena díra do čela.
Další den ráno si Phoebe a Piper uvědomí, že není vše v pořádku, nedokážou totiž lhát. Prue je tedy nucena jim říci, že Použila kouzlo pravdy a to znamená, že každý jim bude muset popravdě odpovídat, ale i ony musí říkat pravdu a také jim řekne, že kouzlo bude účinkovat do večera do osmi hodin. Phoebe toho využije a jde za Andym, aby z něj vytáhla nějaké informace o podivných vraždách a mohla tak najít tu ženu ze svého vidění i jejího budoucího vraha. Ani Piper nezahálí a kouzla využije, aby zjistila, co si o ní myslí Leo. Dozví se, že se mu líbí a dají si společně první polibek. Mezitím přichází Phoebe za Prue do práce a chce jí říct vše, co zjistila od Andyho. Ve chvíli, kdy kolem ní prochází svačinářka Tania, má Phoebe to samé vidění o ženě a její vraždě. Uvědomí si, že hledá právě Taniu, která však už nastoupila do výtahu odjela. Phoebe použije schody a vyběhne ven zrovna, když je Tania napadena. Phoebe jí však zachrání a odveze Taniu k nim do domu. Tam jí vysvětluje, co to vše znamená. Dívka jí však samozřejmě nevěří a chce odejít, ale nakonec přece jen uvěří a zůstane. Phoebe pak zavolá Piper, aby přišla, jenže její šéf ji nechce pustit a zahrne ji další prací. To už Piper nevydrží a konečně dá výpověď.
Za Prue přichází Andy. Prue mu ukáže svou moc a poví mu, že je čarodějka. Andy netuší co na to říct a chce chvíli času na rozmyšlenou.
Tania je stále u sester Halliwellových. Phoebe se jí dotkne a má vidění, že Tania bude mít dítě. Konečně si uvědomí o co tu jde- démon, který vraždí vypálením díry do hlavy je z budoucnosti a nechce zabít Taniu, ale její dítě. Také si najednou uvědomí, že ji démon viděl s Prue a že je její sestra tudíž v nebezpečí. A má pravdu, Prue je jako vždy v práci pozdě do večera, kdy už tam skoro nikdo jiný není. Přichází za ní démon a chce jí napadnout, Prue však použije svou moc, aby mohla utéct. Doběhne až do skladiště, kde se schová, jenže démon ji najde. Prue využije kouzla pravdy a dozví se více informací o jeho poslání. Démon je skutečně z budoucnosti a byl vyslán zpět, aby zabil několik lidí, kteří v budoucnu naleznou vakcínu proti démonům jako je on. Prue už má na kahánku, protože jí démon chytne a otevře své třetí oko, kterým vysílá paprsek, který vypaluje smrtící díru do čela. Naštěstí však přiběhne Piper a démona zmrazí a zvedne ze země tyč, kterou pak osvobodí Prue z démonova sevření. Démon se však najednou opět rozhýbe a obě sestry zpanikaří a vrazí mu tyč do jeho třetího oka, tím ho zabijí.
Prue pak spěchá za Andym, protože kouzlo už má brzo přestat působit. Zeptá se ho, co si o tom myslí, ale jeho odpověď není podle její představy, Andy se s tím totiž nedokáže smířit, protože chce normální život a ne démony. Ve chvíli, kdy to dořekne, odbije osmá hodina a kouzlo přestane působit. Tím však Andy a také všichni, kteří byli kouzlem ovlivněni ztratí vzpomínky na uplynulý den, všichni kromě sester. Nakonec se všechny tři opět sejdou v Quake. Protože paměž ztratil i Pipeřin šéf, nechápe, proč Piper nepracuje. Ona se rozhodne, že se do práce vrátí, ale tentokrát sebere všechnu odvahu a vynutí si vhodné pracovní podmínky.

9. díl - The Witch Is Back (Návrat čarodějky)

         

Je rok 1692.Muž jménem Matthew Tate,zaklínač, jde do věznice za čarodějkou Melindou Warrenovou.Ta mu vrátí zpět jeho medajlon a on ho otevře, aniž by tušil, že je v něm ukryto kouzlo a Melinda si jím bere zpět schopnosti, které jí Matthew ukradl a přitom ho uzavře dovnitř medajlonu.Pak je Melinda upálena za čarodějnictví. V roce 1998 Prue v Bucklandu dostane novou sbírku vykopávek a mezi nimi je i onen medailon.Prue ho otevře a zaklínače vypustí ven. Ten jí řekne, že musí být potomek Melindy Warrenové, protože jen ti mohou medajlon otevřít.Prue ho hodí proti zdi,ale to neměla dělat, protože Metthew teď získal její moc a už na něj neučinkuje. Chce po Prue i zbylé dvě síly,ale zjistí, že Prue je nemá.Vyskočí oknem, dopadne na zem nezraněn a jde pryč.Phoebe a Piper jsou v kuchyni, kde je taky Leo.Zachvíli přichází Prue a zavolá sestry nahoru na půdu, kde jim řekne, co se stalo.Phoebe se dotkne medajlonu, který Prue přinesla a má vizi z minulosti, jak Melinda zaklela Metthewa dovnitř. Matthew zatím zabíjí všechny Halliwelly v okolí. Přitom potká Rexe a Hannah,zaklínačské kolegy Prue z Bucklandu, kteří ho vezmou k sobě.Sestry neví jak se Matthewa zbavit a rozhodnou se, že přivolají Mellindu Warrenovou,první čarodějku z jejich linie. Byliny,svíčky a pár kapek krve stačí k tomu, aby přivolali Melindu, která se nezjeví jako duch,ale v tělesné podobě.Melinda zjišžuje jak se vše od jejích dob změnilo,oblečení,přístroje a taky Kniha Stínů. Sestry s Melindou se dívají do knihy a najdou kletbu na Matthewa. Prue se vydává pro peří do muzea, kde dřív pracovala.Piper s Phoebe jedou do Quake,pro byliny, které jim na kletbu scházejí.Melinda zůstává doma. Rex a Hannah oblečou Metthewa do normálního oblečení a dají mu taky zbraň. Metthew s Hannah odjíždí do Quake, kde si jde pro Pipeřinu moc. Piper se jde vymluvit za šéfem, že je nemocná a potřebuje jít domů, zatímco Phoebe je v kuchyni a bere bylinky, co potřebuje.Překvapí ji tam Metthew a dotkne se jí.Tím vyvolá předtuchu, kterou uvidí i on-uvidí Melindu. Metthew zmizí a přijde Piper a pomůže Phoebe vstát.Prue vychází z muzea s pírkem v ruce,ale netuší, že ji sleduje Andy, který vyšetřuje incident, který se stal v Prueině kanceláři s Metthewem.Zastaví ji a musí si s ním sednout do auta, kde ji Andy vyslýchá.Prue použije svou moc a vypustí na Andyho airback,čímž ho zdrží a může ujet.Metthew zatím stihl"navštívit" Melindu, která je v domě sama.Vyhrožuje jí, že zabije sestry, když mu neřekne, kde je Prue.Melinda si vymyslí, že je Prue v zoo, o které předtím sestry mluvily.Potom přijede domů Piper s Phoebe a jdou vařit lektvar.Už jim chybí jen pírko.Zjeví se tam Metthew a svou nově nabytou mocí si přitáhne Piper a míří na ni zbraní. Přichází Prue a Metthewa zavalí židlí.Hodí do lektvaru pírko a Piper může Metthewa konečně zmrazit.Pak Melinda řekne kouzlo a zakleje ho zpátky do medajlonu.Sestry se s Melindou rozloučí a kouzlem ji pošlou zpět.

10. díl - Wicca Envy (Závist)

           

Prue a Phoebe se vrací z velkého nákupu a překvapí Piper s Leem, jak si to šinou do pokoje oddávat se milostným hrátkám. Později se Prue jde převléci do svého pokoje, kde se zjeví astrální tělo Rexe, jejího šéfa. Rex ji vnucuje myšlenky a tím ji dokáže ovládat. Nařídí Prue, aby ze svého kufříku vyndala svůj diář a uložila ho do svého stolu, jenže Prue si jen má myslet, že ukládá diář, ve skutečnosti ji Rex donutil, aby nevědomky ukradla z aukční síně velice vzácný diadém. Další den jde Prue do práce, kde je vše vzhůru nohama, kvůli podivné krádeži diadému. Doprovází jí i Phoebe a potkají Rexe a po krátkém rozhovoru se oba domluví na schůzce. Prue se však tohle „rande“ její sestry a jejího šéfa očividně nelíbí a navíc se dozvídá, že případu krádeže se ujímá Andy a jeho kolega Morris.
Prue se ocitá na policejní stanici, protože ji Rex pověřil, aby spolupracovala s vyšetřovateli. Při rozhovoru má Prue pocit, že je podezřelá, ale Andy jí ujišžuje, že je to jen klasický postup. Morris je však jiného názoru a Prue podezřívá. Další den je v domě sester Halliwellových poněkud dusno, Rex totiž poslal květiny pro Phoebe se vzkazem, že jí brzo sežene práci. Prue to vadí, protože si chce vše, co souvisí s její prací, držet co nejdále od rodinného krbu. Najednou se však objeví Andy a Morris s povolením k prohlídce domu. Oba pak prohledávají pokoj Prue. Několikrát skoro diadém najdou, ale Piper vždy zmrazí čas a ukradený předmět pokaždé přemístí. Nakonec už to Phoebe nevydrží a diadém odnese na půdu. Andy a Morris nic nenašli a odchází z domu. Rexe tato skutečnost rozzuří, protože vše co se kolem Prue děje je součást plánu, který upletl se svou ďábelskou společnicí Hannah, jak získat sílu tří. Kvůli nezdaru se proto oba rozhodnou zvýšit sázku. Mezitím se Prue se svými sestrami dovtípí, že se je někdo snaží zničit pomocí magie a první jméno, které přijde Prue na jazyk je právě Hannah. Vzápětí přichází do místnosti Leo a ptá se jestli může jít opravit umyvadlo a když odejde, Phoebe prohodí ironickou poznámku, zda někoho napadlo, že by mohl být zaklínač. Hned nato však Leo přichází na půdu a ukazuje se, že není jen obyčejný údržbář, má totiž nadpřirozené síly a s jejich pomocí prohledává celou půdu. Vyruší ho Piper, ale Leo se vymluví, že zde hledá nějaké dráty na opravu světla. Také Piper řekne nemilou skutečnost, a to, že brzo bude muset opustit město a vrátit se domů, což je prý hodně daleko.
Večer jde Phoebe na večírek, na který ji pozval Rex. Když však dojde na určenou adresu, dozví se, že hostem je pouze ona. Ještě před tím, než vstoupila do místnosti, Rexovo astrální já jí namluvilo, že uvidí okázalé apartmá. Ve chvíli, kdy už je Phoebe v místnosti, Rex odejde do kuchyně, kde prý připravuje nějakou pochoutku. Ve skutečnosti to však byla jen záminka, aby mohl zmizet a znovu použít schopnost astrální projekce, pomocí které Phoebe přesvědčí, že má vidění, ve kterém je Prue honěna mocným zaklínačem. Phoebe má strach o svou sestru a rychle odejde. Prue je jako obvykle v práci až do noci a spolu s nočním hlídačem jsou tam již sami. Prue pak napadne, že by si mohla najít nějaké informace o Hannah a Rexovi z počítače v kanceláři Hannah, ale když zadala obě jména do vyhledávání, nic nebylo nalezeno. V tu chvíli se opět objeví Rexova astrální projekce a přesvědčí Prue, že jí honí mocný zaklínač a nasměruje ji do skladu, kde už vrcholí plán proti sestrám- Hannah totiž zabila hlídače a vše zařídila tak, aby všechny důkazy směřovaly proti Prue. Přijíždí policie a Prue zatýká. Phoebe a Piper pak jdou za Rexem do apartmá a chtějí ho požádat o pomoc. Když však do místnosti vstoupí, zjistí, že apartmá je zcela prázdné, bez nábytku, bez všeho. Phoebe na podlaze najde svou rtěnku, kterou tam před tím nechtěně upustila, a dojde jí, že Rex je zaklínač a dokonce si uvědomí, že používá schopnost astrálního cestování. Obě sestry pak spěchají za Prue do vězení a pomocí Pipeřiných sil jí vysvobodí. Když však spěchají pryč, Rex je vyfotí a požaduje po sestrách, aby se vzdaly svých schopností pomocí jednoho kouzla z Knihy stínů. Také jim podá malou lucernu, která má jejich síly zachytit a tu mu pak mají předat. Rex jim také slíbí, že jakmile to udělají, zařídí, aby obvinění vůči Prue byla stažena. Sestry se rozhodnou, že to udělají. Použijí kouzlo na odebrání kouzelné moci a lucernu s odejmutou mocí odnášejí do aukční síně, přesně podle pokynů. Mezitím si Andy projíždí informace o všech zaměstnancích Bucklednu a zjistí, že praví Rex i Hannah jsou ve skutečnosti mrtví a ti současní, jsou podvodníci.
Zaklínači Rex a Hannah se však nechtějí spokojit jen s mocí čarodějek, ale chtějí je i zabít. Proto se Hannah promění v pantera a chce sestry roztrhat, ale ve chvíli, kdy chce skočit na Prue, Piper zmrazí čas. Sestry nechápou, co se stalo, protože schopnosti jim byly odejmuty. Neztrácí však čas a Prue přesune Rexe na místo, kde stály ony, takže, když se vše opět rozhýbalo, Hannah nechtěně zabila jeho. Společně s Rexovou mrtvolou pak umírá v pekelných plamenech. Sestry netuší, že ten, kdo jim vrátil síly byl Leo. Použil totiž svou moc a přenesl síly z lucerny zpět do Knihy stínů a tím také navrátil schopnosti čarodějkám, protože jejich moc pochází právě z této knihy. Prue se pak rychle vrací do věznice. Přichází za ní Andy a oznamuje jí, že obvinění bylo staženo, protože nyní jsou podezřelými Hannah a Rex. Sestry si pak prohlíží Knihu stínů a nechápou, jak to, že se jim síly vrátily. V tu chvíli přichází Leo, aby se rozloučil s Piper. Prue pak s Phoebe a Piper vytrhnou z Knihy stínů stránku s kouzlem na odebrání sil a spálí ji se slovy „čarodějky na věky“. Mezitím, co tak činí, Leo odchází z domu, proměňuje se v modré světlo a odlétá z venkovních dveří.

11. díl - Feats of Clay (Na hliněných nohou) 

             

Tři zlodějové v Egyptě ukradnou velmi cennou urnu, která je však prokletá.Když přijíždí policie, zlodějové se rozdělí a naplánují si sraz v San Francisku.Z urny vyjde strážkyně, která zabije jednoho zloděje tak, že na něj hodí smrtelně jedovatého pavouka. Mezitím v San Francisku říká Phoebe sestrám, že se za ní přijede podívat její bývalý přítel Clay(jeden ze zlodějů).Phoebe jde otevřít a když obejme Claye,tak má předtuchu, že se s ním vyspí.Druhý den ráno jde Piper do Quake a Prue jde s ní.Piper si dělá starosti o Douga, který panikaří, když uvidí svou bývalou holku a všechno rozbíjí. Šéf po Piper chce,aby ho vyhodila a když to neudělá, tak poletí i Piper. Piper je bezradná a snaží se všechny padající věci zmrazovat a chytat je. Clay má urnu s sebou a chce se jí co nejdříve zbavit, a namluví Phoebe, že ji koupil na trhu, a chce aby ji Prue prodala na aukci. Když jdou Phoebe a Clay předat Prue urnu,potkají venku Billyho, Clayova přítele(dalšího zloděje).Bill si s ním chce dát schůzku a vypadá velmi nervózně.Piper se rozhodne, že nemůže vést podnik a ještě k tomu chránit Douga, který pořád něco rozbíjí, a tak použije lektvar, který mu dodá odvahu a přestane se před svou bývalou dívkou třást.Udělá však dvojitou dávku a udělá z Douga šoumena:) Prue chce vázu prodat,ale přijde její šéfová Claire a sdělí jí, že urna je kradená.Prue urnu rychle vezme s sebou do kanceláře. Tam za ní přijde Billy a když uvidí urnu na jejím stole, tak se ji chce vzít,ale Prue vázou telekintecky pohne a hraje na něj, že je váza skutečně prokletá.Strážkyně urny si pak Billa najde a za jeho chamtivost ho potrestá tak, že na něj vyšle škorpióna,který ho usmrtí. Prue přijde domů a uvidí Piper jak něco zapisuje do knihy a tak jde nahoru za Phoebe, kde ji najde jak se válí s Clayem v posteli.Phoebe pak Claye vyprovodí ze dveří a je na Prue naštvaná.Prue jí sdělí, že urna je kradená a podle všeho taky prokletá, protože se jí zjevil strážce urny. Phoebe nechce věřit, že ji Clay lhal, ale když za ním jde do hotelu, tak jí řekne pravdu.Phoebe je zklamaná a odchází domů.Clay pak přijde za ní a Phoebe má vizi jak strážkyně posílá na Claye kobru. Clay čeká dole a sestry se jdou podívat do knihy na něco o té strážkyni, ale objeví kapitolu o sedmi smrtelných hříších,kde je chamtivost jedním z nich.Zjistí, že když by Clay vykonal nesobecký skutek, zbavil by se strážkyně. Když jdou sestry dolů za Clayem, je pryč.Rychle pospíchají do Bucklandu, kde už strážkyně na Claye vyslala hada.Sestry tam na poslední chvíli dorazí. Had chce kousnout Phoebe,ale Clay před ní strčí ruku a had se rozplyne. Vykonal nesobecký čin a strážkyně i s urnou zmizí zpět do Egypta. Piper s Prue dají zase dohromady Douga a Shelly.Clay odjíždí a Phoebe je nakonec velmi smutná.

12. díl - The Wendigo / Turning (Wendigo)

           

Piper píchne na opuštěném místě pneumatiku svého auta. Mobilem zavolá svým sestrám a Phoebe se jí snaží radit, jak vyměnit zničené kolo. Piper se to však nedaří a rozhodne se proto, že si zavolá do autoklubu pro pomoc a ukončí hovor se svou sestrou. Piper má však naneštěstí problémy i se svým mobilem a proto jí nezbývá nic jiného, než si jít zavolat z nedaleké budky. Cestou k ní však Piper uslyší podivné zvuky a uvědomí si, že není sama. Začne tedy utíkat a chce se schovat v oné telefonní budce, jenže ve chvíli, kdy do budky doběhne, je napadena jakousi příšerou, která jí poškrábe ruku. Podivný tvor je pak zahnán mladým mužem se signální pistolí. Mezitím v Quake se Phoebe podaří přesvědčit Prue, aby jí zaměstnala v aukční síni, jako svou asistentku.
Prue a Phoebe spěchají do nemocnice, kde jim Piper představuje Billyho, muže, který ji zachránil. Když Piper a Billy začnou Andymu popisovat tu podivnou "stvůru", přichází agentka FBI, která případ podivné příšery vyšetřuje. Agentka si pak jde promluvit s Andym o samotě a mezi tím sestry začnou zpovídat Billyho. Dozví se, že Billy příšeru hledá, kde se dá a snaží se jí zničit, protože mu zabila snoubenku, když oba byli tábořit v přírodě, a také to,že se onen tvor bojí ohně. Piper se rozhodne, že příšeru zničí sama a pomůže tím Billymu a také všem, které by netvor mohl ještě zabít. Hledá informace v Knize stínů a zjistí, že ten tvor se jmenuje Wendigo, že přes den vypadá jako člověk, ale v noci se mění na stvůru, která se živí pojídáním lidských srdcí a útočí během tří dnů kolem úplňku. Zjistí také, že první Wendigo byl člověk, kterého zradila jeho milenka, on jí vyrval její srdce a snědl ho, v tu chvíli se jeho srdce změnilo v led a stalo se z něj to, co teď běhá po San Franciscu a ohrožuje jeho obyvatele. Piper to vše poví Billymu a ten se rozhodne, že tyto informace předá dál agentce. Oba se setkají v garážích a když si chce Billy zapálit cigaretu, plemen ze zapalovače agentku vyděsí. Billy pozná, že to ona je Wendigo, ale už nestihne utéct a agentka mu zlomí vaz.
Piper se necítí dobře a proto odchází z práce domů, aby si odpočala. Když pak doma nakoukne pod obvaz na zraněné ruce, zjistí, že se pomalu mění v druhého Wendiga, protože její ruka pod obvazem je celá chlupatá. Když se domů vrací Prue a Phoebe, zjistí, že Piper se mění nejen fyzicky, ale i duševně- stává se zlou. Phoebe navíc najde vizitku agentky a má předtuchu, ve které vidí, jak se agentka změní ve Wendigo a útočí na Andyho. Agentka a Andy šli totiž do parku, kde byly hlášeny útoky Wendiga, aby tu našli nějaké další stopy. Prue chce ještě před odchodem najít způsob, jak zachránit Piper. Zjistí, že jediné, co jí může pomoci, je smrt Wendiga, který ji zranil. Phoebe pak Piper připoutá k rouře a spolu s Prue pak odchází zabít agentku a zachránit Andyho i Piper. Přichází zrovna ve chvíli, kdy už se Wendigo sklání nad omráčeným Andym a chce mu vyrvat srdce. Použijí signální pistoli, ale pokaždé minou, už zbývá jen poslední světlice a aby se vše ještě více zkomplikovalo, v parku se objevuje i druhý Wendigo- proměněná Piper. Phoebe se musí nyní rozhodnout, která příšera je agentka, která příšera je její sestra a koho zastřelí. Vystřelí sice na Piper, ale Piper má stále svou schopnost zmrazovat čas. Zmrazí světlici a Prue jí pomocí telekineze přesměruje na druhého Wendiga. Pravý Wendigo je zabit, z Piper je opět člověk, Andy je zachráněn a všichni mohou být šžastní.
Jako vždy, i tentokrát sestry oslavují své vítězství v Quake. Phoebe oznamuje Prue, že podává výpověď z místa její asistentky (Když se totiž Phoebe v Bucklandu dotkla jednoho náramku, určeného na prodej v aukci, měla předtuchu, ve které viděla minulost. V průběhu celého dílu pak Phoebe zjišžuje komu náramek patřil a proč vidění měla. Podaří se jí najít dávno ztracenou dceru jedné matky a dá obě opět dohromady, čímž vyplní smysl předtuchy. Má z toho sice dobrý pocit, ale jelikož jí pátrání dalo zabrat, už nechce v Bucklandu riskovat další předtuchy a právě proto dá výpověď)

13. díl - From Fear to Eternity (Strach)

           

V předvečer pátku třináctého nakupují Prue a Phoebe v okultním obchodě nějaké amulety. Prodavačka je náhle upozorní, že už by ráda zavřela, Prue se divý, protože by mělo být otevřeno až do jedné hodiny ráno. Prodavačka jí však vysvětlí, že vždy zavírá před půlnocí než nastane pátek třináctého, navíc obě sestry upozorní, že vždy jednou za třináctset let dochází ke spojení veškeré negativní energie a ten den právě přišel. Ještě před tím však nechá Phoebe, aby se zapsala do seznamu a tím získala nárok na slevu a mezitím podává Prue pozvánku na čarodějnický sraz. Když Prue i Phoebe odejdou, v obchodě se objeví démon a zhmotní prodavaččin největší strach- je téměř zasypána v sutinách svého zboží za živa. Prodavačka umírá strachy. Démon pak přichází k seznamu a pomocí svých schopností si zjišžuje, čí jména patří skutečným čarodějkám.
Ráno se Piper probírá amulety, které ji sestry koupily a zároveň vede žhavou diskusi s Phoebe o tom, kdy Prue naposledy řekla „Miluji tě“. Pak přichází i Prue a sestry společně usedají k šálku kávy u kterého rozvíjí další diskusi- Prue a Phoebe se snaží Piper rozmluvit její přílišnou pověrčivost. Poté Phoebe odchází na pracovní pohovor a Piper spěchá do práce. Když vychází z domu, potkají Andyho, který jde za Prue, aby si ji vyslechl ve věci vraždy mladé prodavačky (Přišel sem, jelikož Prue byla jako poslední zapsaná ve výkazu plateb). Protože Prue napadne, že by mohlo jít o démona, jde na půdu a listuje Knihou stínů. Zjistí, že prodavačka měla pravdu- démon strachu se zjevuje jednou za třináctset let vždy v pátek třináctého a snaží se do půlnoci zabít třináct svobodných čarodějek, aby byl osvobozen z podsvětí a používá k tomu to, že u čarodějek zhmotní jejich nejsilnější obavy, tím ochromí i jejich moc a ony jsou bezbranné. Odejde za Piper do Quake, aby jí řekla co zjistila a hned potom spěchá za jistou Zoe, za ženou, která byla uvedená na pozvánce na čarodějnický sraz jako kontakt a zprostředkovatelka, aby ji varovala a doufá, že díky ní se dozví i o dalších čarodějkách, aby mohla varovat i je. Přichází však pozdě, Zoe je mrtvá. Phoebe se mezitím uchází o pracovní místo v realitní kanceláři SWA a místo získá, má to však jeden háček, zaměstnavatelka jí totiž žádá, aby kryla její nevěry.
Andy je v bytě Zoe a vyšetřuje její vraždu, když tu se dozví, že posledním, kdo ji navštívil byla Prue. Spolu s Morrisem jede do domu Halliwellovic. Prue se zrovna sprchuje, když se objeví démon strachu a chce Prue utopit, má totiž největší strach z vody a to od té doby, co se její máma utopila. Prue začne naštěstí křičet, což uslyší Andy a Morris, kteří právě přichází k domu a tím, že vtrhnou dovnitř, démona vyruší. Do domu přiběhne i Phoebe, protože v práci měla předtuchu o napadení své sestry. Andy i Morris odchází a Prue a Phoebe se jdou znovu podívat do Knihy stínů, kde je napsáno, že démona porazí pomocí nejsilnější moci.
Piper se po celou dobu nachází v restauraci, kde připravuje večírek pro pověrčivé, seznamuje se zde s Lukasem, ale celý den se Piper potýká se smůlou a ani tato příležitost k novému vztahu jí nevyjde, jelikož Lukase odradí její přílišná pověrčivost.
Phoebe se setkává s manželem své šéfové a protože mu nechce lhát o nevěře jeho manželky, podává výpověď. V zápětí démon vyláká Phoebe do domu, který měla nabízet a naláká sem i Prue, kterou hodí do bazénu. Prue se však zjeví duch její matky a pomůže ji překonat strach z vody, tím démona strachu zničí. Obě sestry se vrací domů a Prue zde konečně řekne „Miluji tě.

14.díl - Secrets and Guys / Message (Tajemství) 

           

Dva mladí kluci unesou chlapce o kterém vědí, že má určité schopnosti. Chlapec pošle sestrám zprávu, že potřebuje pomoci. Setry ale nevědí, kde chlapec je. Leo se zrovna vrátil do jejich domu, aby opravil ještě nějaké drobnosti. Phoebe Lea přistihne, jak opravuje lustr bez štaflí a tak zjistí jeho nadpřirozené schopnosti. Leo ji vysvětlí, že je jejich anděl a světlonoš, že je má chránit, než se naučí dobře ovládat své znovu získané síly čarodějek, no a že se zamiloval do Piper, ale nemůže s ní stále být, protože jako anděl má i povinnosti jinde. Phoebe musí slíbit, že jeho tajemství neprozradí, pro ostatní musí být obyčejný opravář. Prue a Piper najdou otce chlapce a ten jim nakonec prozradí, že byl chlapec unesen. Phoebe má vidění, že je chlapec v nějaké dílně a Prue zjistí, že mladý soused chlapce dělá v autodílně. Zkusí to tam a má pravdu. Tento mladík s kamarádem unesli chlapce, aby jim se svými schopnosti pomohl vykrást banku - chlapec umí na dálku silou vůle zneškodnit - zkratovat bezpečnostní zařízení. I otec pak přijde do dílny, ale jeden z kluků ho postřelí. Mladíci vykrádají banku a Leo zatím uzdravuje otce, aby mohl své dítě chránit, než vyroste a naučí se své schopnosti užívat ve prospěch lidí. V bance Prue a malý chlapec lupiče zneškodní. Leo opět musí narychlo Piper opustit, Phoebe vidí jak je Piper smutná a myslí si, že ji Leo nemá rád, nebo je nevěrný, Phoebe to nevydrží a řekne jí pravdu. Ale ani Piper ani Prue jí tuhle historku o světlonoši nevěří.
 Dva mladí kluci unesou chlapce o kterém vědí, že má určité schopnosti. Chlapec pošle sestrám zprávu, že potřebuje pomoci. Setry ale nevědí, kde chlapec je. Leo se zrovna vrátil do jejich domu, aby opravil ještě nějaké drobnosti. Phoebe Lea přistihne, jak opravuje lustr bez štaflí a tak zjistí jeho nadpřirozené schopnosti. Leo ji vysvětlí, že je jejich anděl a světlonoš, že je má chránit, než se naučí dobře ovládat své znovu získané síly čarodějek, no a že se zamiloval do Piper, ale nemůže s ní stále být, protože jako anděl má i povinnosti jinde. Phoebe musí slíbit, že jeho tajemství neprozradí, pro ostatní musí být obyčejný opravář. Prue a Piper najdou otce chlapce a ten jim nakonec prozradí, že byl chlapec unesen. Phoebe má vidění, že je chlapec v nějaké dílně a Prue zjistí, že mladý soused chlapce dělá v autodílně. Zkusí to tam a má pravdu. Tento mladík s kamarádem unesli chlapce, aby jim se svými schopnosti pomohl vykrást banku - chlapec umí na dálku silou vůle zneškodnit - zkratovat bezpečnostní zařízení. I otec pak přijde do dílny, ale jeden z kluků ho postřelí. Mladíci vykrádají banku a Leo zatím uzdravuje otce, aby mohl své dítě chránit, než vyroste a naučí se své schopnosti užívat ve prospěch lidí. V bance Prue a malý chlapec lupiče zneškodní. Leo opět musí narychlo Piper opustit, Phoebe vidí jak je Piper smutná a myslí si, že ji Leo nemá rád, nebo je nevěrný, Phoebe to nevydrží a řekne jí pravdu. Ale ani Piper ani Prue jí tuhle historku o světlonoši nevěří.
 
15.díl - Is There a Woogy in the House? (Máme v domě bubáka?) 
 
           
San Francisco je postiženo vlnou zemětřesení a v domě Halliwellů je vše vzhůru nohama- Phoebe ze strachu začíná panikařit a Prue šílí obavami, protože večer má přijít do jejich domu Claire s velmi důležitým klientem Bucklandu a kvůli technickým problémům, které způsobilo zemětřesení, by se vše mohlo pokazit. Aby toho nebylo málo, Prue si všimne podivného zápachu a vyjádří své obavy, aby nešlo o únik plynu, Piper však svou starší sestru uklidní, protože už prý volala plynaře. Jen co to dořekne, domovní zvonek se rozezní a přichází plynař- sympatický pán ve středních letech. Když jde plynař do sklepa, kde je hlavní uzávěr plynu, Prue a Piper si začnou dobírat Phoebe kvůli staré záležitosti, která se stala ještě, když byly malá holčičky. Phoebe tehdy tvrdila, že ve sklepě viděla strašlivého "bubeláka" a od té doby už jí do sklepa nikdo nedostal. Zatímco se sestry škádlí, plynař uvidí v podlaze ve sklepě malou prasklinu a zašžourá v ní šroubovákem, jenže když tak učiní, z praskliny vylétne podivný stín a plynaře posedne zlem. Plynař pak začne mluvit se svým stínem na stěně. Stín mu řekne, že chce, aby pro něj získal Phoebe.
Prue je v práci a uklízí spoušž ve své kanceláří, kterou tu zanechalo zemětřesení. Přichází za ní Claire, aby se ujistila, že je v domě Halliwellů vše připraveno na večeři, která se koná na žádost jednoho z klientů- profesorky Whittleseyové. Zatímco Prue ujišžuje Claire, že vše je v pořádku, přichází samotná profesorka Whittleseyová, aby se zeptala, zda se večer může připojit ještě jeden člověk. Prue pak kvůli hostu navíc volá Piper, protože právě ona má na starosti večerní menu. Piper je zrovna obchodě a kvůli telefonátu jí nějaký mladý muž připraví o poslední lahvi vína značky Callara Jensen, které nutně potřebuje pro svou večerní specialitku.
Mezitím Phoebe bloumá po domě, když tu najednou uslyší, jak plynař volá o pomoc, protože prý spadl a vyvrknul si kotník. Když Phoebe sejde dolů do sklepa, zjistí, že vše byla jen léčka jak jí sem dostat a uvidí svou dlouholetou noční můru- bubeláka. Stín ji posedne, stejně jako plynaře.
Piper se vrací domů z nákupů a když vejde do kuchyně, je napadena plynařem. Piper volá o pomoc a přiběhne Phoebe, které se z ničeho nic v ruce zhmotní baseballová pálka s jejíž pomocí plynaře "zneškodní". Domů se vrací i Prue. Uvidí, jak před domem stojí policejní auta a zatýkají plynaře. Prue se pak dozvídá o nové moci své sestry a začne Phoebe podezřívat, že použila Knihu stínů, aby jí získala. Phoebe však začne nečekaně kousavě odporovat a pak odchází do sklepa, kde po ní stín žádá, aby své sestry zabila.
Večer nadešel a do domu Halliwellů přichází tolik očekávaná návštěva. Piper se snaží dokončit večeři, ale potýká se se spoustou více než podivných problémů, protože jak sama tvrdí, je atakována vlastní kuchyní. Za Piper přichází onen host navíc, protože má předat víno, které dopoledne musel koupit- je to ten mladík, který Piper na jejích dopoledních nákupech připravil o poslední láhev vína Callara Jensen, jmenuje se Josh. Když je Piper opět o samotě, přichází Phoebe a za Pipeřinými zády zhmotní nůž a chce svou sestru zabít. Naštěstí do kuchyně přichází zase Josh a Phoebe nechá nůž zmizet. Prue mezitím provází profesorku po domě a ta jí prozradí, proč jí jejich dům tolik zajímá a proč je dokonce i součástí jejích přednášek na vysoké škole- dům totiž stojí na silném spirituálním zdroji, což je místo, stejně vzdálené od pěti základních prvků. Jejich rozhovor je přerušen, protože Piper potřebuje Prue v kuchyni a profesorky se ujímá Phoebe. Prohlídka domu vyvrcholí ve sklepě, kde stín posedne další oběž, profesorku Whittleseyovou. Piper a Prue se rozhodnou, že večer ukončí dříve, než se stane další pohroma a své hosty pozvou na večeři do Quake. Obě jdou své hosty vyprovodit k autu, ale když chce Prue vejít zpět do domu, je odhozena jakýmsi energetickým štítem. Phoebe už pak jen svým sestrám oznámí, že v domě už nebydlí ony, ale "on", pak telekineticky zavírá domovní dveře.
Po noci strávené na schodech před domem se Prue a Piper shodnou, že se musí dozvědět více o spirituálním centru, na kterém má dům údajně stojí. A kdo o tom ví více, než profesorka Whittleseyová? Obě sestry se s ní chtějí sejít, ale zjišžují, že profesorku odvedla policie, protože při jednom semináři začala z ničeho nic škrtit Joshe. Prue se pak Joshe začne vyptávat na ono spirituální centrum. Zjistí, že na tomto místě ze země proudí silná energie, která může být přikloněna jak na stranu dobra, tak i na stranu zla. Prue pak ve své kanceláři společně s Piper seženou mapu a vyznačí oněch pět spirituálních prvků, které leží ve stejné vzdálenosti od jejich domu. Když vyznačené body spojí, zjistí, že jejich dům leží uprostřed pentagramu a uvědomí si, že jejich rodina se na toto místo přistěhovala právě proto, aby se místa nezmocnily síly zla.
K domu Halliwellů přijíždí Andy a Darryl kvůli incidentu s profesorkou. Darryl uvidí velkou hádku dvou sousedů a rozhodne se jít věc vyřešit, zatímco Andy jde do domu, kde ho přivítá Phoebe a směle ho pozve dovnitř. K domu přichází i Prue a Piper. Piper si vyčíhne moment, kdy Andy prochází dveřmi a pak ho zmrazí, uvědomila si totiž, že tohle je chvíle, kdy na dům nepůsobí ochranný štít. Když obě vejdou dovnitř, uvidí, že je zmrazená i Phoebe, což znamená, že se stala zlou. Pak běží na půdu, protože chtějí najít nějaké informace v Knize stínů, ale ta je tentokrát zklame, nenajdou nic. Sestry si pak začnou pomalu uvědomovat, že příčinou všeho může být skutečně bubelák. Připustí, že Phoebe si tenkrát nic nevymýšlela, protože tehdy bylo také zemětřesení a to je možný způsob, jak se dostává ven. Navíc jim od té doby babička začala vyprávět dětskou říkanku, ve které je klíč, jak bubeláka zničit. Naneštěstí si ani jedna nemůže vzpomenout, jak říkanka zněla. Na půdu vtrhne Phoebe a chce opět zaútočit, ale Prue ji pomocí své moci odhodí a spolu s Piper uteče do přízemí. Piper chce vyběhnout z domu, ale nejde to, protože je zadržena ochranným štítem. Prue a Piper pak usilovně přemýšlí, co podniknout dál. Jediné na co však přijdou je, že potřebují pomoc od Phoebe, protože ona jediná si pamatuje říkanku celou. Rozhodnou se, že sestoupí dolů do sklepa a pokusí se něco podniknout. Jsou už dole, stín je před nimi, zlá Phoebe s nožem v ruce za nimi. Prue začne Phoebe přesvědčovat, aby pronesla říkanku/zaříkadlo, které je babička učila. Phoebe se dotkne fotografie visící vedle dveří do sklepa a má jedno ze svých vidění- vidí, jak babička kdysi bubeláka zahnala. Dodá jí to sílu, díky které se dokáže postavit své "posedlosti" a pronese zaklínadlo, kterým bubeláka/stín zažene zpět pod zem a zvrátí i všechno zlé co svým vlivem napáchal a lidé, kteří byly nakaženi jeho zlem jsou opět normální. Sestry si uvědomí, že stín se může kdykoliv vrátit a rozhodnou se, že musí varovat příští generace. Phoebe má tu čest napsat do Knihy stínů ono zaklínadlo proti bubelákovi- je to úplně první věc, kterou kdy do Knihy stínů naše tři sestry přidaly.

16. díl - Which Prue Is It, Anyway? (Která Prue je ta pravá?)

           

V ringu probíhá boxerský zápas a po jeho skončení odchází jeden z boxerů do šatny, kde je zabit záhadným mužem s křišťálovým mečem. Prue a Piper mezitím přichází domů. Prue se zarazí když uvidí, že v obývacím pokoji stojí stará mramorová socha jejich babičky. Prue nesouhlasí, aby tam socha stála, jenže Piper jí řekne, že ona i Phoebe jí tam chtějí a Prue je tudíž přehlasována. Prue se pokusí sochu pomocí svých sil přesunout, ale socha je příliš těžká a Prue to nedokáže. Z vášnivé debaty o umístění sochy je vyruší výkřik Phoebe. Sestry se jdou kouknout, co se děje a najdou svou mladší sestřičku, jak mlátí do panáka na výcvik bojových umění. Phoebe jim vysvětlí, že jelikož nemá aktivní sílu a nemůže se tedy s její pomocí bránit, rozhodla se, že se bude učit bojová umění. Sestry se pak začnou jen tak se srandy škádlit, ale když se Phoebe dotkne Prue, má předtuchu, kde je Prue zabita mužem s křišťálovým mečem. Druhý den ráno se sestry setkávají v kuchyni. Prue jim oznamuje, že musí urychleně do aukční síně, protože Clare sehnala zákazníka, který by u nich chtěl prodat velkou kolekci starožitností. Prue odchází do práce i přes zjevný nesouhlas svých sester. V Bucklandu se setkává s Helenou Statlerovou, která společně se svým bratrem plánuje prodej obrovské sbírky vzácných předmětů. Jelikož je tato nabídka pro Buckland velice výhodná, Prue souhlasí, že pojede do přístavního skladiště, kde jsou předměty uloženy, aby tu ocenila pár vzorků. Phoebe mezitím spěchá za Piper do Quake, zjistila už totiž, že muž z její předtuchy patří do klanu knížat války. Tento klan má prý zásluhu na většině válečných konfliktů v dějinách lidstva a i když jsou knížata z masa a krve, žádná lidská zbraň jim nemůže ublížit, tedy alespoň dokud mají u sebe svůj meč. Phoebe také zjistila, že podle zákonů knížat války, pokud je jeden z nich zostuzen, musí si své schopnosti získat zpět a jednou z věcí, které musí učinit, je zabít prvorozenou čarodějku, jejíž schopnosti jsou největší.
Prue přijíždí do skladiště, kde už na ní čeká paní Statlerová. Prue nejdříve ohodnotí starou římskou vázu a pak přejde k pranýři, který se používal v dobách inkvizice. Strčí do něj obě ruce a hned v zápětí je uvězní posuvná závora. Jakmile se tak stane, přichází Helenin bratr Gabriel, muž z předtuchy. Oba sourozenci pak začnou mluvit o pratetě Prue, čarodějnici Brianně. Prue se však pomocí své schopnosti z pranýře osvobodí, odhodí Helenu a chopí se starožitné sekery, kterou vrazí do Gabrielovi hrudi, jenže on ji v klidu vytáhne a hodí po Prue svůj meč. Naštěstí mine a vyděšená Prue ujíždí z přístavu pryč. Gabriel pochopí, že Prue není jako její prateta a svou moc neovládá rukama, jako ona, ale pomocí očí.
Phoebe pak na základě toho, co jí Prue řekla, našla v Knize stínů informace o jejich praprapra tetě Brianně, která kdysi Gabriela zneuctila, použila svou sílu a vzala mu jeho meč i schopnosti a on se teď snaží získat svou moc zpátky. Phoebe ještě dodá, že Brianna kdysi vzdálila Gabrielův meč na stovky kilometrů a Prue namítne, že tak silná není. Ale naše chytrá Phoebe má řešení i na toto- v Knize stínů najde kouzlo na ztrojnásobení magických sil. Piper sice nesouhlasí, ale sestry hlasují a Piper je přehlasována. Prue nyní odchází na půdu, aby tu pronesla zaříkadlo a Piper a Phoebe se pak ještě chvíli hádají dole, protože Piper se tento plán vůbec nelíbí. Z jejich diskuse je však vyruší podivné zvuky vycházející z půdy. Obě rychle běží nahoru, kde uvidí překvapivý výsledek kouzla- místo jedné Prue jsou tu rovnou tři.
Další den musí sestry vyřešit, jak od sebe odlišit jednotlivé Prue. Phoebe to vyřeší tak, že pravá Prue dostane černý svetr a oba zbývající "klony" si pak rozdělí modrý a růžový svetr. Piper má nejdřív obavy zda budou mít dostatek síly, aby Gabriela porazily. Všechny tři Prue proto dají síly dohromady a demonstrují velikost své moci- pohnou onou těžkou sochou v obývacím pokoji, to už Piper přesvědčí, že mají celkem slušnou šanci, aby zvítězily. Najednou je vyruší zvonek u dveří a zároveň začne zvonit i telefon. "Modrá" Prue obstará hovor. "Růžová" Prue jde otevřít, je to Andy, ale tentokrát nejde kvůli žádnému případu, jde jen o přátelskou návštěvu, kdy Andy předává Prue vstupenky na předávání hudebních cen, které si před časem objednávali. Když Andy odejde, modrá Prue oznamuje, že volala Clare, aby se okamžitě dostavila do kanceláře. Všechny Prue se pak dohodnou, že dvě půjdou do kanceláře a ta třetí půjde s Piper do Quake. Piper se to však nelíbí a chce, aby se zůstalo doma- nyní přichází opět čas demokratického hlasování. Phoebe hlasuje stejně s Piper, ale "modrá", "růžová" a "černá" Prue je přehlasují a prosadí si své.
Růžová a skutečná Prue jdou společně do Bucklandu. Jedna se schová a ta druhá si pak promluví s Clare, která je velice rozčílená, protože Helena si prý stěžovala na nevhodné chování Prue a chce vzít kolekci na jinou aukci. Prue však Clare řekne, že si už s Helenou promluvila a že si s ní domluvila další schůzku. Naneštěstí však Clare nečekaně oznámí, že pojede také, to prý, aby měla jistotu, že to Prue znovu nepokazí. Clare si jde do kanceláře pro nějaké věci, než vyrazí a pravá Prue se mezitím rozhodne, že Clare vezme na špatnou adresu a řekne jí, že si z nich někdo vystřelil, růžová pak dojde do Quake pro modrou Prue a společně se pak setkají doma a vše už konečně dořeší. Zatímco pravá Prue odjíždí, růžová Prue jde do garáží k autu. Najednou je oslepena prudkým světlem, které použil Gabriel, aby mu nemohla ublížit svou mocí. Gabriel růžovou Prue zabije, ale její síly nezíská, tak pozná, že ona není ta pravá. Pravá Prue jede právě s Clare v autě, když tu najednou ucítí prudkou bolest v břiše- pochopí, že jeden z klonů je mrtev.
Andy je obeznámen s případem vraždy mladé ženy. Když si prohlíží její osobní věci, najde mezi nimi i dva lístky na udílení hudebních cen a když pak vidí i tělo, potvrdí si své děsivé podezření, onou zavražděnou ženou je Prue. Jde pak tuto strašlivou novinu oznámit jejím sestrám. Otevře mu Phoebe a Andy jí vše poví. Phoebe se však pro něj z nepochopitelného důvodu ptá na barvu svetru té mrtvé a hned v zápětí přichází ke dveřím modrá Prue. Pro Andyho je to obrovský šok a nechápe, co se to tu děje, ale sestry mu řeknou, že se přece povídá, že každý má na světě svého dvojníka a že v tomhle je nejspíš vysvětlení celé záhady. Po Andyho odchodu vymyslí zbývající dvě Prue nový plán- chtějí se vplížit do Gabrielova domu a použít Helen jako rukojmí, věří totiž, že Gabriel se vzdá svého meče, aby své sestře zachránil život. Piper a Phoebe si pak chtějí promluvit s opravdovou Prue o samotě. Řeknou jí, že s jejich plánem nesouhlasí, protože je to příliš nebezpečné. Modrá Prue poslouchá za dveřmi a rozhodne se, že Gabriela zničí sama. Vydává se do jeho domu, zajme a sváže Helenu a čeká, že Gabriel obětuje meč, aby sestru zachránil. Stane se však něco, co nečekala, Gabriel totiž Helenu zabije sám a pak zabije i modrou Prue.
Sestry pak sedí v obývacím pokoji a snaží se vymyslet plán B. Phoebe dojde, že by se mohly pokusit Gabriela zabít jeho vlastním mečem, proti kterému, na rozdíl od lidských zbraní, snad odolný není. Phoebe má pak další předtuchu- Gabriel je už na cestě do jejich domu a chce už konečně zabít tu pravou Prue. Phoebe vidí, že Gabriel chce použít stejný záblesk světla, kterým oslepil růžovou Prue a to té pravé dává možnost, aby si připravila sluneční brýle. Když dojde k samotnému útoku, oči (tudíž i moc) Prue jsou ochráněny. Prue pak Gabriela vláká do malé pasti, kde se angažuje každá ze sester. Gabriel nejdříve svůj meč zabodne do cvičného panáka, o kterém si má myslet, že je to jedna ze sester, protože byl postavený v šeru a navíc byl oblečený do šatů. Piper pak Gabriela zmrazí, Phoebe konečně může vyzkoušet své bojové schopnosti, když Gabriela odkopne a Prue ho prošpikuje jeho mečem. Gabriel se rozprskne do všech stran. Těsně po té, co je zničen, u dveří zazvoní Andy. Chce, aby s ním Prue jela do márnice, kde jí chce ukázat mrtvé tělo její "dvojnice". Patolog totiž Andymu řekl, že udělal několik testů a že z lékařského hlediska je ta mrtvá zcela jistě Prue Halliwellová. Když však oba dorazí do márnice, Andy zjistí, že tělo beze stopy zmizelo.
Sestry pak již tradičně sedí v Quake a oslavují své další vítězství, Piper má ještě větší chuť do oslav, protože právě dokončila úmornou inventuru a všechny mohou být šťastné. Ani jedna však netuší, že Andy už má dost záhad, které se kolem nich dějí a právě si zakládá další z mnoha informací do své důvěrné složky, kde je vše o případech, kde sestry nějak figurují a nechybí tam ani články o černé magii a čarodějnictví…

17. díl - That 70's Episode (Návrat)

           

Jako každý rok přinese ctitel Halliwellovic babičky do domu květiny.Když chce jako pokaždé květiny upustit na zem,Piper ho zmrazí.Ctitel chodí vždy ve stejný čas když odbývají hodiny,protože ví,že Piper má schopnost zmrazovat čas a počítá kolikrát slyšet hodiny odbýt.Protože to Piper zmrazila,neslyšel tolik úderů kolik měl a proto zjišžuje že se sestrám obnovily jejich schopnosti.Oznámí jim že čekal dlouho na to až sestry vyrostou a obnoví se jim jejich schopnosti a teď chce jejich moc a napadne je.Sestry zjistí že proti jejich moci ho chrání prsten. Nicholas jim sám řekne, že kdysi donutil jejich matku, aby prsten začarovala, aby ho chránil před silou rodiny Halliwellových. Phoebe se podaří přirozenou silou Nicholase shodit se schodů, uniknou na půdu a tam se zamknout, aby našly v knize Stínů nějaké kouzlo. Najdou jen kouzlo pro návrat do minulosti. Nemají jinou volbu a tak ho užijí, aby se od matky dověděly proč mu dala prsten na ochranu a jak ho přemoci. Babička Penny i matka Patty Halliwelovi si myslí, že jsou zlé čarodějky a tak je zpočátku napadnou. Pak sestry prokážou, že jsou jejich děti z budoucnosti a přišli pro pomoc. Patty dosud neví, že je těhotná a čeká Phoebe. Phoebe poprvé vidí svoji matku živou a pokusí se jí zanechat vzkaz kdy maminka umře a jak se zachránit. Nakonec však zjistí, že osud se nedá oklamat a dopis matce v minulosti nenechá. Maminka jim vysvětlí, že Nicholas chtěl zabít nenarozenou Phoebe a chtěl jen ochranu proti budoucím čarodějkám Halliwelovým, proto mu matka musela dát kouzelný prsten. V minulosti se také dozví, že už jako malé děti uměli čarovat, ale ze strachu před Nicholasem a jemu podobným Babička jejich moc na dlouhá léta uspala, než Phoebe znovu přečetla obnovující zaklínadlo. Sestry pomohou mamince v minulosti prsten odčarovat a vrátí se do budoucnosti do stejného času. Nicholas nic netuší a vrhne se proti nim v domnění, že ho chrání prsten. Před sestrami se otevře kniha na straně, kterou tam babička dodatečně dopsala na zničení Nicholase. Přečtou jej a Nicholas se propadne peklu.

18.díl - When Bad Warlocks Go Good (Když se zlo mění v dobro)

           

Prue a Phoebe pomáhají Piper s rozvážkou jídla pro dobročinné účely. Když stojí před kostelem a nakládají nějaké věci do dodávky, Piper najde pero patřící mladému muži jménem Brandan, který jim potvrzova příjem dodávky jídla. Phoebe se pera dotkne a má předtuchu, jak se ho dva zaklínači pokusí zabít. Sestry se rychle rozdělí, aby ho našly. Prue běží do kostela a tady se skutečně odehrává boj mezi Brandanem a dvěma zaklínači. Prue zaklínače odhodí a oba utečou. Brandon však není překvapený tím, co se stalo a Prue pouze poděkuje a odejde. Oba zaklínači pak rozebírají nastalou situaci. Ukáže se, že Brandan je jejich bratr a že ho potřebují získat zpět na stranu zla, aby mohlo být naplněno staré proroctví. Mají však jen málo času, protože druhý den má být Brandan vysvěcen na kněze a v tu chvíli nad ním ztratí jakoukoli moc.
Prue jde do kostela, kde najde Brandana, jak se sklání nad tělem poraněného otce Austina. Prue si nejdříve myslí, že to udělal on, protože jeho tvář byla změněna v démonickou, ale Brandan pak Prue vysvětlí, že otce už nalezl ve stavu v jakém byl. Udělali to jeho bratří Greg a Paul, aby v něm probudili zlost a tím i jeho zaklínačskou povahu. Případu otce Austina se ujímá Morris a Andy. Andy to vše bere velice osobně, protože u otce Austina byl na svém prvním příjímání. Mezitím se Prue a Brandan prochází v parku a Brandan poví vše o své rodině- pochází z rodiny mocných zaklínačů a podle proroctví se má stát součástí trojsíly, což je nejmocnější trio zaklínačů na světě, opak trojce čarodějek. Jenže na rozdíl od svých bratrů on měl lidskou matku, takže jeho součástí je i dobro a vysvěcení na kněze je jediný způsob, jak se zbavit zaklínačské moci. Brandan je zoufalý a požádá Prue, aby ho se svými sestrami sledovala do bytu jeho bratrů, kde je chce zabít a pak, aby zabily ony jeho. Greg a Paul však jeho příchod očekávají a probudí v něm nenávist. Chtějí ho pak donutit k vraždě mladé nevinné ženy, kterou zajali, naštěstí však čarodějky přijdou včas, Brandanovi v tom zabrání a vezmou ho do svého domu. Greg a Paul později použijí kouzlo, které přiláká Branadana opět k nim a probudí v něm zlo a touhu po naplnění proroctví. Prue druhý den ráno zjistí, že zmizel z domu a se sestrami se vydává na faru. Tady Brandana opravdu najde, ale netuší, že jí chce zabít, aby své bratry přesvědčil, že už je skutečně s nimi. Prue se však podaří Brandanovi jeho záměr rozmluvit a pomůže mu překonat zlo v něm. Sestry a Brandan pak společně spěchají na obřad vysvěcení, ale objeví se Greg a Paul a chtějí svého bratra zabít, protože se obrátil proti nim. Nedopatřením se ale Greg a Paul zabijí navzájem.
Brandan je vysvěcen, Andy je spokojený, protože se otec Austin uzdravil,  sestry nejdou nikam jinam než do Quake oslavit své další vítězství.

19.díl - Blind Sided (Naslepo)

           

Sestry pomohly své kamarádce Dee uspořádat narozeninovou oslavu pro jejího syna Davida. Zatímco si ostatní děti hrají, David jde do křoví najít zakutálený míč a přepadne ho podivný démon s bílou kůží a holou hlavou. Prue, která musí jít do práce, při odchodu uvidí, jak se démon pokouší Davida unést a chce zasáhnout, ale stane se něco nečekaného- poprvé použije své schopnosti pomocí pohybu ruky. Prue je zmatená a než se vzpamatuje, démon i s chlapcem zmizí. Naneštěstí viděl celou "záchranou akci" i jeden novinář, který si byl v parku zaběhat.
V domě Halliwellů se Piper snaží najít něco v Knize stínů, ale neúspěšně. Naproti tomu má Phoebe více štěstí, na internetu najde, že před dvaceti lety byli uneseni dva malí chlapci ze stejného místa jako David. Jeden se už nikdy nenašel, ale ten druhý, Brent Miller, ano, jediný háček je v tom, že oslepl. Za Prue do práce přichází Eric, novinář, který v parku viděl co se stalo a chce si s Prue promluvit. Prue mu sice vše popře, ale Eric jí oznámí, že článek o jejích schopnostech vyjde tak jako tak. Mezitím jde Phoebe za Brentem a začne se ho vyptávat na jeho únos, sice jí toho moc neřekne, ale dozví se, že to má mimo jiné něco společného s aurami. Podle toho se pak Phoebe a Piper podaří najít informace v Knize stínů. Zjistí, že Davida unesli démoni hrůzohlavové, kteří dokážou poznat dobrého člověka podle jeho aury a pak ho zabijí tím, že ho skrz jeho auru uškrtí. Navíc zjistí, že Davida a ještě jednoho chlapce unesli, jelikož potřebují jejich zrak. V zápětí domů přichází Prue a oznamuje svým sestrám, že mají problém jménem Eric Lohman a že tajemství jejich moci je ohroženo. Phoebe jde ještě jednou za Brentem a když se ho dotkne, má vidinu minulosti. Když Brentovi řekne, co viděla, Brent se rozpomene na více detailů a díky tomu Phoebe najde vchod do odpadních stok, který je poblíž doupěte hrůzohlavů.
Piper a Phoebe jdou do odpadní stoky a Prue mezitím připravuje výtažek z hadího kořene na zničení hrůzohlavů. Když ho dokončí, chce odjet svým autem, ale zjistí, že Lohman, který je už nějakou dobu sledoval a hlídkoval před jejich domem, si s autem trošku pohrál a Prue mu musí slíbit, že ho vezme s sebou, aby dal auto zase do pořádku. Lohman měl počkat před vchodem do stoky, ale neposlechl a šel jednat na vlastní pěst, chtěl natočit, jak sestry malé chlapce zachraňují, ale jeden z hrůzohlavů ho napadne a zlomí mu vaz. Na místo přijíždí i Andy, který byl za Brentem a od něj zjistil, kde nejspíš sestry budou. Je také napaden, ale naštěstí se tam objeví Prue a démona odhodí- Andy se konečně dozvěděl, co před ním tak dlouho tajila. S pomocí lektvaru jsou pak oba hrůzohlavové zničeni a chlapcům a Brentovi se vrátí jejich zrak.

20. díl - The Power of Two (Síla dvou)

             

Piper v rámci svých pracovních povinností odlétá na konferenci do Honolulu a své dvě sestry zanechává v San Franciscu samotné. Prue odchází do práce a Phoebe dostává papírek s instrukcemi co nakoupit, co všechno musí vyzvednout, zařídit a udělat v domě. Phoebe se však na všechno vykašle a jde se svou kamarádkou na prohlídku Alcatrazu. Tady se stává svědkyní vraždy jejich průvodce. Vrah však není člověk, ale duch jednoho z vězňů, který potřeboval mrtvé tělo na to, aby v něm mohl překonat vodní plochu a dostat se z ostrova na pevninu. Za Andym a Morrisem přichází inspektorka s velice podivným případem vraždy, kdy oběž byla ubodána nožem, na němž byl nalezen otisk palce patřící Jacksonu Wardovi, vězni, který byl popraven na Alcatrazu pře třiceti šesti lety. Otisk palce byl navíc sejmut pod ultrafialovým světlem, jenže ultrafialový otisk technicky neexistuje. Andy si vezme veškeré materiály k případu a jde za Prue, aby mu s tím pomohla (v minulém díle už zjistil, že je čarodějka). Z informací, které Andy sestrám řekne, se Phoebe dovtípí, že duch jde po lidech, kteří ho pomohli usvědčit a odsoudit k smrti. Phoebe v Knize stínů najde způsob, jak zlého ducha zničit, ale problém je v tom, že patřičné zaklínadlo musí pronést duch, to znamená, že jedna z nich musí doslova zemřít. Andy jde vyzvednout seznam potenciálních obětí, které měli jakoukoli souvislost s usvědčením Jacksona a vražednou zbraň, kterou Ward zavraždil soudce, aby jí pak mohl ukázat Phoebe. Když se Phoebe nože dotkne, má vidění, ve kterém vidí další oběž- Iris Beidermanová, předsedkyně poroty, která ho odsoudila. Právě díky této předtuše se podaří Iris zachránit před smrtí.
Zatímco Prue a Phoebe se vrací domů, Andy bere vystrašenou Iris na policejní stanici. Morris přichází za Andym, aby mu oznámil, že má problém. Za Morrisem totiž přišli dva inspektoři z vnitřních záležitostí a dost se ho vyptávali na Andyho a na nevyřešené případy záhadných vražd, které se v poslední době oba řešili. Andy proto hned po pracovní době vezme složku, do které shromažďoval veškeré informace o případech, ve kterých nějak figurovala Prue a její sestry. Chce složku předat Prue, ale při odchodu z policejní stanice ho zadrží inspektoři Rodriguez a Anderson a vezmou ho na výslech, ale Andy jim nic neřekne a v rozčílení odchází.
Phoebe najde způsob, jak přilákat zlého ducha, uvaří speciální lektvar, který je na to potřeba a potom ho musí vylít na Jacksonův hrob, kde s Prue ještě nechají fotografii s adresou, aby je duch lépe našel. Další den si Prue vaří malý "koktejl zabiják", který zastaví její srdce a ona tak bude moci pronést zaříkadlo a zničit ducha. Phoebe nesouhlasí, aby Prue lektvar vypila, ale Prue svou sestru uklidní, že příjemce může být oživen masáží srdce. Do kuchyně najednou přichází Ward, Prue vypije nápoj, ale v tu chvíli se Wardovi podaří Phoebe omráčit (nemůže tak provést masáž srdce). Prue padne k zemi a její duch se opouští tělo a začne pronášet zaklínadlo, to ducha zraňuje, ale nezabíjí. Do domu naštěstí přichází Andy a uvidí obě sestry ležet na zemi. Phoebe je jen v bezvědomí, ale Prue nemá puls a proto hned začne provádět masáž srdce. Netuší však, že se k němu ze zadu přibližuje Jackson a chce ho zabít lžící na dort. Duch Prue však na Andyho zakřičí, on to uslyší a ohlédne se, vidí, jak se k němu rychle přibližuje nějaký předmět. Andymu se podaří včas zareagovat a zachrání se. V tu chvíli duch Prue ještě jednou řekne zaříkadlo a Ward je konečně zničen. Andy pak Prue oživí a Phoebe se probere z bezvědomí. Nakonec se vrací i Piper a všichni jsou opět š'tastní…

21. díl - Love Hurts / Witch switch (Láska je zlá)

             

Leo ochraňuje dívku Daisy.Do Daisy je zamilovaný světlokaz Alek.Protože už ho Daisy nemiluje,všude ji pronásleduje.Když je pod Leovou ochrannou rukou nic se jí nemůže stát.Alek postřelí svou kuší Lea a ten je smrtelně zraněn.Dovolená sester je zrušena, protože se u nich na půdě objeví právě Leo. Piper se konečně dozvídá, že Leo má nadpřirozené schopnosti jako ona, že je světlonoš a jejich strážný anděl.Piper se na Lea zlobí, že jí vše tajil. Stav Lea se však prudce horší, Piper je stále s ním a snaží se ho zachránit. Prue a Phoebe se vydají hledat a ochránit Daisy. Piper se souhlasem sester přečte kouzlo, které má vyměnit jejich moc s Leem a Piper chce pak použít Leovu schopnost léčit a Lea uzdravit.Kouzlo však působí na všechny v místnosti a proto si Prue musí zvyknout na schopnost předpovídání a Phoebe zase na schopnost telekineze. Bohužel Piper neumí ovládat Leovu sílu.Prue a Phoebe se vydávají na nádraží hledat Daisy,protože jim Darryl oznámil že tam byl zaznamenán pohyb na její kreditní kartě.Prue dává Phoebe lekce jak ovládnout telekinezi aby věděla co dělat až se objeví světlokaz.Nakonec má Prue vidění ve kterém vidí Daisy na záchodě. Nastává komická situace, kdy Phoebe místo, aby odhodila útočníka, pouští vody z kohoutků.Prue a Phoebe nakonec přivádí Daisy do domu, ale Leo právě v náručí Piper zemřel. Piper zůstává s Leem sama a v žalu konečně nahlas přiznává, že ho z celého srdce miluje. V tu chvíli její ruce začnou vyzařovat léčivé světlo a Piper se podaří dostat Lea zpět mezi živé. Leo ji pak vysvětlí, že léčí láskou a srdcem a dokud si Piper nepřiznala, že Lea miluje víc než svůj život, její propůjčená síla nefungovala. Sestry porazí světlokaze a vrací si navzájem propůjčenou sílu.

22.díl - Deja Vu All Over Again (Neúprosná smyčka)

           

Rodriguez se připravuje na to, jak sestry sprovodí ze světa, když v tom dostane nečekanou návštěvu- přichází mocný démon Tempus- pán veškerého času a řekne mu, že je tu proto, aby na něj dohlédnul a zajistil, že opravdu uspěje. Rodriguez jde za Andym a výhružkami si vynutí setkání s Halliwellovými.
V domluvenou hodinu už na něj čekají, když vejde do domu nečekaně zaútočí a začne po sestrách házet bleskové koule, zabije Phoebe, ale Piper s Prue jej zastaví a zničí. Přesně o půlnoci rozbíjí Temtus přesýpací hodiny a vrací čas na začátek předešlého dne- Rodriguez se v hrozivých bolestech opět vrací na svět a jen on si pamatuje, co se dělo. Sestry opět prožívají to stejné ráno, ale nic si nepamatují, jen Phoebe vše připadá velice povědomé a myslí si, že už to jednou zažila. Opakují se situace z předchozího dne, ovšem Rodriguez je u nich mnohem více naštvaný, snaží se mít vše rychle za sebou. Opět si smluví setkání a když večer přijde k Halliwellům, nezvoní, ale nečekaně vpadne do domu a než ho Prue zastaví, zabije Phoebe i Piper.
Nastává půlnoc a Tempus opět vrací čas na začátek dne, to už Rodriguez úplně šílí, protože bolest znovuzrození je opravdu nesnesitelná. Tentokrát si ráno Phoebe začne vybavovat přesně to, co se dělo a uvědomí si, že den prožívají znovu, ale přesně neví, co se bude dít. Prue má rozmluvu s Andym a řekne mu, že den se asi znovu opakuje. Andy jde těsně před schůzkou s Rodriguezem k jejich domu a čeká tam- slíbil, že se bude držet dál, ale když uvidí, jak Rodriguez zahnal Kita a že není člověk, jde sestrám na pomoc. Ty si včas uvědomí, co se bude dít a tak v okamžik, kdy Rodriguez vtrhne do dveří nestojí tam co by měly a jeho překvapivý útok se tak nekoná, přesto se mu téměř povede čarodějky zabít, ale to už je v domě Andy a odláká jeho pozornost- než se však sestrám podaří Rodrigueze zneškodnit, je Andy zabit. Prue je přitom zraněna a upadá do mdlob v níž se s ním setkává před "branami nebeskými"- Nechce ho ztratit, ale Andy jí řekne, že ještě nenastal její čas, a že je moc rád, že jí mohl pomoci, až žije dál a nechá vše tak jak je. Prue se probouzí a chce zase nechat vrátit čas, ale vzpomene si, co jí řekl Andy a v Knize stínů nalezne kouzlo, které posune čas o jeden den dopředu. Spolu se sestrami jej vysloví- Tempus už jen mlčky přihlíží tomu, jak vše běží kupředu a poté co se čas zastaví je "vcucnut" zpět do podsvětí. Sestry přemýšlejí co s Rodriguezem, nakonec se rozhodnou, že jej nechají jít, když už je skoro u dveří, otočí se a vrhá po nich bleskovou kouli, Prue však zvedne ruku a kouli odrazí zpět- Rodriguez v šílených bolestech umírá. Několik dní po pohřbu, se Piper rozhodne, že odejde z Quake a sestry pokračují dále ve své cestě...

 2. Série

1.díl - Witch Trial (Zkouška) {23.díl}

         

Phoebe se večer vrací do domu a nachází Piper v poněkud kompromitující situaci s bankéřem Robem, u kterého si měla vyjednat půjčku na založení svého klubu. Domů se zrovna vrací i Prue. Rob odejde a Prue a Piper se chtějí rozejít do svých pokojů, Phoebe však protestuje, jelikož je právě předvečer toho dne, kdy se před rokem staly čarodějkami a trvá na tom, že musí výročí oslavit a zároveň obě upozorňuje, že druhý den je zároveň podzimní rovnodennost, významný čarodějnický svátek.
Prue je to však jedno, je to skoro měsíc od jejich posledního démona a od Andyho smrti a ona si přeje tento poklidný život bez kouzel i nadále. Druhý den ráno sestry přiběhnou na půdu, protože Kniha stínů začne sama od sebe obracet strany. Zastaví se na straně s obřadem přerodu, ale než si stačí přečíst o co jde, objeví se okno do jiné dimenze a démon, který ho otevřel knihu ukradne. Sestry pak na půdě rozebírají, co se stalo, když tu je vyruší zvonek u dveří. Phoebe otevře a do domu vtrhne rozrušená holčička Jenny a chce si zavolat. Hned za ní přichází nový soused Dan, její strýc. Sestrám vysvětluje proč je Jenny tak rozrušená, její rodiče jsou totiž na nějaké expedici a on ji má na starosti, než se vrátí. Oba noví sousedé odejdou a než se Phoebe stačí vrátit k problému, který je právě trápí, rozčílená Prue odchází do práce.
Piper a Phoebe si uvědomí, že je to první démon od Andyho smrti, a že Prue si stále dává za vinu jeho úmrtí. Pak obě odchází do lesa na oslavu svátku rovnodennosti, kam je pozvala Steve, nová kamarádka Phoebe, kterou nedávno potkala. Při průběhu oslavy Phoebe uslyší hlas babičky, jak pronáší slova „moc tří“.
Později je Piper s Robem v budoucím klubu. Najednou se objeví Jeremy, Roba omráčí a chce zabít Piper. Ta ho na chvíli zmrazí a telefonicky se spojí se sestrami a zaříkáním se Jeremyho opět zbaví. Po tomto incidentu se Rob rozhodne, že půjčku Piper neposkytne, protože si myslí, že oblast s klubem je plná násilníků.
Mezitím je Phoebe doma a v nových knihách o magii, které koupila, hledá nějaký odkaz na démona, který je právě sužuje. Z okna uvidí malou Jenny jak si hraje s jejich kočkou. Jde za ní a při rozhovoru si prohlíží triquetru na obojku Kit. Společně s Piper, která právě přijela, chtějí triquetru využít k dopadení démona. Vezmou spiritistickou tabulku a hledají odpověď na otázku, kde je teď jejich kniha. Ručička jim ukáže slovo Abraxas.
Phoebe v nových knihách najde, že Abraxas je démon z astrálních sfér, který ničí čarodějky tím, že démonizuje jejich síly. Piper pochopí, že Knihu stínů ukradl, protože z ní pochází jejich síly a chce zvrátit všechna kouzla, která kdy učinily tím, že knihu čte pozpátku. V tu chvíli se objeví další démon, kterého již zničily - bubák (Woogyman). Naštěstí si společně vzpomenou na zaříkadlo a i tentokrát ho zničí. V té době se Prue nachází v aukční síni, kde ji napadne Nicholas. Pomocí zaříkadla ho zažene.
Všechny tři pak doma na půdě, v místě, kde se objevilo okno, nakreslí triquetru a vytvoří uzavřený kruh. Okno se skutečně otevře. Prue má za úkol pomocí své moci knihu dostat zpět, ale nedokáže se přemoci a svou moc nepoužije.
Po malé hádce se opět sestry usmíří a Prue se tak trochu vyrovná se smrtí Andyho. V tu chvíli všechny opět uslyší hlas babičky. A dojde jim, co mají dělat. Vydají se na místo, kde před tím Phoeba a Piper oslavovaly rovnodennost. Tam spojí ruce a utvoří tak jednotu. Začnou pronášet kouzlo, kterým kdysi Phoebe vyvolala jejich schopnosti, a tím dostanou svou knihu nazpátek a zničí Abraxase.
Když už jsou všechny opět doma, Prue a Phoebe předají Piper šek na šedesát tisíc (ručily domem), které potřebuje na založení svého vlastního klubu.

2.díl - Morality Bites (Výčitky svědomí) {24.díl}

         


Phoebe si jde pustit televizi a zachytí sportovní zprávy. Momentálně tam mluví o basballistovi Callu Greenovi. Phoebe má předtuchu, že ji o deset let později upálí za čarodějnictví. Sestrám nezbývá nic jiného než přenést se do budoucnosti.
Piper v budoucnu bydlí stále ve stejném domě, má dceru a je rozvedená. Prue je bohatá, v Bucklandu už nepracuje, ale vlastní ho a ještě další tři, má osobního řidiče, asistentku a je blond. (Obě té druhé tak trochu závidí).
V domě vidí Piper a Prue ve zprávách že Phoebe má být za necelých šest hodin upálena za čarodějnictví. Sestry tedy jdou na půdu pro Knihu stínů, ale nenajdou ji. Jen klíč od sejfu v Bucklandu. Prue ve svém rozčílení zjistí že její moc telekineze je o mnoho silnější (rozmetá půl půdy včetně střechy. Cestou pro Knihu stínů na náměstí Piper nechtěně zmrazí čas. I její moc vzrostla, zmrazila vše - vodu stříkající z fontány, ptáky při letu... Jenže je uvidí Leo.
Když mu sestra vysvětlí situaci, dozví se, že Phoebe měla přítele, kterého Call Green zabil, soud ho však osvobodil a tak Phoebe použila svou moc a zabila ho. Její moc za ty roky taky vzrostla. Po Callově smrti začal novodobý hon na čarodějnice - obviněné jsou čarodějky i obyčejné ženy.
Už zbývá jen pár hodin do upálení... už jen pár minut... Prue a Piper přijdou jen tak tak, Piper vše zmrazí a chtějí odejít s Phoebe. Ta to ale nechce. Zjistila, jaký spáchala zločin, tedy její budoucí já. Pochopila že jsou v budoucnosti z nějakého důvodu, ne proto, aby tomu zabránily, ale aby pochopily proč se to stalo. Donutí Piper aby rozmrazila čas.Phoebe upálí...
Čas se vrátil a oni sou zpět ve své době. Vrátili se zpátky, protože pochopily to, co měly pochopit.

3.díl - The Painted World (Zakletý obraz) {25.díl}

         

Do aukční síně přijde za Prue žena Jane, která chce co nejrychleji prodat obraz. Prue, ještě než odejde z práce, v obrazu spatří světlo v okně.
V tu chvíli právě hledá Phoebe práci v jedné webové kanceláři. Cestou rozbila Prue auto. Ráno Prue vypráví svým sestrám o tom světle a Phoebe se jí snaží říct, že jí rozbila auto.
V práci Prue v obraze zahlédne i člověka, který na sklo namalovaného okna na píše "Help." Před chvílí jí přinesly zrovna rozbor obrazu a pod ultrafialovým světlem zjistili že na obraze je něco latinsky napsáno. Prue si myslí, že když to přečte, vysvobodí toho muže z obrazu. V tom se ale mýlí a ocitá se v obraze také. Phoebe štve, že ona je "hloupá" a v Knize stínů najde kouzlo chytrosti které trvá 24 hodin. Prue zjistí že muže do obrazu dostala jeho přítelkyně, která byla čarodějka. Byl to trest za rozchod. Když Melkolm zjistí, že je Prue také čarodějka, nevěří jí. Jediným způsobem, jak se dostat z obrazu je, že by sestry našly něco v Knize stínů, ale nejdříve by musely zjistit, že Prue je v obraze uvězněná.
To ale Piper začíná tušit, že se něco děje, protože Prue nepřišla domů. Jde tedy do aukční síně a přinese obraz domů. Tam přečte kouzelnou formuli, která jí před zraky Phoebe přenese do obrazu. V obraze se sestry domluví že napíší na okno jméno čarodějky která Melkolma do obrazu zaklela. Problém je v tom že u okna jsou umístěny meče které se rozjedou proti sobě v okamžiku když se někdo přiblíží k oknu. Prue pomocí telekineze meče oddálí aby mohla Piper napsat vzkaz Phoebe. Tak jméno vyhledá v Knize stínů. Najde tam i kouzlo, kterým se dostanou z obrazu. Kouzlo napíše na papír a připevní na obojek kočky Kit.
V obraze se rozhodli že budou hlídkovat a první hlídku má Melkolm a právě v té chvíli "přiletí" Kit. Melkolm mu sebere kouzlo a vysvobodí se sám z obrazu. Objeví se doma u Halliwellových, kde chce napadnou Phoebe. To se mu díky kouzlu chytrosti nepodaří. Melkolm však ví, že kouzlo v 7 hodin vyprší, a proto se tam vydává později i se svou milenkou Jane. Chtějí Phoebe sebrat její schopnost předpovídání.
V domě zapálí obraz a chtějí zabít Phoebe. Ta je ale přelstí a přečte kouzlo které je všechny přenese do obrazu. Tam sestry zjistí, že Melkolm je čaroděj a Jane také. Jane již dlouhou dobu hledala někoho s čarodějnou mocí, aby mohl Melkolma z obrazu vysvobodil.
Jane a Melkolm hledají kouzlo kterým se vrátí zpět ale zjistí že Phoebe jim ho ukradla a společně se sestrami a kočkou se vrátila domů. Melkolm s Jane v obraze uhoří.

4.díl - Devil's Music (Ďábelská hudba) {26.díl}

         

Prue a Phoebe sedí v Pipeřině klubu P3, který nedávno otevřela. Je tam skoro prázdno, ale Piper je nadšená. Prue se s Phoebe baví o půjčce od bankéře Barkera, aby zachránily klub. Piper o tom neví.
Mezitím na jiném místě hrají Dishwalla. Jejich manažer Carlton odvádí jednu dívku do skladu pod příslibem, že se tam setká s kapelou. Tam ji však pohltí démon Masselin.
Ráno Leo očaruje Carltona, aby vzal Dishwallu do Pipeřina klubu. Piper sedí v P3 a dívá se, jak jdou finance dolů. Přichází za ní Jenny a prosí ji o lístky na Dishwallu. Objeví se tam Carlton a domluví s Piper, že Dishwalla bude hrát večer v P3. Piper se vrátí domů a je velice šťastná. Přichází Leo a řekne jí, že Carltona očaroval, aby vzal Dishwallu do P3, protože je v tom démon Masselin. Piper se rozčílí a Lea pošle pryč.
Prue odchází do Bucklandu a volá Barkerovi, že už nechce žádnou půjčku. Doma Piper a Phoebe vyrábí podle knihy dávidlo na Masselina, které ho má zničit. Večer jsou sestry v klubu. Mají plán: Phoebe bude hrát, že Carltona zbožňuje a až ji dovede za Masselinem, hodí mu dávidlo zabaléné v balonku do tlamy. Vše probíhá podle plánu, Carlton ji zavede do skladu a zamkne ji tam, kde se zjeví Masselin. Piper s Prue utíkají za Phoebe a Masselina vyplaší. Mezitím se do klubu vkrade Jenny. Carlton řekne vyhazovačům, že má Phoebe v kabelce něco nebezpečného, až to odstraní. Vyhazovači vezmou Phoebe dávidlo a vylejí jí ho na sukni. V klubu se objeví Barker a řekne Piper, že P3 bude přebírat. Pak se tam ukáže taky Darryl, který vyšetřuje zmizení dívek. Piper zmrazí místnost a sestry běží za Jenny, kterou Carlton odvádí za Masselinem. Místnost rozmrzne a Carlton Jenny zavře do skladu a Masselin ji pohltí. Sestry na Carltona užijí svou moc a dozví se od něj, kde je Masselin. Poté vtrhnou do skladu a Masselin už tam na ně čeká. Prue mu telekineticky nacpe Phoebeinu sukni s dávidlem do tlamy, Masselin vybuchne a všechny dívky jsou zachráněny. Do skladu vtrhne Barker a ostříkne ho Masselinova krev. Barker nechápe co se děje a Prue mu řekne, že P3 je jejich a nic nebude přebírat. Barker nic nenamítá. Carlton je zatčen za únosy a všichni si užívají večer s Dishwallou.
Ráno za Piper přijde Leo, aby si promluvili, jak to mezi nimi je. Piper má ale zálusk na jejich souseda Dana.

5.díl - She's a Man, Baby, a Man! (Vždyt' ona je přece muž!) {27.díl}

         

Město je už nějakou dobu sužováno nesnesitelnými vedry. V noci do klubu P3 přichází Phoebe, která očividně vedra snáší velice špatně, protože je zpocená od hlavy až k patě a rozpálená tak, že by se na ní dalo smažit. Piper si o ní nejdříve dělá starosti, ale Phoebe jí pak začne vyprávět, že už několik nocí po sobě má sny, ve kterých se miluje s muži, které následně zabije. V tom přichází Prue a začne si naříkat, že jí nevychází vztah s mužem, kterému by chtěla dát šanci. Phoebe pak odchází domů, kde má další ze svých strašných snů.
Druhý den za Prue přichází do Bucklandu Morris a řekne jí, že za poslední čtyři noci byli zabiti čtyři muži, kteří měli poškozený mozek a navíc z nich někdo nebo něco vysálo veškerý testosteron. Morris pak Prue prozradí ještě jednu stopu - všichni muži byli členy seznamovací agentury Romantica. Prue nakonec souhlasí, že s případem pomůže a jde domů za svými sestrami. Doma sestrám ukáže materiály, které od Morrise dostala, včetně fotek zavražděných mužů. Phoebe s hrůzou zjistí, že tito muži jsou právě ti, o kterých se jí každou noc zdá a zmocní se jí strach, že ona je za jejich smrt zodpovědná. Sestry se jí to samozřejmě snaží vymluvit a domluví se, že Piper projde Knihu stínů, a že Prue a Phoebe se půjdou porozhlédnout do seznamky, která všechny oběti spojovala.
Zatímco se Prue zapisuje do programu seznamky, Phoebe si obhlíží okolí a narazí na jednoho sympatického muže. Když se spolu seznamují a Phoebe mu podá ruku, má vidění, jak bude onen mladík zavražděn stejným způsobem, jako předešlí muži. Obě sestry se pak vrací domů a Piper jim řekne, co našla v Knize stínů - za vraždami nejspíš stojí succuba. Sestry se rozhodnou použít kouzlo, které v knize našly, jenže má poněkud nečekané následky, z Prue se totiž stal muž, což se jí samozřejmě nelíbí a přinese ji to nejednu starost. Neví jak se chovat, jak správně "chlapsky," chodit a projevovat se. Čarodějky se nakonec rozhodnou, že Prue se jako muž zapíše v seznamce a chtějí tak přilákat pozornost sukuby. V Romantice se zrovna koná seznamovací večírek, kde samozřejmě nechybí ani sestry. Prue zde vyvolá menší bitku, aby tak ochránila jistého mladíka před succubou - Phoebe je na ní totiž psychicky napojená a občas jakoby se dívala jejíma očima, díky tomu také zjistí, že si succuba začala brousit drápky na Prue.
Prue si na večer domluví schůzku v P3 s ženami, které jako muž v seznamce zaujala. Sestry totiž věří, že jedna ze zájemkyň je právě succuba. Večer je Prue v zadní uličce za klubem skutečně napadena, ukáže se, že onen démon je neodolatelná blondýnka pracující v agentuře. Při souboji na místo přichází i Morris se svým parťákem a succuba je zastřelena. Sestry však tuší, že tím to neskončilo, protože Prue je stále ještě mužem.
V městské márnici si Morrisův parťák zalibně prohlíží nádherné tělo mrtvé dívky, když tu najednou mrtvola otevře oči, vystrčí svůj mrštný jazýček a muže zabije. Mezitím jsou sestry na půdě ve svém domě a přemýšlí, co podniknou dál. Prue si musí odskočit a proto odchází do koupelny. Když odejde, Phoebe má další vidění - succuba si na Prue počkala v koupelně a unesla ji do svého bytu, kam vodila všechny své oběti. Prue už má skoro namále, protože už nedokáže succubě dále odolávat, ale Phoebe se v tu chvíli naštěstí opět na succubu napojí a donutí ji, aby Prue připomněla, že není muž, ale žena. Když to Prue uslyší, sebere veškerou svou sílu a řekne succubě, že jí nechce a právě díky tomu, že byla sukuba i přes svou neodolatelnost odmítnuta, shořela v plamenech a z Prue se opět stane žena.
Nakonec má každá ze sester rande a všichni jsou opět na chvíli šťastni. Prue si navíc odnesla i mnoho ponaučení, protože když byla mužem, pochopila pár věcí, včetně toho, že ani muži to nemají v životě lehké.

6.díl - That Old Black Magic (Černá magie) {28.díl}

         

Dva výletníci vejdou do jeskyně, ve které jsou po stěnách nakreslená varovná znamení. Vyhloubí do stěny díru, ze které vytryskne kouř, skála se rozbije a vyjde z ní žena s hadem kolem krku. Kouzlem zmenší oba muže a předhodí je svému hadovi. Pak ho pošle hledat její kouzelnou hůl.
Mezitím je Prue v Bucklandu a připravuje se na točení dokumentu o aukcích. Telefonuje jí Phoebe, která pozoruje Piper a Dana venku jak se vášnivě líbají. Za Phoebe se přenese Leo s tím, že mají problém. Do domu přichází Piper v Danově objetí a další problém je tady.
V Bucklandu se začíná točit a Prue oceňuje ženě jménem Betty hůl(patřící zlé čarodějnici). Prue jí sdělí, že za takovou prastarou hůl může dostat až pět tisíc dolarů. Přichází ale Jack Sherridan a s Prue se dohaduje, že jí ty peníze za tu hůl nikdo nemusí dát a usmlouvá Betty, že jí dá tisíc dolarů dnes odpoledne, ta souhlasí a dá Jackovi adresu. Prue mu ji díky své moci vezme. Piper zatím řeší s Leem jak to mezi nimi vypadá. Pak jim Leo řekne o čarodějnici jménem Tuatha, kterou nemůže porazit žádná dobrá čarodějka, jen jediná osoba - vyvolený. Leo jim řekne, kde se vyvolený nachází a Piper s Phoebe jdou za ním. Zjistí, že je to student střední školy a jmenuje se Kyle. Holky ho chtějí nalákat na kouzla, protože jim Leo řekl, že se o ně zajímá. Piper ho zmrazí a pak si stoupne za něj. Kyle uvěří.
Doma mu Piper, Phoebe a Leo objasňují jeho úkol, že musí zabít Tuathu její holí a řeknou mu kdo jsou.
Kyle pořád nemůže uvěřit. Prue jde za Betty do jejího bytu a uslyší ji jak křičí. Prue tam vtrhne a uvidí tam stát čarodějnici, která svou hůl našla u Betty a právě ji s ní zabíjí. Prue čarodějnici odhodí, vezme s sebou hůl a uteče. Když chce Kyle odejít z domu pryč, přichází Prue a když přejde kolem Kylea, tak hůl začne zářit a Kyle uvěří. Kyle zkoumá hůl a sestry jdou nahoru podívat se do knihy, kde řeší problém s čarodějnicí. Leo jim opakuje, že ony ji porazit nemůžou, ale sestry to chtějí zkusit.
Mezitím zadním vchodem přijde Jenny, aby něco vyřídila Piper a uvidí Kyla s holí. Řekne jí, že je kouzelná, ale Jenny nevěří. Kyle se soustředí, hůl začne zářit a roztočí ji na jednom prstě. Pak přijde Leo a uvidí, co Kyle dokázal a vyprovodí Jenny pryč.
Čarodějnice v jeskyni najde svou knihu kouzel a objeví v ní kouzlo na svázání moci čarodějky, ke kterému potřebuje lidské srdce. U jeskyně potká jednoho muže a jeho srdce mu vyrve z těla. Sestry čarodějnici najdou na mapě křišťálem a jdou za ní. Prue jde do jeskyně první a Piper s Phoebe čekají venku. Čarodějnice ji překvapí. Prue zbavila moci, ale když se tam objeví Piper a Phoebe, raději zmizí. Leo doma cvičí Kyla v zacházení s holí a sestry vaří lektvary.
Čarodějnice pomocí dalších lidských srdcí sváže moc Piper i Phoebe. Kyleovi se s holí nedaří a chce s tím praštit a odchází z domu. Čarodějnice pošle svého hada, aby našel hůl a ten se zjeví v domě. Piper křičí a zjistí, že nemá svou moc. Její křik přivolá Kyla, který popadne hůl a hada zničí. Pak přichází čarodějnice, aby sestry zabila. Sestry na ni zkoušejí lektvary, ale jsou na ni příliš slabé.Č arodějnice použije na Phoebe a Lea uspávací lektvar a Piper s Prue "zabetonuje" do země.
Kyle se s čarodějnicí svou mocí přetahují o hůl, která poletuje ve vzduchu. Kyle ji k sobě díky psychické podpoře Piper a Prue přitáhne a čarodějnici zlikviduje. Hůl je rozbitá. Vše dobře dopadlo. Piper zůstává s Danem a Lea opouští. A Prue dá Jackovi rozbitou hůl, podle níž má teď jeho cenu.

7.díl - They're Everywhere (Jsou všude) {29.díl}

         

Erick je na přednášce o Akashických záznamech. Akashické záznamy jsou starobylé svitky, které popisují budoucnost. Nikdo však neví, kde se nacházejí. Existuje jen úlomek mapy, která je v zapomenutém jazyce a Erick se ji snaží rozluštit.
Erick jde do sanatoria za svým nemocným otcem a říká mu, že ví kde jsou ty svitky. Do pokoje přichází Phoebe, která v sanatoriu vypomáhá a povídá si s Erickem. Přeruší je doktor Stone, který si chce promluvit s Erickem o jeho otci. Když potom Erick odejde, ukáže se, že doktor Stone je zaklínač.
Když se Phoebe na chodbě dotkne Ericka, tak má předtuchu, jak někdo vsunuje chlapci do hlavy něco špičatého.
Piper se balí, protože jede na víkend s Danem pryč. Přiběhne za ní Prue a říká ji, že si myslí, že Jack je zaklínač, protože se rychle přemísťuje. Prue se ptá Piper, jestli nezpozorovala nic podezřelého i na Danovi. Ten právě zvoní dole u dveří a Piper jde otevřít. Dan se Piper ptá, kdy vyrazí. U dveří sedí Kit a začne na Dana vrčet, což v Piper zaseje pochybnost, že by Dan mohl být taky zaklínač. Prue a Piper se rozhodnou, že použijí kouzlo ke čtení cizích myšlenek, aby mohly poslouchat Dana a Jacka.
Prue je v Bucklandu a přichází za ní Jeff (bratr Jacka,to Prue ale neví). Prue slyší jeho vnitřní myšlenky, které jsou o mrtvolách a spalování. Prue je přesvědčena, že je to zaklínač. Když k Piper přijde Dan, tak ho zmrazí a píchne ho do ruky, jestli krvácí, aby zjistila jestli krvácí, protože zaklínači nekrvácí. Po rozmrazení pak Dan začne krvácet, takže je jisté, že zaklínač není. Ukáže se, že Kit nevrčela na Dana, ale na sršně. Piper a Phoebe jdou do sanatoria a uvidí tam Ericka, jak na něj útočí dva zaklínači - doktor Stone a ještě jeden - a vysunují dlouhé jehly z prstů, které Phoebe viděla ve svém vidění. Piper a Phoebe popadnou Ericka a utečou.
Erick přemýšlí o Akachických záznamech a Piper to slyší a zeptá se ho na to. Phoebe pozná, že něco nehraje, a tak, zatímco je Erick zmrazený, se Piper a Prue rozhodnou, že řeknou Phoebe o kouzlu, které použily.
Prue jde do Bucklandu a přichází za ní Jack. Piper ho rychle zmrazí a Prue ho píchne do ruky dýkou. Pak přijde i Jeff a holky nechápou, co se děje, tak ho Piper taky zmrazí. Uvědomí si, že to asi nebudou zaklínači, ale jenom dvojčata. Piper je rozmrazí a Jack krvácí. Jeff se přizná, že zařizuje pohřby - to vysvětluje ty mrtvoly, o kterých slyšela Prue. Oba se Prue přiznají, že ji chtěli omrknout a za to od ní dostanou facku.
Sestry a Erick jdou do sanatoria, aby vzali jeho otce. Strhne se bitka mezi zaklínači a sestrami. Nakonec zaklínači unesou Erickova otce. Sestry řeknou Erickovi, že jsou čarodějky a slíbí, že mu tátu zachrání. Erick se rozhodne, že zničí mapu, kde je popsána poloha Akashických záznamů, aby je nemohl nikdo zneužít. Sestry se spolu domlouvají na záchraně Erickova otce. Zaklínači volají Erickovi a slíbí mu otce za polohu záznamů, které ukrývá v hlavě. Erick se rozhodne odejít do Golden Gate Parku za zaklínači. Prue a Piper slyší jeho myšlenky a ví tedy, kam má namířeno. Když jsou sestry na místě, rozdělí se a každá hledá Ericka a zaklínače. Ericka a oba zaklínače najde první Phoebe. Zaklínači Erickovi a Phoebe vysají paměť. Pak přicházejí i Prue a Piper a lstí je nachytají na jejich nenasytnosti po informacích a zničí je. Erick a jeho otec jsou zachráněni, i když si Erick ani Phoebe nepamatují, co se stalo. Piper a Prue doma zruší kouzlo a Piper konečně může odjet s Danem. Prue najde na schodech květiny, ve kterých zvoní mobil. Když jej Prue zvedne ozve se Jack, který jí zve na rande, ale ta si z něj dělá legraci. Phoebe se pak v sanatoriu potká s Erikem a začínají se jim zpátky vybavovat vzpomínky.

8.díl - P3 H2O (P3 H2O) {30.díl}

         

Poněkud morbidní tradicí Prue se staly pravidelné návštěvy jezera, kde se utopila její matka a právě při jedné z jejich návštěv, kdy si vybavuje bolestné vzpomínky na tragickou událost, je vyrušena křikem o pomoc topícího se člověka. Běží mu na pomoc, ale zastaví jí nějaký postarší muž se slovy, že si ho to už vzalo.
Prue se pak doma svěří sestrám s tím, co viděla a přemluví je, aby se všechny pustily do pátrání. Její obavy jsou o to větší, jelikož věří, že za smrt toho člověka může démon a navíc letní tábor, umístěný vedle jezera, má být znovu otevřen.
Sestry zajdou za paní Johnsonovou, ženou, které tábor patří. Ta je ujistí, že tábor kvůli dalšímu případu utopení otevírat nebude. Sestry se začnou vyptávat na podivína, se kterým se setkala Prue a dozví se, že jde o jakéhosi Sama, záhadného muže o kterém nikdo v podstatě nic neví. Rozhodnou se tedy, že ho navštíví. Rozloučí se s paní Johnsonovou a odchází do Samova "doupěte."
Netuší však, že zatímco prohlížejí Samovy věci, vodní démon si vybere další oběž, tentokrát paní Johnsonovou. Sestry prohledávají Samovy věci a najdou i fotku své matky. Nechápou co se tu vlastně děje, ale objeví se Leo a vysvětlí jim, že Sam byl světlonoš jejich matky, ale když umřela, ztratil svou moc a je z něj smrtelník, protože prohrál boj s démonem.
Když jim Leo řekne vše, opět zmizí a v tu chvíli sestry uslyší zoufalé volání topící se paní Johnsonové. Chtějí pomoci, ale opět se objevuje Sam, který jim v tom zabrání, protože jak se později ukáže, žena už byla dávno mrtvá a démon si jen propůjčil její tělo. Sam začne sestrám rozmlouvat jejich záměr démona zničit, ale ony jsou více než neoblomné. Sam proto na čarodějky použije kouzelný prach, s jehož pomocí jim vymaže paměž na uplynulý den.
Druhý den ráno jsou sestry jako o omámené, Piper navíc dostala ošklivou vyrážku a také si nevzpomínají na nic z minulého dne. Objeví se Leo a varuje své chráněnkyně, že tábor nakonec zrušen nebyl. Sestry nechápou o čem to vlastně Leo mluví, ale nakonec si vzpomenou. Piper kvůli vyrážce zůstává doma a do tábora k jezeru se vydává jen Prue a Phoebe.
Do tábora už dorazily i děti a Phoebe se rozhodne použít kouzelný prach, aby jim zabránila jít do vody.
Mezitím jsou Piper s Leem doma. Piper najde dopisy, které vzala u Sama a na které si před tím kvůli účinku prachu nevzpomněla. Když si je oba přečtou, zjistí, že Patty a Sam se milovali. Leo se pak s Piper teleportuje k jezeru, aby vše řekli Phoebe i Prue. Prue se nakonec rozhodne, že to ona démona zničí a že ho zničí stejným způsobem jako její matka - za použití elektřiny. Vše se však zvrtne. Prue je ve vážném ohrožení života a Sam se rozhodne obětovat svůj život, aby jí zachránil. Démon je konečně zničen, ale Sam umírá a pro jeho duši si přichází duch Patty.

9.díl - Ms. Hellfire (Pekelnice) {31.díl}

         

Na dům Halliwellových zaútočí neznámá žena. Začne střílet po sestrách ale nakonec Prue pomocí telekineze její střelbu odrazí proti ní. Zavolají na pomoc Darryla, ale než dorazí, prohledají její věci. Najdou tam vrhací hvězdy, kudlu v podobě rtěnky a také seznam s jedenácti jmény a mezi nimi je také P.Halliwell.
Toto a ještě jedno jméno není přeškrtnuto. Ta žena co se je pokusila zabít byla nájemná vražedkyně, bydlela nedaleko od nich a u toho druhého nepřeškrtnutého jména měla napsáno něco o výbuchu v 10:00 hodin. Když přijde Darryl, musejí mu říct kdo doopravdy jsou a co se to stalo. Ten uloží vražedkyni (Stedvelovou - poslední nepřeškrtnutá) do márnice.
Phoebe společně s Darrylem jedou pravou Stedvelovou zachránit. Přijedou jen tak tak a odvedou ji do domu Halliwellových.
Prue a Piper se šly podívat do bytu vražedkyně. Prue je nadšená tím vším bohatstvím co má. Najdou tam také růže od Zmara adresované Pekelnici - oné vražedkyni. Potom přijdou Zmarovi "kumpáni" a chtějí odvést Prue v domnění, že je to Pekelnice. Piper je zmrazí a chce utéct, Prue ale řekne, že se bude vydávat za Pekelnici, aby tak zjistila, co se to děje. Setká se se Zmarem a když s ním probírá vraždu Stedvelové a jak zabije "Halliwellky," zazvoní jí telefon. Prue by nejraději byla na dvou místech a tím zase vyvolá svou novou schopnost astrální projekci (poprvé se astrálně projevila v práci). Dan mezi tím nabízí Piper, aby se k němu dočasně nastěhovala. V tom přichází Phoebe se Stedvelovou a Piper jí vypráví že Prue má novou schopnost, a že hraje nájemnou vražedkyni.
Prue se vrátí až večer, přijede v novém autě co jí dal Zmar. Řekne jim, že Zmara si také ještě někdo najal a když si dají dohromady že je pátek třináctého a Pekelnice měla zabít třináct čarodějek do půlnoci, zjistí že Zmara si najal Barbas. Prue jde na schůzku se Zmarem a řekne mu že se chce s Barbasem setkat. Když jí Barbas spatří, vzpomene si, že je to Prue Halliwellová a zjistí, že její největší strach spočívá v tom, že se bojí, aby se něco nestalo sestrám. Barbas jí řekne, že její sestry ovládli démoni a že je musí zabít. Když se za ní vydá Piper a Phoebe, použije proti nim telekinezi.
Sestry po chvíli pochopily co se stalo a proto se rozhodnou, že musí přesvědčit astrální Prue, protože ta nemá schopnost telekineze. Říkají jí, co dělaly v dětství, aby ji přiměly uvěřit, že ony jsou její pravé sestry a že to nejsou démoni. Prue jim uvěří a společně jdou za Barbasem a Zmarem. Piper je oba zmrazí a poté rozmrazí jenom Zmara. Odbije půlnoc a Barbas zmizí a Zmara zavřou do vězení.

10.díl - Heartbreak City (Město zlomených srdcí) {32.díl}

           

Dva lidé - Cindy a Max se spolu potkají a povídají si. Přijde k nim Amor a pomocí svého prstenu jim do srdce začne našeptávat, aby se dali dohromady. Amor je se svou prací hotov a Cindy s Maxem odcházejí na kafe. Sestry, Dan a Jack byli v kině a jdou na kávu. Phoebe si připadá jako páté kolo u vozu a je naštvaná, protože jí kluk nepřišel na rande. Řekne Prue, že si vezme taxi a pojede domů. Mezitím Drazi - démon nenávisti přepadne Amora a ukradne mu prsten, pomocí něhož může vstupovat lidem do srdcí. Když chce Phoebe odejít z restaurace, zaskočí ji vysílený Amor a chce, aby mu pomohla. Když se jde Dan podívat, co se děje, Amor uteče. Ráno chodí Phoebe po domě a zjistí, že je tam sama. Piper je u Dana a Prue u Jacka. Zazvoní telefon a volá Prue. Phoebe si s ní chvíli povídá, ale pak se v domě objeví Amor a Phoebe mu nakope. Amor jí pak řekne, kdo skutečně je a jaký má problém. Piper je u Dana a ten jí přináší snídani u které je ukryt řetízek. Když se spolu líbají, ve dveřích se objeví Phoebe a naznačuje Piper, aby ho zmrazila. Piper Dana zmrazí a Phoebe jí představí Amora. Když přijede domů i Prue, Amor jim o sobě všechno povypráví i to, že mu Drazi ukradl prsten a nemůže se vrátit "nahoru". Nakonec sestry přesvědčí tím, že jim vyjmenuje všechny kluky, se kterými chodily. Amor Phoebe vytkne, že ji chtěla milovat spousta kluků, ale má uzavřené srdce. Phoebe začne dělat na lektvaru ke zničení Draziho. Max Cindy kupuje květiny a objeví se tam Drazi s prstenem Amora. Drazi použije moc prstenu a začne oběma našeptávat samé špatné věci až se pohádají a Maxe srazí auto. Sestry s Amorem najdou Draziho a ten se dá na útěk. Prue použije astrální projekci, kterou ještě neumí tak dobře ovládat a zjeví se u Draziho. Chce na něj užít telekinezi, ale v astrálním těle to nefunguje,tak ho ochromí deskou. Až se Prue vrátí zpět tak Piper, Phoebe a Amor utíkají za ochromeným Drazim. Hodí na něj lektvar a Drazi se rozteče. Všichni jsou rádi, že je Drazi zničen a odchází. Draziho ale chránil Amorův prsten a zase vstane. Amor řekne Phoebe, že mu musí ještě pomoct umíchat lektvar, aby se mohl vrátit zpět "nahoru". Phoebe neochotně souhlasí, protože Piper a Prue večer randí. Když Phoebe míchá lektvar, povídá si s Amorem o lásce a zjistí, proč má uzavřené srdce. Bojí se ztráty. Prue a Piper jsou s klukama v P3. Přichází Phoebe s Amorem a požádají Prue a Piper o pomoc při čtení kouzla. Prue s Piper jdou ještě říct Danovi a Jackovi, že se chvilku zdrží. Do klubu vchází Drazi a jde ke stolu, kde sedí Prue a Piper s klukama. Pomocí prstenu jim našeptá špatnosti a zaseje v nich pochybnosti.Všichni se navzájem pohádají a Prue s Piper odchází naštvaně domů. Amor se rozhodne, že mu Phoebe pomůže s napravováním vztahů,které Drazi rozházel. Jdou tedy za Cindy a Phoebe jí řekne, až se usmíří s Maxem a vzbudí v ní zase lásku. Cindy jde za Maxem, který je v nemocnici a dají se opět dohromady. Phoebe svolá Dana a Jacka k nim domů, aby si promluvili. Phoebe jim vysvětlí, že nemají věřit pochybnostem, ale svému partnerovi a po dlouhém povídání je usmíří. Pak pošle Dana s Jackem pro pizzu, aby mohla vše vysvětlit sestrám.Řekne jim, že za všechno může Drazi, který pořád žije. Drazi vejde do domu a chce zabít Amora. Piper ho pohotově zmrazí. Phoebe sejme Drazimu prsten z ruky a nasadí ho Amorovi. Potom hodí na Draziho lekvar a ten se nenávratně vypaří, protože už ho nechrání prsten. Drazi je zlikvidovaný a Amor se s Phoebe rozloučí polibkem a zmizí pryč. Sestry byly s klukama v kině a zase si to míří na kafe. Phoebe jde jako poslední, doběhne ji jeden kluk a jdou spolu na rande.

 

11.díl - Reckless Abandon (Opuštěné dítě) {33.díl}

           

Phoebe hledá práci na policii. Tam narazí na dítě, které tam pláče a policisté ho nedokáží utěšit. Když se dítěte dotkne, má vidění, že dítě chtěl nějaký démon zabít a proto ho jeho otec nechal na ulici. Phoebe nenapadne nic jiného než vzít malého Matthewa k nim domů. Piper je z toho dost vyděšená a neví co s ním jako budou dělat, podle ní by šlo jenom zasvěcovat ho do čarovných rituálů. Phoebe jí řekne o svém vidění. Pak přichází Prue, která je stejně udivená co dělá u nich doma dítě. Protože Phoebe musí ještě na policii aby sestavili portrét otce Matthewa, řekne že se musí postarat o dítě ony. Prue ale právě pracuje na jedné prezentaci, která jí může zajistit cestu do New Yorku řekne že to zbude na Piper. Ta je ale vyděšená a řekne, že potřebují lahvičky, plínky, kašičky a podobné věci pro dítě. Prue řekne, že jde tedy nakupovat. Po nákupech se Prue vrací do práce. Phoebe jí pošle ten portrét, který s Derylem sestavili. Prue toho muže pozná. Je to velmi významný a bohatý muž. Shodou okolností právě tento muž náhodně zemře. Není to náhodné. Rodina tohoto muže je prokletá, jeho matka Marta měla kdysi milence, který byl zahradníkem jejich rodiny. Její muž ho ale poté co přerostla jeho láska v šílenství zabil a zakopal nedaleko domu. Zahradník Elias Lundy se mstí tím že zabíjí každého mužského potomka jejich rodu. Dalším na řadě má být Matthew, kterého hledá. Když se Phoebe a Prue dozvědí, že byl otec Matthewa zabit, jdou do jejich domu s Darylem. Tam jdou za matkou malého ale ta je vyhodí. Piper a Phoebe doma na internetu hledají něco o rodině Van Lauvenových. Zjistí, že před časem náhle zmizel již zmiňovaný zahradník a po něm všichni muži z toho rodu. Druhý den jde Prue do práce s Matthewem a Piper s Phoebe se vydávají znovu do domu Van Lauvenových.Tam jim řeknou, že mají u sebe Matthewa a ony jim konečně začnou věřit. Ujistí také že duch Eliase nemůže uniknout z domu. Doma v knize stínů najdou, že jediným způsobem jak ho zničit je zabít cíl jeho hněvu. Večer se sestry vydávají opět do toho domu. Nejdříve najdou Eliasův hrob, vykopou jeho kosti a ty rozbijí.Elias jim v tom ale zabrání. Sestry řeknou Martě jaký je jediný způsob jak Eliase zničit, ale to udělat nemohou protože mají chránit nevinné, tudíž jí. Ona jim ale řekne že ten kdo zabil Eliase nebyl její muž, ale ona a tudíš není nevinná. Poté skočí se schodiště a tím zabije sebe i Eliase. Matthew se vrátí ke své matce a Prue odmítne cestu do New Yorku, kterou dostala za tu prezentaci.

12.díl - Awakened (Procitnutí) {34.díl}

           

Phoebe přijde za Piper do klubu a oznamuje jí, že se zapsala do školy. Piper je ráda, že jí přišla pomoct protože ji není moc dobře. V klubu, je ale hodně lidí a ona nemůže odejít. Momentálně lidem podává nové ovoce kyvano, které koupila na černém trhu a je z Jižní Ameriky. Piper se snaží přesvědčit, že je jí dobře, ale pak se jí zamotá hlava a ocitá se v nemocnici. Doktoři ale nevědí co je jí a povolají k ní specialistu na infekční choroby. Ten zjistí, že vše ukazuje na to, že se nakazila orojskou horečkou. Ta se přenáší bodnutím mouchy. Piper zjistí, že má na rameni bodnutí od nějakého hmyzu, které vyletělo z přepravní krabice v niž bylo přepravováno to tropické ovoce. Doktor nasadí Piper prášky, ty ale nezabírají a její stav se stále zhoršuje. Sestry nechtějí aby zemřela a proto najdou v Knize stínů kouzlo, které jí vyléčí. Kouzlo ale funguje tak že musí sehnat nějakou figurku, do které se nemoc přenese. Ta ale ožívá a svým mečem přenáší nákazu dál. Doktoři se diví, že Piper je zdravá a po pár vyšetřeních ji pouští domů. Večer v klubu se u ní projeví následky kouzla - pohybuje se velmi rychle a vše v mžiku stihne. V nemocnici je momentálně již hodně lidí nakažených orojskou horečkou i přesto, že není nakažlivá. Doktor který ošetřoval Piper zavolá odborníky. Ti zavřou Piper klub a odnesou to ovoce, o kterém si myslí že je příčinou nákazy. Sestry jsou v karanténě v nemocnici. Nechápou co se děje ale nakonec zjistí, že tím kouzlem sice uzdravily Piper ale umělou loutku oživily a s ní i nákazu. Jediná možnost jak zabránit aby loutka přestala je, že Prue se pomocí astrální projekce přenese domů a najde kouzlo které vrátí vše zpět. Phoebe ani Prue s tím nesouhlasí ale nakonec je Piper přesvědčí. Společně vysloví kouzlo a Piper se skácí na zem. Je napojena na přístroje ale je pozdě - Piper umírá. Je v nebi kde na ni čeká Leo. Ten ji vysvětlí, že jí ještě může zachránit když mu podá ruce. Piper nechápe ale udělá co jí Leo poručí. Doktor již hlásí kdy nastala smrt, když si všimnou, že má Piper srdeční tep. V klubu pak oslavují její uzdravení. Poté tam přichází Leo a Piper mu děkuje i za svoje sestry. Ale zjišžuje, že Leovi na čas sebrali jeho moc.

13.díl - Animal Pragmatism (Zvířata a lidé) {35.díl}

           

Phoebe je na přednášce a tři její kamarádky - Andrea, Brooke a Tessa, co sedí za ní si prohlížejí knihu milostných kouzel. Protože je brzy Valentýn, chtějí si přičarovat kluky. Phoebe se na to kouzlo podívá a řekne jim, že to mají obráceně a kouzlo opraví. Holkám se vymluví, že píše práci o čarodějnicích. V noci kamarádky nakreslí na zem pentagram a umístí do něj zvířata - hada, prase a králíka. Pak přečtou kouzlo z knihy, ale nic se nestane. Pak jedna z nich vytáhne diktafon a řekne, že si nahrávala opravenou verzi od Phoebe. Pustí to a zvířata se za hřmění a kouře promění v muže. Doma si Piper povídá s Prue, která je bez práce a užívá si volna.
Piper má hodně práce v P3, kde je všechno vzhůru nohama kvůli přípravám na Valentýna. A navíc problém vidí v tom, že jde s Danem na večeři a je tu taky Leo, který obětoval svá křídla pro záchranu Piper. U Brooke, Tess a Andrey je pořádný nepořádek. Minulé prase a králík se téměř pořád chovají jako zvířata, ale had přemýšlí nad tím, co budou dělat. Vyjdou nazí ven a způsobí velkou podívanou. Pak přepadnou jednoho kluka a vezmou si na sebe nějaké jeho oblečení. Phoebe jde do školy a uvidí muže (králíka), jak obtěžuje jednu holku. Když mu chce Phoebe nakopat, tak dostane vizi, ve které vidí, jak nějaký muž kouše dívku na krku. Pak za ním utíká, ale muž(králík) přeskočí přes zeď, což Phoebe nechápe.Když Piper přijde do P3, dostane od Lea květiny. Pak přijde Dan a přinese jí velkou kytici. Nakonec se Piper s Danem kvůli Leovi trochu pohádá. Phoebe řekne sestrám o své předtušem, ale ty to berou spíš, že ji ten muž líbal a ne kousal. Proměnění muži najdou knihu milostných kouzel a ptají se Brooke, Andrey a Tessy na jak dlouho kouzlo učinkuje. Když se dozví, že je to kouzlo na dvacet čtyři hodin, rozhodnou se najít Phoebe, která ji má pomoct zůstat lidmi. Tessa nesouhlasí a tak ji proměnění muži zavřou do klece. Pak jdou k Halliwellům, kde není nikdo doma. Vloupají se tam a hledají Phoebe. Od holek se dozví, že je asi v P3. Chlapi se začnou pomaličku měnit zpátky na zvířata -hadovi se začne loupat kůže, praseti se objeví rypák a králíkovi drápy. Rozhodnou se, že Phoebe jim dobrovolně nepomůže a tak had kousne Brooke i Andreu do krku. Prase začíná brečet a tak ho zabijí.
Piper koupila Danovi k Valentýnu knihu o San Francisku a Leovi chce dát aspoň přáníčko, tak ho s Phoebe vybírá. Potom jdou Prue a Phoebe k holkám a najdou Tessu zavřenou v kleci. Ta jim řekne,co se stalo a Phoebe pochopí, že kouzlo učinkovalo,protože si ji nahrály na diktafon. Tessa jim řekne, že ti chlapi chtějí Phoebe,aby jim pomohla zůstat lidmi a že jdou do P3. Piper se opět pohádá s Danem kvůli přání, které Piper koupila Leovi a večeři odloží na pozděj. Potom v P3 začne valentýnský koncert. Phoebe chystá kouzlo,aby změnila ty zvířecí muže zpět na zvířata. Ti zanedlouho přicházejí do P3 a zpozorují Phoebe.Phoebe pronese kouzlo a ono zabere,ale ve zvířata promění všechny lidi v klubu až na sestry. Piper a Prue dají do beden králíka a hada a jdou prozkoumat auto těch dvou chlapů, o kterém se dozvěděly od Darryla a najdou tam Brooke a Andreu. Phoebe zruší kouzlo a všichni se změní zpět na lidi, i ti dva, co byli v bednách.Zaútočí na Piper a Prue,ale po menší bitce je omráčí a policie si ty dva odveze. Piper konečně může jít na večeři s Danem. V kabelce najde přáníčko od Lea. Začne si představovat, jak se s ním líbá, ale nakonec odchází za Danem.

14.díl - Pardon My Past (Hrozba z minulosti) {36.díl}

           

Prue a Piper pořádají oslavu, zatímco Phoebe se učí na zkoušku z psychologie. Po dvanácté hodině už to vyrušování nesnese a sejde dolů a prosí Prue a Piper aby to rozpustily. Ty souhlasí. Po chvíli ale Phoebe zase uslyší hlasitou hudbu. Takže se znovu vydává dolů ale zjistí, že už tam nikdo není. Najednou ji ale někdo neviditelný chytne za krk a začíná ji škrtit. Poté jí stahuje ramínko a laská ji. Nakonec spadne na zem a to už uslyší Piper i Prue a přiběhnou za ní. Po zbytek večera jí hlídají a druhý den, když má dělat Phoebe tu zkoušku tak jde s ni Prue. Při zkoušce jí ale zase někdo napadne. Tou dobou právě Leo sděluje Piper, že to samé co se děje Phoebe se stalo také jednomu kamarádovi světlonoši s jeho chráněnkou. Mělo to co dělat s minulým životem. Doma vyhledají kouzlo kterým se Phoebe může vrátit do svého minulého života. Nic jiného jí nezbývá a proto kouzlo přečte. V minulém životě byla velmi dobrá čarodějka, již před tím byly s Prue a Piper příbuzné - sestřenice. Ale byla velmi zlá. Nejdříve byla sice dobrá ale poté se zamilovala do Antona, který ji změnil na zlou Phoebe. Aby mohla zabít své sestřenky a tak získat jejich moc musel Antone ztrojnásobit její sílu. V této chvíli se ale Phoebe probudila. Sdělila všem co viděla. Vydává se na půdu aby našla rodokmen jejich rodiny. Tam zjistí že je právě ten den kdy Phoebe Russel zemřela a že jí bylo právě tolik jako právě teď současné Phoebe. Na půdě také zahlédne fotoaparát a řekne Prue, že tímto fotoaparátem ona fotila, že byla dobrou fotografkou a že se lidé předháněli aby jim udělala snímek. Phoebe si také vzpomene že v minulém životě rozbila jedné malé holčičce panenku. Když zjistí, že ona žena ještě žije, vydává se za ní společně se sestrami a Leem do domova důchodců. Tam se dozvědí, že minulou Phoebe někdo zabil a proto se musí Phoebe vrátit zpět do minulosti aby zjistila, kdo že jí to takto ublížil. V minulosti se právě zlá Phoebe domlouvá s Antonem, že zabije své sestřenice. Anton na sebe vezme podobu bývalého milence Piper - Lea,aby tak odlákal její pozornost. Když to pak Piper zjistí, jde pomoci Prue, strhnou Phoebe z krku amulet který ji chrání před schopnostmi jiných a začnou zaříkávat. V té chvíli se Phoebe znovu probouzí.Vynadá sestrám, že to ony ji chtěly zabít, ale že i ona před tím chtěla zabít je. Prue a Piper jdou na půdu aby se podívaly do Knihy stínů jestli tam není něco co by Phoebe zachránilo. Phoebe jim řekne, že se půjde do kuchyně najíst ale nejde. Spolu s Leem se znovu vydají do domova důchodců. Tam Phoebe přijde na to, že její jedinou záchranou je ten amulet. Proto stvoří kouzlo, které jí pošle do minulosti a bude jednat po vlastní vůli, takže se vymění se zlou Phoebe která bude v přítomnosti místo ní. Phoebe se zatím v minulosti snaží přesvědčit sestřenice, že ona je z budoucnosti a snaží se najít amulet ale bezúspěšně. V současnosti se ze staré paní vyklube Anton, který zraní Lea a se zlou Phoebe jde do domu Halliwellových - Anton má ten amulet. Zlá Phoebe zaútočí na Prue a Piper ale ty na ní vyzrají a ona svou neopatrností zabije Antona. Sestry jí seberou amulet aby se mohla Phoebe vrátit. Tak se stane, když se zlá Phoebe prohodí s tou hodnou sestry jí zapnou amulet a tím ji zachrání.

15.díl - Give Me A Sign (Dej mi znamení) {37.díl}

           

Do věznice pro Banea Jessupa přicházejí dva démoni v přestrojení za strážníky. Bane je pozná a díky lsti jeden z démonů zabije toho druhého. Bane nasedne do policejního vozu a ujede pryč. Démonická zbraň zůstane pod vozem. Piper a Phoebe byly běhat a právě se osvěžují džusem v kuchyni. Piper neustále mluví o Danovi a Leovi a pořád je srovnává. Phoebe dostane nápad, že by pro Piper vymyslela kouzlo, díky němuž by se Piper mezi nimi rozhodla. Piper ale nesouhlasí. Jdou za Prue, která si prohlíží své nové fotovybavení. Phoebe potom běží do koupelny a napíše tam kouzlo pro Piper. V domě se objeví Bane, přepadne Prue a unese ji. Phoebe se snaží dostat předtuchu, ale nedaří se jí to. Do domu vchází Darryl a přináší jim démonickou zbraň, ale nikdo z nich zatím netuší,co to je. Ke dveřím přijde pošťák a přinese Piper balíček z butiku Leonardo v Bodega Bay. Phoebe prozradí Piper, že řekla to kouzlo. Phoebe se dotkne zbraně a vidí svázanou Prue s Banem. Bane mezitím říká Prue o démonovi jménem Litvac a chce, aby mu pomohla i se sestrami. Prue však odmítá. Jeden z démonů, co měli zabít Banea jde na hřbitov, kde má sídlo Litvac. Litvac si vyvolá vizi, ve které vidí, to co předtím ten démon. Vidí jak ztratil zraň a jak zemřel ten druhý. Litvac ho zabije a stejným úkolem pověří jiného démona. Leo je v domě a prohlíží si zbraň a řekne o zbrani sestrám. Piper a Phoebe jdou na půdu, aby se podívaly do knihy.
Najdou tam kapitolu o Ardo Malorum a tam najdou taky zbraň. Kniha začne listovat a zastaví se na stránce o Poseidonech. Sestry si to vyloží jako další znamení. Zachvíli se tam astrálně zjeví Prue a vysvětlí jim, že ji nesmí hledat, že je to past. Bane se rozhodne Prue pustit a rozváže ji. Přijde démon se zbraní a střelí na ně. Prue ho zažene, ale Bane je zraněný. K sestrám přijde Darryl a přinese jim Baneův spis, ze kterého se o Baneovi vše dozví. Pak jim někdo zavolá a shání Leonoru Watkinsnovou - další znamení. Prue ošetřuje Banea, začíná se s ním sbližovat a pak se líbají. Piper a Phoebe zjistí, že všechna klíčová slova se netýkají Lea a Dana, ale Prue. Pomocí klíčových slov zjistí Baneův úkryt a tudíž i kde je Prue. Za Litvacem přichází démon, kterého zahnala Prue. Litvac se pomocí své moci podívá, co se stalo. Démona nezatratí, protože Prue je mocná čarodějka a dává mu druhou šanci. Po vášnivé noci s Banem se Prue rozhodne, že mu pomůže vyřídit Litvaca. Přichází Piper a Phoebe a Banea zmrazí. Prue jim vysvětlí, co se děje a díky svým sestrám konečně může najít své spodní prádlo a můžou vyrazit i s Banem do domu. Bane jde do koupelny aby si vyčistil ránu na břiše. Litvac se s ním telepaticky spojí a chce po něm, aby mu přivedl čarodějky. Piper a Phoebe Baneovi nevěří a nechtějí mu pomoct. Bane ji řekne, že by mohl proti Litvacovi použít tu zbraň. Piper a Phoebe neochotně souhlasí a všichni jdou na hřbitov. Do mausolea nejdřív vejde Bane a předá Litvacovi zbraň. Sestry v nestřeženém okamžiku přiběhnou a všechny zmrazí.Když chce Piper vzít Litvacovi zbraň z ruky, Litvac uhne, protože je imunní vůči jejich moci. Chce je zničit ohnivou koulí. Piper a Phoebe jsou naštvané na Prue, že Baneovi důvěřovaly. Prue ale přikáže Piper až Banea rozmrazí. Bane jde ke zmrzlému démonovi a jeho zbraní namíří na Litvaca a ti se vzájemně zničí.Bane sestrám vysvětlí, že jim svůj plán nemohl říct, aby si myslely, že je oklamal. Protože Litvac ovládá telepatii, a odhalil by jej. Doma se Prue rozloučí s Banem a pak ho odvede policie. Sestry sedí v P3 a Prue se dozvídá, jak ji našly - díky kouzlu. Piper se nakonec přizná, že žádné znamení mezi kým si má vybrat už nepotřebuje a pokukuje po Leovi u baru.

16.díl - Murphy's Luck (Štěstí a smůla) {38.díl}

           

Prue se uchází o místo fotografky v časopisu 415. Redaktor si prohlíží její fotky a je s nimi spokojen, ale má výhrady k jejímu životopisu. Nabídne jí, že pokud chce dostat práci, tak dnes musí vyfotit nejnešťastnější ženu ze San Francisca - Magie Murphyovou. Magie zrovna stojí na střeše a chce skočit. Zjeví se za ní černý anděl a začne jí telepaticky našeptávat, že za všechno může a všem ubližuje. Myšlenkami ji dožene až na okraj střechy a pak zmizí. Přijíždí Prue a když vidí Magie na střeše, zjeví se tam za ní její astrální já. Astrální Prue přesvědčuje Magie ať to nedělá. Magie uklouzne a Prue ji chytne za ruku. Nemůže ji ale vytáhnout a Magie padá dolů. Astrální Prue se vrátí zpět a Prue svou mocí zbrzdí Magiein pád a nasměruje ji na markízu. Černý anděl je naštvaný, že nespáchala sebevraždu. Piper a Leo jsou ráno v klubu a mají inventuru. Když Piper vysype brčka a spolu s Leem je sbírají, rozhodne se, že mu řekne jak ho miluje. Začnou se líbat, ale Piper ho přeruší, že to nejdřív musí říct Danovi, který je v New Yorku. Magie je na policejní stanici s Darrylem a odmítá jít dovnitř, protože všude kolem způsobuje neštěstí a někoho by nerada zranila. Darryl se jí ptá na otázku proč chtěla skočit dolů. Magie řekne, že chtěla aby skončily ty hlasy v hlavě. Pak Darrylovi řekne, že ji zachránil anděl a popíše mu ho. Prue přichází domů a potká Phoebe. Prue Phoebe řekne o tom, že když jela vyfotit Magie Murphyovou, tak stála na střeše a chtěla skočit dolů. Naštěstí ji díky své moci zachránila. Volá Darryl a ptá se Prue jestli byla ráno na místě, kde se chtěla Magie zabít. Darryl Prue poradí ať se radši neukazuje na policejní stanici, aby ji Magie nemohla identifikovat. Mezitím se Magie postará o pár nehod. Prue a Phoebe se rozhodnou na stanici jít. Když tam vejdou, jsou svědky toho jak je Magie prokleta smůlou a způsobí spoustu pohrom. Objeví se tam i černý anděl a v přestrojení policisty vše pozoruje. Prue se rozhodne, že vymyslí kouzlo a vrátí Magie do života štěstí. Když kouzlo vyřkne, Magie se cítí jako vyměněná a dokonce Darrylovi pomůže. Prue je spokojená, že se její první kouzlo povedlo. Černý anděl si toho ale všiml a prokleje Prue smůlou. Když odjíždějí od stanice, Prue se nerozhlédne a vjede do cesty a vrazí do auta. Piper s Leem jsou pořád v P3. Leo nemůže vydržet dělat, jakože se nic nestalo. Piper však chce počkat na Dana, který přijede až příští týden a chce se s ním rozejít. Po schodech scházejí Prue a Phoebe, která se drží za hlavu. Když se Piper ptá co se stalo, řeknou jim o nehodě i o Magie. Když Prue na něco v P3 šáhne, vše zničí a tak radši řídí Phoebe. Jedou za Magie, která je v psychiatrické léčebně. Magie pozná Prue a jde za ní a poděkuje jí. Prue jí řekne, že dnes ráno tam byla, protože ji měla vyfotit. Magie se vůbec nezlobí a souhlasí s tím, aby ji teď vyfotila. Phoebe se jí ptá proč chtěla skočit ze střechy. Magie jí odpoví, že chtěla skončit s těmi hlasy, které jí říkaly, že za vše může ona. Prue si ji vyfotí a ještě jednou snímky překonroluje.
Prue pak sama odjíždí do 415-ky. Když se redaktor na snímky podívá, jsou rozmazané a Prue vyhodí ven. Prue je nešťastná. Zjeví se za ní černý anděl a začne jí našeptávat podobné věci jako to dělal u Magie. Piper a Leo se dívají do Knihy Stínů a najdou tam černého anděla, který pomocí telepatického našeptávání nutí dobré duše k sebevraždě. Z toho dojdou,že šel po Magie a tím, že Prue kouzlem Magie pomohla, jde černý anděl po ní. Prue neustále někam jde a sama ani neví kam. Anděl jí pořád něco našeptává a Prue je z toho hodně deprimovaná. Phoebe se snaží Prue dovolat, ale nejde to. Když se Phoebe dotkne starého nevyvolaného filmu, dostane vizi, jak Prue v minulosti fotí vysoký most nad silnicí a je hodně něšťastná. Ví, že ji musí zachránit. Piper a Phoebe vezmou mapu města a jdou za Magie. Poprosí ji, aby ukázala na mapě prstem, protože je teď zdrojem štěstí. Magie jim ukáže jedno místo, které je docela blízko a sestry tam jedou.Černý anděl už dostal Prue na most a nutí ji, aby skočila. Prue se zatím drží a snaží se přemáhat. Leo je sám v domě a volá na Starší, aby mu vrátili jeho moc, aby mohl pomoct sestrám s černým andělem. Starší mu jeho moc vrátí. Černý anděl našeptá Prue, že může za Andyho smrt a Prue se rozhodne, že skočí dolů a pomalu jde k okraji. Phoebe a Piper už jsou tam a křičí na ni až to nedělá. Když jí řeknou, že černý anděl stojí za ní, Prue se otočí a vzteky ho svou mocí odhodí. Objeví se tam Leo a černého anděla násilím odnese "nahoru". Prue pak doma ukazuje sestrám časopis 415, ve kterém je otištěna její fotka. Má vysněnou práci fotografky a je šťastná.

17.díl - How To Make A Quilt Out Of Americans (Zrada) {39.díl}

           

Jedna známá sester - Gail (berou ji jako jejich druhou babičku) a její přítelkyně, Amandu a Helen, vyvolávají ducha démona Cryta. Po dlouhém vzývání se Cryto zjeví a Gail mu řekne, že ho chtějí přivést zpět a za to chtějí, aby jim vrátil mládí, zdraví a krásu, což Cryto dovede. Cryto však chce víc, a tak mu Gail slíbí mocné schopnosti, pak Cryto zase zmizí. Ráno Phoebe sedí ve své ložnici a zkouší si nové brýle, ale moc nadšená není. Přichází za ní Prue a Phoebe před ní brýle rychle schová. Prue se ptá, jestli už Phoebe byla u očaře. Phoebe však zapírá. Pak jdou dolů za Piper, která zachvilku odchází do klubu, kde se má setkat s Danem. Potom přichází Gail a Prue s Phoebe ji přivítají. Po povídání se Prue Gail zeptá, co ji vlastně přivádí. Gail jim řekne, že od jejich babičky ví, že jsou čarodějky a potřebuje pomoc, protože si myslí, že nějaký démon vyhrabává mrtvoly a stahuje je z kůže. Piper je v klubu a přichází tam Dan. Dá před ni krabičku s klenotem. Piper ho zmrazí a předem se do krabičky podívá a modlí se, aby to nebyl prsten, protože se s ním chce rozejít, ale jsou tam naušnice, pak krabičku zavře a Dana rozmrazí. Pak krabičku znova otevře a poděkuje mu. Piper Danovi říká, že si s ním chce vyjít na večeři, v tom zazvoní telefon. Piper to nebere, protože je tam záznamník. Volá Prue, a když vysloví něco o problému, o kterém nemůže mluvit s Danem, tak to Piper hned vezme. Prue jí poví, že přišla Gail a až hned dojede domů. Piper tedy odchází a zapomene tam naušnice. Dan je z toho zklamaný. Když Piper přijde domů, sestry s Gail jí řeknou, co se děje. Pak je Gail přesvědčí, že v Knize Stínů viděla něco o z kůže staženém démonu a jdou se tam tedy podívat. V knize najdou o démonu Crytovi a o tom, že za duši může vrátit mládí. Piper jde se sestrami dolů, aby jim řekla, že se jim to nezdá. Nechají Gail samotnou u knihy a ta toho plně využije. Najde v ní kouzlo a lektvar ke zbavení moci čarodějky a stránku vytrhne. Sestrám řekne, v kolik hodin mají k ní přijet a pak odchází. Zatím Gailyny přítelkyně Amanda a Helen přišívají na figurínu kůže, aby mohly dát Crytovi tělo. Gail, Amanda a Helen stojí v kruhu kolem figuríny ve sklepě a zase volají démona Cryta. Ten vstoupí do těla obšitého kůžemi a Gail mu slíbí, že své schopnosti dostane brzy. Sestry zatím jedou do Santa Costy za Gail a Phoebe se ptá dvou staříků na cestu. Když od nich odchází, vypadnou jí brýle, ale před sestrami zapírá, že její nejsou. Gail a její přítelkyně zatím vaří lektvar ke zbavení moci čarodějky. Sestry dojedou a dostanou čaj, ve kterém je nalit taky lektvar. Gail sestry pošle do nějakého skladiště, kde prý byla nalezena první mrtvola. Když tam sestry přijedou, nějak se jim to nezdá a začínají pochybovat. Gail a její přítelkyně začnou pomocí kouzla vyvolávat čarodějčinu moc a zanedlouho se moc sester přenese do Cryta. Cryto splní svůj slib a vrátí Gail mládí, zdraví a krásu. Amandu a Helen však zabije, protože tři čarodějky by ho mohly zničit. Vezme Gail a jdou do města. Sestry přicházejí do Gailyna domů a najdou lektvar a pozůstatky po Helen a Amandě. Zjistí, že přišly o moc a dojde jim, že Gail vyvolala Cryta. Cryto nutí Gail, aby ho představovala svým známým, které by mohl nechat omládnout. Sestry se vydávají do města a cestou potkají ty dva staříky, kteří jim ukazovali cestu. Jsou z nich teď mladíci. To znamená, že Cryto je blízko. Uvidí ho s Gail u benzinky. Prue a Phoebe napadne, že Cryto neví, že zmrazení na čarodějky neplatí a můžou toho využít. Když je Cryto chce zmrazit, tak se sestry jako zastaví a Phoebe mu pak nakope. Gail stihne dát Phoebe kouzlo. Sestry utečou, ale Gail to nestihne a Cryto ji za to zabije. Když jsou teď sestry bez své moci, tak se Piper rozhodne, že ji ani zpátky nechce a končí s čarováním, protože jí až moc zasahuje do života. Prue a Phoebe ji přesvědčí, až jim aspoň pomůže vrátit tu jejich. Jdou do Gailyna domu a chystají na Cryta plán.
Cryto přichází do domu a sestry malou lstí vyvolají jeho astrální tělo a nalejí mu lektvar do krku. Pak vysloví kouzlo na přivolání moci. Piper už ho může zmrazit a pak ho zničí kouzlem. Doma Piper sestrám říká, že by s čarováním skončila ráda, ale udělá to jen když budou chtít i ony. Phoebe se nakonec Prue přizná, že byla u očaře a Piper se nadobro rozejde s Danem.

18.díl - Chick Flick (Démon filmového plátna) {40.díl}

           

Prue fotografuje Piper, která se dívá na smutného Dana, jak jde právě domů. Piper se připravuje na první opravdové rande s Leem a jde se osprchovat. Přichází Phoebe a je značně veselá. Phoebe Prue řekne důvod své radosti - byla v kině na filmu "Zabij to, než to zemře" a je nadšená z postavy jménem Billy. Prue se rozčílí, že ta postava není reálná a neměla se na to dívat. Zanedlouho zazvoní zvonek a Phoebe jde otevřít. Když Phoebe proletí vzduchem skrz halu, tak se jde Prue podívat, co se děje. Stojí tam démon a Prue ho odhodí na hodiny. Démon se Prue poleká a uteče pryč. Prue a Phoebe utíkají za ním. Démon vběhne do kina, kde promítají "Zabij to, než to zemře". Démon se plíží mezi řadami a Phoebe vysloví kouzlo k jeho zničení. Démon se vypaří a sestry šťastně odcházejí pryč. Ukáže se ale, že démona nezničily, ale přenesly ho do děje filmu. Sestry pak doma uklízí nepořádek po démonovi a pořád je jim divné jak snadno ho zničily. Když záznamník ohlásí kolik je hodin, Piper rychle utíká za Leem do restauace. Leo už sedí u stolu. Když Piper přijde, tak se políbí a číšník přináší jídlo. Na stole není sůl, a tak Leo vyptá slámku od vedlejšího stolu. Sedí tam Dan s nějakou ženou na rande. Piper je překvapená, že už Dan randí. Harmonikář začne hrát a Piper rozčilením zmrazí všechny v restauraci. Pak rozmrazí jen Lea, ale zachvíli ho volají Starší. Omlouvá se Piper a chce se přenést, ale Piper ho zarazí, že můžou odejít jako normální lidé. Prue je ve 415 a baví se se svým šéfem o kinech, kde došlo k útokům. Když jí šéf řekne, že bude fotit Finleyho Becka, je Prue nadšená. Když Beck přijde, má špatnou náladu a Prue si vůbec nevšímá. Doma Phoebe říká Piper o Billymu z toho filmu. Objeví se Leo a sdělí jim, že démon iluzí rozpoutává bitky v kinech. Sestry zjistí, že jde o toho samého démona, kterého si myslely, že zničily. Prue, Piper a Phoebe jdou do kina, kde se právě hraje "Zabij to, než to zemře". Démon iluzí je v ději toho filmu a Phoebe na něj pokřikne, aby Billyho nechal být. Démon začne Phoebe nadávat a Billy do něj vrazí a oba vyletí z filmu ven. Démon uteče a Billy (černobílý) zůstává překvapeně stát na místě. Sestry vezmou Billyho domů a hledají v knize. Leo jim řekne, vše o tom démonovi. Prue, Piper a Leo jdou do kina, kde se právě hraje a kde je ten démon. Phoebe zůstává na půdě s Billym a líčí ho barvami. Když chtějí Prue, Piper a Leo odejít ze dveří, volá Prue na mobil Beck, který stojí za dveřmi a chce se jít podívat na fotografie. Prue tedy zůstává taky doma a do kina jde jen Piper s Leem. Beck Prue jen vyčítá jak jsou její fotky k ničemu a Prue se na něj rozkřikne a řekne mu, co si myslí. Piper jsou s Leem v kině a ve filmu se objeví démon iluzí. Piper ho chce zmrazit, ale nejde to. Démon očaruje násilím všechny diváky, ale na Lea s Piper to nemá vliv. Démon z děje filmu vytáhne Krvavou Mary s velkým nožem, tak jako předtím chlapa se sekerou a pošle ji na Piper a Lea. Piper ji nemůže zmrazit, a tak utíkají. Prue je ve sklepě a zaútočí tam na ni sekerník, kterého na ně poslal démon. Prue se ho snaží odhodit, ale nezabírá to na něj, protože on i Mary jsou vymyšlené postavy z filmu. Prue se ho zbaví a utíká na půdu za Phoebe a Billym, kteří se líbají. Prue zatarasí dveře, ale sekerník se přes to stejně dostane. Mezitím domů přichází Piper (Leo zdržuje Mary). Když už si tam na půdě nevědí rady, přichází Piper a sekerníka probodne. Ten se za chvíli pozbírá a jde po nich znovu. V domě je už i Krvavá Mary. Sestry utíkají jak můžou a pak Phoebe napadne, že asi jediným způsobem jak je zabít, je zabít je tak jako ve filmu. Phoebe prokopne Mary oknem a Mary zmizí. A sekerníka pak sestry vysmahnou elektřinou a ten se rozplyne. Po rozhovoru s Darrylem jdou sestry a Billy do kina, kde je démon. V kině je jen jeden divák a právě tam dávají "Zabij to, než to zemře". Phoebe vyrobila lektvary pomocí nichž se můžou dostat do děje filmu a démona tam zabít. A samozřejmě vyrobila i zpátečný lektvar. Piper, Phoebe a Billy vypijí lektvar a vejdou do filmu. Prue to nestihne, protože na ni zaútočí očarovaný divák. Prue se s ním pere a ve filmu zase dávají zabrat démonovi. Prue diváka omráčí. Film končí a Phoebe s Piper tam uvízly. Prue díky astrální projekci film přetočí kus dopředu, a tak mají zbylé sestry čas pomocí lektvaru vyskákat z filmu. Démon se sestrám vysmívá jak utíkají, ale Prue telekineticky zastaví pásku filmu a přepálí film i s démonem. Pásku pak opraví a Phoebe se může rozloučit s Billym. Když druhý den Leo a Piper spolu leží na gauči, přichází dovnitř Dan a přináší Piper věci, které si u něj zapoměla. Prue přinese Phoebe videokazetu, na které je její oblíbený film "Zabij to, než to zemře" a Phoebe se na něj hned běží podívat.

19.díl - Ex Libris (Ex Libris) {41.díl}

           

Piper připravuje romantický večer, který chce strávit s Leem. Přichází Prue a Piper jí vynadá, že měla mít celý dům pro sebe, a proto se šla Phoebe učit do knihovny. Prue požádá Piper, jestli by se mohla podívat na fotky, které nafotila. Ukazuje jí muže, kterého má na všech fotkách, aniž by si všiml, že ho fotí. Objeví se Leo a Prue jde do sklepa vyvolávat. Phoebe je zatím v knihovně a učí se. Začne si povídat se studentkou Charleen, která sedí kousek od ní.
Charleen řekne Phoebe, že píše práci o chování démonů a chce ji vydat. Phoebe je velmi překvapená a raději odchází domů. Charleen hledá mezi policemi encyklopedii démonů. Když knihu vytáhne, je tam démon a odnese Charleen pryč. Ráno si jde Prue čistit zuby do koupelny, ale právě se tam sprchuje Leo. Prue si myslí, že je to Piper a povídá si s ní. Do koupelny přichází Piper a když Leo vyjde ze sprchy a Prue ho uvidí nahého, nastává vtipná situace. Phoebe spí v kuchyni na hromadě knih a když ji Piper s Leem vzbudí, tak je zmatená a myslí si, že má dnes zkoušky, které má ale až druhý den. Phoebe se ptá Lea, jestli je možné, že by smrtelník našel stopy, že démoni skutečně existují. Prue jde do města a jde najít toho muže, kterého má na fotkách. Najde ho jak sedí na lavičce na autobusové zastávce. Muž jí řekne, že tu jeho dceru zabil majitel zastavárny a hledá svědky, kteří něco viděli. Prue je jeho příběhem dojatá a snaží se mu pomoct. Phoebe jde do knihovny a uvidí tam policii a taky Darryla. Darryl jí řekne, že někdo usekl hlavu Charleen. Phoebe potká Charleenina ducha v knihovně a ptá se jí, jestli se necítí divně. Jde s Charleen k policím s knihami a řekne jí, že je duch, protože ji zabil v noci démon. Charleen tomu nechce věřit a uteče pryč. Phoebe se dotkne její práce, kterou psala a má vizi, jak ji démon usekne kosou hlavu. Piper jde do P3 a uvidí tam Dana s Leem, jak se perou. Piper je zmrazí a potom rozmrazí Lea, aby si s ním promluvila. Leo jí řekne, že Dan si začal. Pak rozmrazí i Dana. Ten odejde pryč a nechce jí nic říct. A Lea volají Starší, takže musí odletět. Prue jde za Darrylem a ptá se ho na Tyru (ta zavražděná dívka). Darryl říká, že ví kdo to udělal, ale nemají svědky. Prue se rozhodne, že něco udělá. Za Piper přijde Dan a dá jí Leovu složku od švagra, který dělá na ministerstvu zahraničí a vše o Leovi zjistil. Piper telefonuje Prue a říká jí, že Leo už byl ženatý. Nakonec se rozohodne, že si dá s tou ženou schůzku. Prue jde do zastavárny za vrahem Tyry a promluví si s ním. Phoebe hledá v knize démona, který ji má podle její vize zabít.Najde démona Librise, který se zjevuje, jakmile je někdo schopný najít jednoznačný důkaz o existenci démonů. Přijde Prue a Phoebe jí vše řekne o Charleen i o své smrti. Prue chce najít kouzlo pravdy, aby ho použila na majitele zastavárny a aby se přiznal. Phoebe ji však zarazí, že nesmí trestat viníky. V domě se objeví duch Charleen a řekne jim, že věří, že je duch, protože doma všichni brečeli.Charleen jim vypoví, všechno co si pamatuje o tom, co se jí stalo,ale nemůže si moc vzpomenout. Pamatuje si jen jak vytáhla tu knihu. Phoebe se rozhodne, že udělá přesně to co Charleen a tak snad přiláká toho démona. Pak vysloví ničící kouzlo a zbaví se ho. Vezmou Piper, která byla u Leovy bývalé manželky a jdou do knihovny. Duch Charleen ukazuje Phoebe svou práci o démonech a Prue s Piper je nenápadně pozorují, aby si toho Libris nevšiml. Phoebe pak jde s Charleen vytáhnout knihu, ale nic se nestane. V nečekaný okamžik se démon zjeví a odnese Phoebe s sebou. Charleen skočí jetě za nimi. Piper a Prue přibíhají, ale neví kam zmizeli. Libris chce Phoebe useknout hlavu kosou, ale Charleen ho zdrží, protože se naučila hýbat věcmi. Phoebe křičí a Piper s Prue uslyší, že to vychází ze sklepa. Prue použije astrální projekci a zjeví se tam. Pak řekne ničící kouzlo, Libris vybuchne a zbyde po něm jen jeho kosa. Charleen se chystá, že zmizí "na onen svět", ale nic se nestane. Doma sestry řeší, proč Charleen nezmizela, když pomstily její smrt. Když si Prue vzpomene na Tyru, je jí jasné, co musí Charleen udělat. Musí jít vyděsit majitele zastavárny, aby se přiznal k vraždě Tyry. Vrah Tyry právě otvírá svou zastavárnu. Duch Charleen zamkne dveře, zatáhne rolety a začne psát na psacím stroji. Vrah se vyleká a vytáhne zbraň. Charleen ho tak vyděsí, že vrah proskočí sklem na ulici. Pak ho Charleen donutí, aby řekl nahlas, že zabil Tyru. Ten to řekne a policie ho zatkne. Charleen sestrám za vše poděkuje a konečně může odletět "nahoru". Večer jsou všichni v P3. Phoebe je šťastná, že nepropadla u zkoušky a Piper vynadá Leovi, že jí neřekl, že byl ženatý.

20.díl - Astral Monkey (Astrální projekce) {42.díl}

           

Phoebe se s Piper baví o Leovi. Phoebe vyčítá Piper, že jí Leo pojídá cereálie. Phoebe tvrdí, že tu Leo s nimi žije, ale Piper říká opak. Přichází Prue, která jde fotit Ewana Stonea.Phoebe jí hrozně závidí. Když i Prue řekne Piper, že si myslí, že tu Leo žije, dohodnou se, že se napíšou pravidla, co se smí a co ne. Piper se svěří sestrám, že ji pořád doktor Williamson posílá dopisy (léčil jí orojskou horečku) a chce, aby přišla na další testy. Piper mu na ně neodpovídá a vyhazuje je. Když Phoebe a Prue odejdou, volá Piper doktor Williamson a chce, aby přišla do nemocnice. Piper mu to ale položí.Williamson testuje krev sester na opicích a hledá v ní protilátku.Každou krev vstříkl opicím do žil a chce to udělat znovu. Jedna z opic, která získala stejnou moc jako Prue, telekineticky vstříkne Williamsonovi do krku injekci, kde byla smíchána krev všech sester.
Williason zlostí telekineticky odhodí své vybavení a když přichází do jeho pracovny další lékař, tak ho zmrazí a poté zase rozmrazí.Lékař mu říká o jeho sestře, která je na tom velmi zle a potřebuje ledvinu. Wiliamson odchází z pracovny. Phoebe přebírá prádlo v Pipeřině pokoji a objeví se tam Leo. Chce ji políbit na krk, ale když pozná, že je to Phoebe, řekne mu, že Piper je v kuchyni. Phoebe vytáhne papír a zapisuje si druhý bod, který je - přílety bez varování. Prue jde fotit Ewana Stonea, ale chtějí ji vyhodit, protože si myslí, že je z bulvárního tisku. Prue vše vysvětlí a fotí Ewana. Jedna opice provede astrální projekci a zjeví se za Ewanem. Prue nechápe, co se stalo a rychle odchází. Ewan za ní utíká a podává jí klíčky od auta, které si tam zapoměla. Nevědí však, že jsou fotografováni. Williamson je u své sestry a potká tam švagra, který mu vyčítá, že nevydrží tak dlouho než ledvinu dostane.Williamson se ho dotkne a má předtuchu, kde vidí, jak jeho švagr dostane infarkt. Zanedlouho ho švagr opravdu dostane. Williamson si jde vytisknout jména kriminálníků, kteří byli propuštěni na svobodu ze zdravotních důvodů. Prue doma řekne co viděla a když se podívá na dopis od Williasona, pozná tam růži, kterou měla i opice. Sestry jdou do Williamsonovy pracovny a uvidí tam v klecích tři opice. Poberou svoje zdravotní karty. Pak uvidí jak opice použijí jejich moc a rozhodnou se, že je raději vezmou s sebou. Phoebe se dotkne jedné opice a má vidění, jak Williamson používá jejich moc. Doktor jde mezitím za jedním zločincem a použije na něj čarodějčinu moc. Ochromí ho a vyřízne mu ledvinu, kterou potom přinese své nemocné sestře. Sestry nacpou opice do vozíku a Piper zmrazí lidi, aby mohly neviděny projet. Prue si všimne, že je v televizi s Ewanem, jak jí podává klíčky od vozu. Pak sestry jdou vytisknout jména zločinců, které si předtím vytiskl i Williamson. Doma mají sestry problémy s opicemi. Zachvíli se u domu začnou sjíždět novináři a neustále fotí a buší na dveře. Sestry rychle pozatahují závěsy.Zjeví se tam Leo a říká, že Williamson se z jejich mocí zblázní a ubližuje lidem. Piper všechny novináře zmrazí a Prue může projít a jet za Ewanem. Prue po něm chce, aby jí nějak pomohl s těmi novináři.Ewan zavolá do jednoho magazín, kde používají tipaře. Pak jim pod krycím jménem řekne, že je s Prue ve studiu a chtějí jít na večeři, tak až rychle přijedou. Prue mu poděkuje a odjíždí. Phoebe uvaří lektvar, aby mohla odejmout z opiček jejich moc a podaří se jí to. Pak přichystá i jeden pro Williamsona a jdou ho hledat. Williamson chce právě ublížit dalšímu člověku, ale sestry ho zarazí. Piper mu podává lektvar, aby ho vypil, ale on ji odhodí a pak i Prue a Phoebe.Nakonec rozšlápne lektvar a odchází pryč. Sestry si neví rady, jak mu popmoct, protože už nemaj byliny do lektvaru. Prue a Phoebe se dohodnou, že nejlepší způsob je zbavit se ho, ale Piper ho chce za každou cenu zachránit. Vyhledávají ho na mapě, ale křišžál pořád krouží jen nad jejich domem, ale nakonec ho najdou. Williamson obchází mezi bezdomovci a zanedlouho přijdou sestry. Prue mu vyrazí z ruky nůž a Williamson na sestry pošle dva nabroušené kotouče. Jeden Piper zmrazí a druhý drží Prue telekineticky ve vzduchu a přetahuje se s Williamsonem. Prue řekne Piper až kotouč pustí. Sestry to udělají a dřepnou si k zemi.Kotouč se odrazí od stěny a zabodne se Williamsonovi do hrudníku. Spadne na zem a je mrtvý. Piper k němu běží a pláče. Doma Phoebe říká, že ráno zaveze opice do Zoo. Pak ukáže Piper papír, kde si psala poznámky o Leovi a říká jí, že je ten nejlepší. Piper sestrám povídá o Williasonovi jaký to byl dobrý člověk. Cítí se za jeho konec zodpovědná a odchází do své ložnice. Tam si sedne na postel a pláče
.

21.díl - Apocalypse, Not (Ne apokalypsu) {43.díl}

           

Sestry přicházejí domů z nákupů. Pustí televizi, kde se to jen hemží špatnými zprávami. Phoebe vytáhne knihu s otázkami a ptá se sester, co by udělali, kdyby v domě vypukl požár a jestli by zachránily pět cizích lidí nebo jednoho sourozence. Všechny odpoví, že sourozence. Zazvoní zvonek a Piper jde otevřít. Stojí tam Leo a zve Piper do restaurace. Piper se moc nechce, ale sestry ji přesvědčí a tak jdou. Když pomalu jedou autem všimnou si nějakého agresivního blázna, který vpálí do druhého auta. Zanedlouho začne bitka. Piper všechny zmrazí až na jednoho muže v obleku, který tam stojí a něco zapisuje. Muž se dá na útěk a Piper se rozběhne za ním. Muž naskočí na koně, který se zjeví pod ním a zmizí. Prue a Phoebe jsou na vystoupení Pauly Callové (asi) v P3. Přichází k nim Piper a Leo řeknou jim co se stalo. Všichni jdou domů, aby se podívali po tom chlapovi v Knize Stínů. Muž mluví se svými čtyřmi společníky o Piper a o tom, jak se jí zbavit. Sestry prolistovávají knihu, ale žádný popis, co by odpovídal tomu chlapovi nemůžou najít. Nakonec se i přes Leův nesouhlas shodnou na démonovi anarchie. K jeho zničení stačí jednoduché likvidační kouzlo z knihy a lektvar.Prue volá Darrylovi, aby zjistila, kde je právě pořádná bitka, aby mohly vyrazit za tím chlápkem.Sestry prochází šílejícími lidmi na ulici, kteří se perou a rozbíjejí vše kolem.Prue uvidí toho muže a rozběhne se za ním. Vede ji do uličky, kde jsou zbylí tři. Prue se je snaží odhodit, ale nefunguje to. Jeden muž ji chytne a hrozí sestrám, že jí zlomí vaz. Temná strana začne zaříkávat kouzlo na likvidaci čarodějky a Piper s Phoebe vysloví kouzlo ke zničení démona anarchie a Piper hodí lektvar na chlapa,co drží Prue. Vytvoří se vír a jeden z chlápků a Prue jsou vtaženi do víru. Ukáže se, že ti čtyři muži jsou čtyři černí jezdci z apokalypsy a mají za úkol zničit svět,ale bez čtvrtého jezdce-Války, to nezvládnou. Sestry si neví rady jak to napravit a prohledávají knihu. Najednou Piper ucítí, že skrze ni prošla Prue. Pak ji uvidí jako by v nějaké "hladině" na spirituální desce. Prue napíše "pomoc". Pak přiletí jezdec Válka a proletí skrz Phoebe a zažene Prue pryč. Zbylí tři jezdci jsou ve své kanceláři a snaží se přijít na způsob jak vrátit čtvrtého jezdce zpět. Ten se jim zjeví z televize a mluví o spolupráci s čarodějkami. Sestry hledají v knize a zjistí, že Prue je v jiné sféře. Zjeví se tam Leo a vyřídí jim od Starších nabídku od zla ke spolupráci. Leo jim říká, že to není dobrý nápad, ale Piper a Phoebe se rozhodnou spolupracovat. Sestry se pak sejdou se třemi jezdci a domluví si spolupráci. Jezdci i sestry s Leem jsou v domě a na stole pomocí různých věcí sestavují co se stalo. Zjistí, že Prue a jeden jezdec stáli uprostřed pentagramu a jsou teď někde v neutrální sféře. Jeden z jezdců odchází pryč a Leo se ho rozhodne sledovat. Piper vaří lektvar a jeden z jezdců ji při tom pozoruje. Phoebe sedí na gauči z další jezdcem a snaží se přijít na způsob jak dostat ven Prue a jejich partnera. Mezitím se zase objeví Prue a projde skrze Phoebe. Pak na desce ukáže 4 JE. Potom zase přiletí čtvrtý jezdec a Prue zažene pryč. Nakonec najdou řešení, že změní polaritu - postavení i zaříkávání.Pak jezdci odejdou a chvíli potom se objeví Leo.Řekne jim, že ti čtyři jsou černí jezdci z apokalypsy a jestli vypustí toho čtvrtého, nastane konec světa. Piper a Phoebe jsou v úzkých a dlouho se rozhodují, jestli mají Prue zachránit a vypustit jezdce nebo to nechat být. Nakonec se rozhodnou, že Prue zachrání a dojdou na smluvené místo ve smluvenou hodinu. Phoebe podá ruku jednomu jezdci a dostane předtuchu, ve které vidí konec světa. Všichni se postaví na své pozice a jezdci začnou zaříkávat. Piper zaříkává taky, ale Phoebe přestane a říká, že to nemůžou udělat, protože viděla co se stane. Jezdcům uplynula lhůta na zničení světa a Zdroj otevře vír. Piper a Phoebe dokončí zaříkávání a tím vysvobodí čtvrtého jezdce i Prue. Všichny čtyři jezdce vtáhne vír a Prue je zachráněna. Potom sestry sedí v P3. Piper a Phoebe se omlouvají Prue za to, co chtěly udělat, ale Prue se nezlobí. Nakonec musí odpovědět na otázku jestli by z hořícího domu zachránily pět cizích lidí nebo sourozence. Všechny tři jednoznačně odpoví -pět cizích lidí.

22.díl -Be Careful What You Witch For (Přej si a bude ti bráno) {44.díl}

         

Ďábelská rada projednává s dračím čarodějem způsob jak zabít čarodějky. Jeden ze členů rady přivolá lahev a vypustí džina, který zbývající členy přesvědčí, že jim může pomoct .Když ráno sestry vycházejí z domu, najdou u prahu bednu. Vezmou ji domů a objeví v ní starou zaprášenou lahev. Phoebe prach omete a tím vypustí džina ven, který jim chce splnit přání. Leo sestrám říká, že džinům se nedá věřit a že každé přání má následky. Takže když si nebudou nic přát, nic jim nehrozí. Prue odchází na rande a Piper do klubu. Prue zjistí, že Dik je naprosto nudný a po povídání si s ním mu řekne, že by si přála, aby ji láska zase vzrušovala. Netuší však, že se do něj vtělil džin, který se chce splněním tří přání osvobodit z lahve. Džin luskne prsty a přání je splněno. Potom se džin objeví v P3, kde je Piper s Leem. Přichází Dan a když uvidí Piper s Leem, odchází pryč. Piper je smutná, že Dan trpí a Leovi řekne, že si přeje, aby šel Danův život dál. Džin se usměje, luskne prsty podruhé a zmizí. Phoebe zatím doma hledá v knize jak poslat džina zpět do lahve. Džin se tam zjeví a nenápadně z Phoebe vytáhne její tajné přání - mít aktivní moc. Džin luskne prsty potřetí a je osvobozen z lahve a odchází. Když jedou Piper s Leem domů, vidí Dana jak prodává dům. Pak přijíždí auto a vysedá z něj sedmnáctiletá Prue, puberťačka s rovnátky. Zanedlouho uslyší z půdy volání o pomoc a utíkají nahoru. Phoebe létá u stropu a nemůže dolů. Leo ji sundá a řekne sestrám, že jestli džin s někým spolupracuje, tak teď určitě zaútočí, protože jsou zranitelnější, když Prue v sedmnácti nemá svou moc. Dole se rozletí dveře a dovnitř vchází vzteklý dračí čaroděj, který chce zpět svou moc. Džin dal Phoebe moc létat, ale sebral ji jemu. Když dračí čaroděj vychrlí plameny, Piper je zmrazí a Phoebe se rozletí, vezme s sebou čaroděje a vyletí s ním ven. Když jsou v dostatečné výšce, tak ho Phoebe pustí na zem. Piper a Leo čtou v knize o dračím čaroději a zjistí, že k jeho zničení potřebují moc tří, kterou právě nemají. Zachvíli proletí oknem Phoebe, která neumí přistávat. Piper s Leem odcházejí hledat džina. Najdou ho v restauraci, kde byla předtím Prue. Piper všechny zmrazí a když chtějí vzít džina s sebou, tak zmizí. Povolala ho k sobě rada. Dračí čaroděj si stěžuje, že mu ukradl moc létat, ale džin se brání, že to je část jeho plánu. Džin musí pomoct dračímu čaroději. Když Piper a Leo přijdou domů, zachvíli zazvoní zvonek.Když jde Piper s Phoebe otevřít, je tam starý muž. Zjistí, že je to Dan a vezmou ho k sobě domů. Prue se zatím obléká ve svém pokoji a pak oknem uteče ven. Málem autem srazí dračí čaroděje. Zavolá ho k sobě do auta. Piper Danovi řekne, že je spolu se sestrami čarodějka a že Leo je světlonoš. Dan uvěří až když se Leo přenese a zase se objeví. Prue si povídá v autě s dračím čarodějem, líbají se a pak ji čaroděj začne škrtit. Když Prue uvidí jak mu žhnou oči, zděšením uteče pryč. Dračí čaroděj ji však nechá utéct, aby na pomoc přivolala sestry. Prue zavolá Piper a řekne jí, co se stalo a kde je. Phoebe má mezitím předtuchu, když se dotkne Prueiny peněženky. Vidí jak padá džinova lahev pod židli. Piper a Phoebe tam jedou, zatímco Leo zůstává s Danem. Phoebe vzlétne, aby se porozhlédla. Piper uvidí Prue i dračího čaroděje. Chce jí pomoct, ale džin ji zastaví. Phoebe se vrací a chce zadržet čaroděje, ale on bodne Prue nožem a zabije ji. Když chce udělat to samé Phoebe, tak se Piper vysmekne džinovi a zmrazí čaroděje. Piper a Phoebe odvezou Prue domů. Leo ji však už nevyléčí. Když jsou sestry na dně, Leo přivede džina, který lituje toho, co udělal. Nabídne sestrám, že se vrátí do lahve a tím anuluje všechna přání a snad oživí i Prue. Když je zpět v lahvi, Dan už je zase ve svém věku, Phoebe neumí létat a Prue je zase dospělá, ale je mrtvá. Phoebe napadne, že když vypustí džina, tak mají další přání a můžou oživit Prue. Piper běží pro lahev, ale překazí jí to dračí čaroděj, který ji odmrští na zem. Phoebe nikde lahev nevidí, ale vzpomene si na svou předtuchu. Leo odvrátí pozornost čaroděje a Phoebe vypustí džina a přeje si,aby Prue zase žila. Prue přichází a všechny tři řeknou kouzlo moci tří a čaroděje zničí. Sestry se rozhodnou, že si přejí, aby se džin stal člověkem. Piper má však ještě jedno přání - aby šel Danův život skutečně dál a aby zapoměl na hrůzu posledních dnů bez nežádoucích následků. Džin luskne prsty a je z něj člověk. Když Starší volají Lea, tak se Piper rozhodne, že je chce vidět a odlétá s ním "nahoru". A Prue zavírá telekineticky dveře.

3. Série

1.díl - The Honeymoon's Over (Po líbánkách) {45.díl}

       

Phoebe si stěžuje, že Piper je pryč s Leem a jim nechala všechnu práci. Phoebe se bojí,že se Piper a Leo nemusí vrátit. Prue ji uklidní a pak jí řekne svoje obavy - ne protože se nechce vrátit,ale protože ji Starší nechtějí pustit.
Zavolá jim Darryl,který si myslí že vrah který zabíjí lidi a píše jim nějaké znaky na čela je démon. Prue najde v Knize Stínu Runu, démona, který ochraňuje zlé smrtelníky za duše nevinných obětí. Prue varuje Darryla (Runa je oblečený v černé košili a kožených kalhotách), aby po démonovi nešel. Darryl to samozřejmě ignoruje a jde zaklepat na dveře za kterými může být ukryt vrah. Zatím se jiný vrah připravuje na další obět - jde po jedné dívce a místo toho, aby jí bodl, jí nakreslí na čelo nějaký znak. K její duši přijde démon v černém a vypadá to že není tak nevinná, jak by potřeboval. Démon jde k Darrylovi který je v bezvědomí a v tom přijde Phoebe a Prue. Prue běží za vrahem (ale ten uteče), pak se vrací a porazí démona.
Zotavený Darryl děkuje Prue a Phoebe za zastavení vraha. Po vyřešení problémů Darryl naléhá, aby sestry vypovídaly u soudu. Ale sestry nechtějí, protože k zastavení vraha použily kouzlo a mohly by z toho být nepříjemnosti. Otevřou se dveře a my se seznámíme se zástupcem okresního prokurátora Colem Turnerem.
Cole Turner žádá sestry o vražednou zbraň Athame, což je v okultismu používaná dýka. Soud začíná... žádná vražedná zbraň... poplatky vynechané... obviněný propuštěn.
Sestry se snaží usvědčit vraha Emilia. Prue neví jestli obžalovaný je smrtelník nebo démon a Phoebe přemýšlí o Colovi. Pak se objeví Piper a Leo. Piper jej zmrazí a uteče. Leo za chvíli rozmrzne a Phoebe si mu začne stěžovat. Prue přerušuje Lea a chce vědět, jestli by jim mohl pomoct. Leo se přenese pryč a Phoebe si stěžuje Prue, že mu nestihla říct vše.
Prue si stěžuje Piper s různými věcmi. Řekne jí že byla pryč měsíc a měli o ní starost. Ale Piper to mezitím přišlo jako den. A řekne Prue, že Starší jim nechtějí dovolit být spolu a tak se musí rozdělit nebo odloučit.
Phoebe se prochází a když tu k ní přistoupí Cole a ptá se, jestli neví něco bližšího o tom případu. Řekne jí, že je dobrá osoba a že má udělat správnou věc. Phoebe se však vyhýbá odpovědi, a tak jí dá svůj telefon. Cole je na odchodu a Phoebe má předtuchu, ve které vidí Emilia jak Colea zabíjí.
Phoebe přijde a řekne sestrám co viděla v předtuše.
Vrah Emilio žádá o ochranu od soudce. Soudce mu nařídí starat se o žalobce, kterým je Cole.
Cole mluví s Darrylem a chce z něj dostat co ví o tom případu, ale ten mu řekne: ''To, co vy podezříváte to není, a nechte mě dělat svou práci, možná vám mohu pomoci to najít.
Phoebe volá Colevi a chce ho varovat, ten jí však řekne, že jí zavolá z auta a telefon vypne.
Cole jde sámdo garáží. Vrah Emilio je schován za sloupem a napadne ho. Chce jej zabít, ale Prue a Phoebe tam přijedou a napadnou Emilia. Phoebe před jeho výpadem vyskočí a vzlétne do vzduchu. Konečně získala aktivní moc - levitaci. Poté sestry konečně Emilia porazí.
Piper slyší z koupelny hlas. Je to Leo, který si svičí řeč na požádání o Pipeřinu ruku. Leo jí řekne, aby si manželství nechala projít hlavou a v klidu se rozhodla. Piper si stěžuje, že Leo se pokouší manželstvím řešit problém a ne lásku.
Piper leží v posteli.Prue a Phoebe jdou do pokoje a Piper jim řekne o Leově nabídce. Sestry jí blahopřejí dokud jim neřekne, že z toho není moc nadšená. Sestry se jí snaží utěšit, když v tom se Leo přenese do domu kvůli informacím o strážcích. Dívkám se zdá, že jde o démonické spiknutí v soudní síni. Dohadují se o tom, jaký démon by v tom mohl mít prsty a pak sestavují plán jak na něj.
Podle plánu má Piper zmrazit čas, což jim má umožnit najít démona. Sestry vstoupí a sednou si. Piper vše zmrazí, ale znehybní tak jen Lea, Darryla a Colea. Soudce, soudní ochranka a prostě všichni ostatní jsou démoni nebo lidé se strážci. Pak propuká boj, ve kterém dívky uspí všechny útočníky do bezvědomí. Ukáže se, že démon je soudce a všichni ostatní jsou jen chránění strážci. Soudce je k sobě totiž přivolá a pokusí se zmizet v místnosti za soudní síní. Čarodějky jdou za ním. V místnosti však najdou soudce už téměř uhořelého.
Byl to Cole, který zmražení jen předstíral, démonicky se přemístil a soudce zabil. Poté se vrátil na své původní místo. Sestry nic nepostřehly.
Cole mizí znovu do soudní síně k jeho zmrzlé póze. Sestry spěchají do soudní síně a zajímají se co řeknou Colovi. Phoebe vezme policejní obušek a praští Cola přes hlavu a ten padá na zem. Phoebe mu pomáhá se zvednout, vysvětlí mu že Emilio se pokusil a všichni ostatní v soudní síni mu v tom pomáhali, kromě Darryla, kterému se podařilo útěku zabránit.
Phoebe a Cole se na sebe dívají.
Bare Naked Ladies hrají a Piper přemýšlí a popíjí martini, vypadá při tom velmi pěkně a ustaraně. Prue a Phoebe jdou do vnitř. Phoebe mluví o Colovi a Piper vyjádří znepokojení, protože je návladní a může je odhalit. Leo vstoupí. Piper k němu spěchá a řekne mu, že se za něj provdá.

2.díl - Magic Hour (Hodina kouzel) {46.díl}

         

Piper je dost naštvaná. Všude vidí šťastné nevěsty a ženichy, všude kolem ní jako by byly jen svatby a ona nemůže. Leovi nadřízení jim to nechtějí dovolit. Nicméně je tu jisté řešení - tajný svatební rituál, popsaný v Knize stínů, ale musí se uskutečnit velmi rychle. Navíc ani z něho nemůže mít Piper ten správný prožitek, protože musí vše utajit.
Phoebe se je snaží varovat, že to je osobní prospěch, ale proč by alespoň jednou nemohli udělat něco sami pro sebe? Z těchto úvah je vyruší Kit. Jejich hodná kočička útočí na bezbrannou sovu. Chtějí kočku odnést, ale v tom se sova změní v muže.
Sestry mu dají alespoň nějaké oblečení a snaží se ho přesvědčit, že mu chtějí pomoci, ale on o pomoc nestojí a v nestřeženém okamžiku jim uteče. Oblečený a vyzbrojený jde za tím, který má jeho nynější situaci na svědomí. Dotyčný je šéfem kupy zaklínačů. Christopher jej chce zabít, ale díky jednomu z přisluhovačů je málem zabit on a nezbývá mu než utéct.
Phoebe má předtuchu ve které vidí, jak na jejich prokletého kamaráda útočí vlk. Se sestrami jdou na místo, které viděla v předtuše, ale je to trochu jinak, vlk začne útočit na ně!
Mladík ho však k sobě přivolá a spěšně spolu odchází do malého přístřešku poblíž. Sestry za oknem sledují jak vychází slunce a Christopher se změní v sovu, ale ve stejné chvíli se vlk změní v ženu. Tu se opět snaží přesvědčit, že jim chtějí pomoct, ale ona jim nevěří a namítá, že mohou být zlí a chtějí je zničit. V tom na ně zaútočí jeden z posluhovačů, ale sestry ho zaženou, čímž ženu přesvědčí, že jsou na její straně.
Doma jim pak dívka poví svůj příběh. Jmenuje se Brooke a její milenec Christopher jsou prokletí jejich bývalým šéfem, protože ho Brooke odmítla.
Do domu přichází další poskok a snaží se je opět zabít, skoro se mu to podaří, než jej sestry zničí stačí vypálit po Brooke šíp, ale tu zachrání sova, která šípu vletí do dráhy.
Christopher pamalu umírá. Ani Leo mu nedokáže pomoci - zvířata léčit neumí. Brooke nechce, aby zemřel, proto se rozhodne, že se vrátí k muži, který je proklel a bude s ním. Tím Christophera zbaví prokletí a Leo jej bude moci uzdravit. V tom však nastává zatmění slunce a Christopher se mění v muže. Ale Brooke už je dávno pryč.
V kanceláři se Brookesetká se mužem, který je proklel a řekne mu, že se k němu vrátí, ale musí zrušit kletbu. Naštěstí včas dorazí čarodějky s Christopherem. Když se Christopher a Brooke před zaklínačem políbí, zničí ho a tím zlomí kletbu.
Sestry pak už jen rychle spěchají domů, protože nastal ten pravý čas na obřad. Se sháněním kněžky starosti mít nemusím, protože obřad provede jejich babička. Ve slavnostní okamžik se však Leo začne svíjet a je násilím odtažen aby se zodpovídal, Piper se zhroutí.
Na závěr Cole předstupuje před Triádu zla a je jí pochválen za objevení plánů svatby a její prozrazení Starším.

3.díl - Once Upon A Time (Bylo nebylo) {47.díl}

         

Piper se strachuje, že se Leo nevrátí po tom, co jim Starší překazili svatbu.
Phoebe málem srazí malou holčičku Kate, která zděšeně utíká po ulici. Phoebe ji vezme domů a Kate sestrám řekne, že utíká před trolly a chrání vílu Thistle, kterou má zamčenou v krabičce. Říká, že víly dokážou vidět jen malé děti. Zanedlouho si pro Kate přijdou rodiče a odvedou si ji domů. Ráno Phoebe najde obrázky, které namalovaly jako děti, a na kterých jsou víly a trollové. Phoebe se s Prue dočte v knize mýtů o vílách a trollech, kteří se zjevují v mezidobě a v meziprostoru, třeba mezi světlem a stínem, mezi dveřmi či o půlnoci, tedy na přelomu dne a noci.
Phoebe a Prue jedou za malou Kate a přemluví ji, aby jim ukázala vílu, kterou skrývá v krabičce. Kate ji otevře, ale Prue ani Phoebe nic nevidí. Kate je proto posype vílím prachem, který jim dovolí vidět víly i trolly, ale duševně se přesunou do dětských let. Prue a Phoebe jdou do P3, kde zpívají dětské písničky a jak tam přijde Piper, tak na ni zkusí použít vílí prach, ale ten na ni nezabere, protože na víly nevěří.
Pak jedou Prue a Phoebe domů. Zanedlouho zazvoní Cole, jestli u nich může jít na záchod. Prue s Phoebe volají Kate a Cole se mezitím přenese na půdu pro Knihu Stínů a zmnění se v démona. Holky uslyší rámus na půdě a jdou se tam podívat, Colea vyruší a on zmizí pryč.
Za chvíli se tam objeví trollové a ukradnou Phoebe klíčky od krabičky, ve které je ukrytá Thistle.
Sestry spadnou ze schodů a po pádu se vrátí zase do normálu, nechovají se jako děti. Prue napíše kouzlo na vidění neviditelných a zavolají Piper, aby přijela z P3. Sestry jedou ke Kate, je půlnoc a trollové vylézají, ale sestry je nevidí. Trollové unesou Thistle a taky Kate, kterou zmnění na vílu.
Prue si pak promluví s Piper o jejich pocitech a o Leovi. Pak uvidí, že něco poletuje za oknem, kouzlo konečně zabralo. Malé stvoření je dovede do mystické jeskyně, kde jsou trollové a zapalují oheň nad kterým jsou v kleci Thistle a Kate.
Sestry vyřídí troly a Piper přesvědčí Kate, aby se vrátila zpět ke své rodině. Když holky přijdou domů, zanedlouho se zjeví Leo a řekně Piper, že jak ke Starším projevila odvahu, dají jí a Leovi zkušební lhůtu a jestli v ní dokážou, že jim jejich láska nevadí v práci, tak se můžou vzít.

4.díl - All Halliwells' Eve (Halloween sester Halliwellových) {48.díl}

         

Halliwellovi se připravují na Haloween a jsou podle toho také patřičně oblečeni - Piper do masky víly, Phoebe a Prue jako čarodějky, spolu s nimi je v domě i Darryl, který se rozhodnul pro masku kadeta policeiní akademie, protože má vztah k jeho práci. I Leo si vybral podobným stylem - je v uniformě vojáka z II. Světové války, nicméně Darryl jeho volbu nechápe, protože neví, kdo Leo je.
Po venku chodí spoustu dětí a dospělých v maskách, mezi něž zapadnou i dva hrůzohlavové (Grimlookové), kteří si to míří k Halliwellovic domu. Otevře jim Phoebe a Piper, jejich maska se jim moc líbí a než pochopí, že to jsou démoni, je už pozdě - začínají jim vysávat auru.
Leo je v kuchyni, kde ho jeho smysly varují, že je něco v nepořádku, běží ke dveřím, kde vidí sestry vysávané hrůzohlavy, naštěstí je tam také Prue, která je odhodí a Piper je posléze pohotově zmrazí. Varování se ovšem nevztahovalo k hrůzohlavům, ale k něčemu úplně jinému - náhle se vynoří časový vír a vtáhne sestry dovnitř. Darryl s Leem zůstávají v domě proti démonům úplně sami.
Sestry přistanou na louce u jakéhosi oltáře, než se stačí vzpamatovat, slyší z dálky hlasy a jezdce na koních a běží se ukrýt. Jsou totiž v sedmnáctém století a jezdci jsou lovci čarodějnic. Jeden z lovců jejich úkryt najde, ale dělá, jako by se nic nestalo a jde dál. Ví totiž, že ne všechny čarodějky jsou zlé a že také bojují proti silám zla, takže všem takovým pomáhá.
Než se sestry stačí vzpamatovat i z tohoto šoku, hodí jim někdo přes hlavu pytle a odvleče je kamsi do neznáma.
Mezitím v domě řeší Darryl a Leo problém s démony. Ti už rozmrzli a začali je pronásledovat, jediným štěstím je, že chtěli čarodějky, takže se nijak nepřepínají a pěkně v poklidu čekají. Jedinou možností, jak hrůzohlavy porazit je speciálním lektvarem, napsaným v knize stínů, takže se jim prozatím ukrývají na půdě.
Sestry se objevují v jeskyni, kde je vítá jedna z čarodějek, byly sem přivolány coby nejmocnější čarodějky všech dob, aby pomáhali zachránit nenarozené dítě, které má být nadáno mocnou magií. Jeho matku drží v zajetí jedna z místních lovkyň čarodějnic, která je ve skutečnosti spolčena s démony.
Sestry jdou do vesnice, kde má sídlo, ale jejich průvodkyně je varuje, ať se vyhnou talismanům, které mají moc zabránit vstupu čarodějek. Sestry však jejího varování nedbají a snaží se projít. Jsou jakousi neviditelnou hradbou odraženy a jejich přítomnost je prozrazena. Lidé na ně začínají útočit a tak musí použít svou moc, ale ta nefunguje, protože jsou v době, kdy ještě nebyly na světě, tudíž ani neměly schopnosti. Jejich průvodkyni postřelí a tak se musí vrátit do jeskyně.
Tam je chtějí zase vrátit domů, protože nejsou takové, jak si představovali, ale sestry je přesvědčí, že stáli před horšími nástrahami a i když nemají schopnosti, umí se učit velice rychle, takže po krátké lekci dobového čarování jsou opět připraveny vyrazit.
Ve vesnici probíhá slavnost a všichni nosí masky, takže s ukrytím totožnosti nejsou potíže. Pomocí svých nově naučených dovedností odstraní amulety a dostanou se dovnitř. Phoebe zastaví jakýsi muž a chce jí vyvěštit budoucnost, k tomu se nachomítne i pán v masce a společně sledují věštbu, která Phoebe předpovídá pravou lásku začínající od písmena C, tedy Cola. V tom jí ale vypadnou její čarodějnické pomůcky a ona i sestry jsou prozrazeny. Muže v masce to evidentně šokuje, je to totiž Cole, který se do minulosti přenesl proto, aby pomáhal věznit onu matku, a to, že je tam jeho láska s ním, netušil.
Sestry jsou odsouzeny k smrti oběšením a tak je ihned vykonáno. Visí na větvi a všichni spokojeně odcházejí. Po chvíli se za nimi vrátí onen lovec čarodějnic, který jim prve pomohl a odřízne je. Sestry jsou živé a zdravé a zase připravené vysvobodit matku, protože jim lovec navlékl pod paže lano. Vracejí se do vesnice a tentokrát už jsou úspěšné, než se však stačí dostat do bezpečí jsou zpozorovány a začíná pronásledování. Dojdou až k oltáři, dál už matka nemůže, protože začíná rodit. Pronásledovatelé se už blíží a tak Prue a Phoebe na poslední chvíli udělají protekční kruh, který je na chvíli zadrží. Pak Phoebe sedne na koště a všechny pronásledovatele ze vzduchu rozežene.
Cole se vrací zpět do budoucnosti, protože selhal a sestry s matkou a dítětem se vracejí do jeskyně, kde se dozvídají, že dítě se jmenuje Melinda Warrenová, že je to jejich prapraprapra…babička.
Otevře se časový vír do něhož jsou vtaženy a navráceny domů.
Zatímco se sestry snažily zachránit Melindu a její matku Charlottu, doma se Darryl s Leem pokoušeli zničit Hrůzohlavy, z půdy se jim podařilo dostat do kuchyně a uvařit lektvar, jednoho s ním zničili ale druhá lahvička se rozbila a démon z nich začíná vysávat auru. Naštěstí se objevuje se vír, sestry a pomocí telekineze chrstnou na hrůzohlava rozlitý obsah lahvičky. Vše dobře dopadlo.
Sestry odcházejí na večírek, kam přichází i Cole převlečený za anděla a pokračuje s Phoebe ve svém milostném románku.

5.díl - Sight Unseen (Neviditelný) {49.díl}

         

Piper a Phoebe jsou v klubu a dělají si starosti o Prue, která je v poslední době posedlá myšlenkou, že po nich jde nějaký démon, kterého vyslala Triáda.
Prue chce doma připravit past na démona. Když však přijede, zjistí, že domovní dveře jsou otevřené, uvnitř je nepořádek a když vejde, je někým napadena. Prue však použije svou moc a útočníka vyhodí ven z okna.
Sestry zavolají Darryla, aby prověřil všechny stopy, včetně otisků, které našel. Samy se pak nemohou shodnout, zda se do domu vloupal smrtelník nebo démon. Mezitím si Triáda povolá Cola, aby mu oznámila, že vzhledem k jeho neúspěchům mu byl povolán na pomoc další démon, Troxa, který se umí učinit neviditelným.
Ve stejné chvíli Troxa přichází do domu a najde spící Prue, která usnula nad Knihou Stínů, když se snažila zjistit nějaké další informace o tom, kdo po nich jde. Troxa vezme polštář a chce Prue udusit, ta se však včas probudí a svou silou ho odhodí. Vše pak řekne svým sestrám, ale ty si myslí, že je paranoidní. Druhý den ráno Prue zjistí, že chybí její blůza pro štěstí a babiččin náhrdelník a myslí si, že věci mohl ukrást démon kvůli nějakým rituálům. Phoebe však ale zastává názor, že je to práce smrtelníka.
Přichází Darryl, aby sestrám oznámil, že otisky, které našel nejsou nikde evidované a když se dozví o chybějících věcech, vyřkne myšlenku, že oním pachatelem by mohl být nějaký fetišista.
Phoebe a Piper jsou v klubu a povídají si, o něco později přichází Prue, která působí velice spokojeně. Když se sestry vyptávají na tu nenadálou změnu v její náladě, Prue jim vysvětlí, že začarovala sadu sideritových krystalů, které teď mají působit jako past na démona, který by šel po Knize Stínů, jenž je použita jako návnada.
Mezitím se Cole vloupe do domu, otevře všechna okna a vypne klimatizaci. Zná totiž Troxovu slabinu - na chladu se částečně uviditelní. Pak jde na půdu a když se přiblíží ke Knize Stínů, je lapen do Prueiny pasti.
Prue pozná, že její past zabrala, protože u sebe měla jeden krystal sideritu a ten začal světélkovat. Hned proto zalarmuje své sestry a všechna společně běží domů. Na půdě najdou Cola v bezvědomí a chyceného v pasti. Cole se pak ze všeho vylže a odejde pryč. Phoebe pak Prue osočí, že už se z té honby na démony dočista zbláznila. Sestry jsou pak utvrzeny v tom, že za vloupáním stojí nějaký člověk, když najdou krabici s květinami pro Prue. Když krabici otevřou, kromě květin tu naleznou i červi, housenky a podobnou havěť. Tato událost už přesvědčí i Piper, že tentokrát po nich jde smrtelník.
Piper a Phoebe jsou v obýváku a zavírají všechna otevřená okna a mezitím do domu přichází i zneviditelněný Troxa, který jde rovnou na půdu, kde je Prue. Chce ji napadnout, ale kvůli chladu je částečně zviditelněný a Prue ho tak včas stihne odhodit. Chvíli se pak společně perou a Prue ho nakonec hodí do oné krystalové pasti, kde byl před tím uvězněn Cole. V tu chvíli na půdu přiběhnou i zbylé sestry a sledují, jak se Prue snaží Troxu vyslýchat. Jediné, co však zjistí je, že Triáda po nich jde a že vyslala ještě nějakého démona jménem Baltazar. Víc se sestry nedozví, protože Troxa ve chvíli, kdy vysloví Baltazarovo jméno, shoří v plamenech, protože Triáda tak chtěla zabránit, aby toho řekl ještě víc.
Piper a Phoebe si pak jdou odpočinout, ale Prue musí ještě vyvolat pár fotek. Když je vyvolává, všimne si, že na nově vzniklých fotkách se objevuje její maličkost. V tu chvíli ji někdo napadne zezadu a namočí ji obličej ve vývojce, čímž ji částečně oslepí.
Ráno pak Piper a Phoebe odchází z domu, aniž by některá z nich tušila, že Prue je ve sklepě přivázaná k židli a že je její život v ohrožení.
Prue se pomalu probudí z omráčení a podle hlasu pozná, že útočník byla Abbey, barmanka z klubu P3. Abbey se totiž zalíbil život Prue a chtěla si ho proto jednoduše přivlastnit, navíc to byla ona, kdo se vloupal do domu a ukradl náhrdelník a blůzu a také to byla právě ona, kdo poslal ony růže. Abbey se nakonec rozhodne, že k dokončení jejího plánu je třeba Prue zabít. Prue se však podaří díky její moci uvolnit z provazu, utéct ze sklepa a schovat se v šatníku u vchodu.
Piper s Phoebe přichází do P3, kde zrovna zvoní telefon. Je to Morris, který jim oznámí, že ony otisky, které byly nalezeny v jejich domě po prvním vloupání patří Abbey. Sestry jdou proto okamžitě prohledat její šatní skříňku a obsah, který tu najdou je zcela přesvědčí, že Abbey je vyšinutá a že Prue je ve vážném nebezpečí. Phoebe má vidění, jak je Prue zastřelena. Naštěstí se vrátí do domu včas a Prue zachrání.

6.díl - Primrose Empath (Prokletá empatie) {50.díl}

         

Cole přivede Prue k muži, který má empatii, jenže mu to hrozně vadí, protože se dokáže soustředit jen na neštěstí ostatních lidí. Prue, aby mu pomohla, řekne kouzlo na odejmutí jeho schopnosti, ale sama ji přitom omylem přijme. Muž, který již nemá empatii, je ovšem démon Vincerus, což Prue předtím nevěděla. Ten pak začne ubližovat nevinným. Prue, stejně jako Vincerus nezvládá moc empatie a skoro se z toho zhroutí. Vincerus mezitím hledá kněze, který mu moc empatie způsobil, aby se mu pomstil.

7.díl - Power Outage (Výpadek sil) {51.díl}

         

Coule se snaží dostat čarodějky a proto najme démona, který holky rozeštve nakonec se rozhádají a použijí proti sobě svoji moc. Tím ale naruší sesterskou lásku a ztratí moc tří. Pheobe uteče ke Coulovi a když ji chtějí holky najít tak nemohou, nemají žádnou moc, ale Leo jim přijde na pomoc....

8.díl - Sleuthing with the Enemy (Stopování s nepřítelem) {52.díl}

         

Cole se rozhodne, že kvůli problémům, které sestrám způsobil, zmizí a zanechá Phoebe svému trápení. Prue a Piper zatím připravují lektvar na zničení Baltazara a setkávají se s Krellem, lovcem démonů, vyslaného zdrojem, aby našel za zabil Cola. Prue předsvědčí Piper, že by měly s Krellem uzavřít spojenectví a společně Cola najít a porazit.

9.díl - Coyote Piper (Nevděčná Piper) {53.díl}

         

Piper se chystá na sraz střední školy po 10-ti letech a vůbec z toho není nadšená, protože střední škola patřila mezi její nejhorší období života. Navíc je zklamaná z toho, že se nemůže svým bývalým spolužákům pochlubit, že je mocná čarodějka, která chodí s andělem, takže bude za stejnou ubožačku, jakou bývala.
Na srazu v P3 ji posedne démonka Terra, neboli životní esence, kterou stvořil jeden alchymista. Terra postupně začíná zcela ovládat Piper, která ztrácí sílu s ní bojovat.

10.díl - We All Scream for Ice Cream (Všichni jdeme po zmrzlině) {54.díl}

           

Prue nemůže přestat myslet na nějakou melodii, ale neví, odkud ji zná. Později zjistí, že tu melodii hraje jedno zmrzlinářské auto. V tom autě ovšem mizejí děti, které si tam chtějí koupit zmrzlinu. Když se spolu s Phoebe snaží zabránit únosu jedné malé holčičky, jsou samy vtaženy do neobydleného ledového světa. Jak zjistí, všechny děti, které zmizeli, jsou tady. Pomůžou jim dostat se ven, jenže právě to byla hrozná chyba...

11.díl - Blinded By The Whitelighter (Smrt si bere světlonošku) {55.díl}

           

Zaklínač Aames zabije čarodějku a vezme si od ní odrážecí sílu. Její světlonoška Natalie se na místo přenese pozdě, kdy už své svěřenkyni nemůže nijak pomoci. Přenese se do domu Halliwellových, aby je před zaklínačem varovala, ale stačí zároveň čarodějkám i vynadat, že nemají Knihu stínů na bezpečném místě... Čarodějkám později dojde, že zaklínač má v úmyslu zabít všechny světlonoše a snaží se tomu zabránit. V boji jim pomáhá Natalie, která převzala povinnosti od Lea, který nedokáže jednat s chladnou hlavou.

12.díl - Wrestling With Demons (Zápas s démony) {56.díl}

           

Čarodějky se snaží ochránit nevinného, který dle Phoebeiny předtuchy má být napaden démonem. Když Prue při boji démona odhodí pomocí telekineze, zjistí, že je to její bývalý přítel Tom. Prue je šokovaná, protože Tom býval skvělý kluk a jelikož nechápe, jak je možné, aby se z člověka stal démon, zeptá se Lea. Leo jí řekne, že na to jsou démonské akademie. Prue se rozhodne Tomovi pomoci poté, co zjistí, že ještě není pozdě na jeho záchranu, protože se z něho stane úplný démon, až zabije nějakého nevinného. Piper je nešťastná, neboť Starší nechtějí jí a Leovi povolit svatbu a navíc Leo ztratil zásnubní prstýnek po její mamince.´

13.díl - Bride And Gloom (Nevěsta temnot) {57.díl}

           

Piper a Leo chystají svatbu a Piper chce mít vše perfektně naplánované, aby i v případě boje s démony v den svatby, bylo vše připravené. Objevuje se Cole, který se ale musí ukrývat, protože ho hledají démoni pracující pro Zdroj, a hodlá urovnat svůj vztah s Phoebe a být zas s ní, ale Phoebe se to moc nezamlouvá. Prue je unesena morfovačem Zilem, který se s ní chce oženit. Po obřadu, který provede kněžka Dantalian, se pak Prue promění ve zlo a stejně tak její sestry spolu s Knihou stínů, která je s nimi propojena. Když totiž Kniha stínů propadne zlu, bude zrušeno ochranné kouzlo a knihu si pak bude moci přivlastnit kdokoli.

14.díl - The Good, The Bad And The Cursed (Dobro, zlo a nemrtví) {58.díl}

            ´

Phoebe jede se svým otcem Victorem na prohlídku starého opuštěného města. Při prohlídce zahlédne dva duchy, jak se perou. Bo, jeden z duchů, si při rvačce natrhne ret a vzápětí se u Phoebe objeví stejné zranění. Následně doma se Phoebe svěřuje sestrám, co se jí stalo. Sestry zjistí, že všechno, ať už noviny či úmrtní listy z toho města končí 15.1.1893. Z toho vydedukují, že se asi jedná o časovou smyčku. Když se Phoebe posléze na žebrech objeví modřina je jasné, že je nějak s Boem propojena. Situace se ale zhoršuje v momentě, kdy Phoebe padá postřelená k zemi a Leo ji nemůže vyhojit. A tak nezbývá nic jiného než najít Boa a toho uzdravit. Svou pomoc nabízí Cole, který řekne, že se do astrální časové roviny může přenést a jelikož Leo odmítne spolupracovat s démonem, vydává se do toho města s Colem Prue

15.díl - Just Harried (Samé trápení) {59.díl}

           

Konečně nadešel den svatby Piper a Lea. Všechny přípravy probíhají bez problémů a na svatbu dokonce dorazila i Patty. Přesto všechno se ale Piper bojí, že se něco pokazí a její svatební den nedopadne dobře. Mezitím Prue trápí zvlaštní sny, ocitá se v jakémsi motorestu, kde ji obtěžuje neznámý muž, posléze ji napadne. Prue se brání, ale muž po jejím úderu zůstane nehybně ležet na zemi. V dalším snu je obviněna z vraždy tohoto muže a je zatčena. Když už sedí v policejním autě, podaří se jí na poslední chvíli utéct. Postupně ale vychází najevo, že to nebyl jen sen a že se v tom motorestu objevovalo její astrální já.

16.díl - Death Takes A Halliwell (Smrt si přišla pro Halliwellovou) {60.díl}

           

Prue, Piper a Phoebe sleduje podivná žena, za kterou se skrývá zvláštní stín. Prue zjistí, že ta žena je zapletena do vyšetřování inspektora Davidsona, týkajícího se Cola a že ten stín je anděl smrti. Prue se rozhodne, že ho zastaví dřív, než stihne zabít nějakého nevinného.

17.díl - PreWitched (Jak to bylo) {61.díl}

           

Piper a Leo nemají doma potřebné soukromí. Proto se (i přes námitky Prue a Phoebe) rozhodnou, že budou bydlet ve svém vlastním domě. V době, kdy řeší tuhle zapeklitou situaci, je jedna z místních čarodějek zavražděna svým domácím mazlíčkem, kočkou jménem Stín. Ten se přemění do lidské podoby, stane se z něj zaklínač a začne Halliwellovi ohrožovat. I když ho každá ze sester zabije, on znovu a znovu ožívá. Čarodějky zjistí, že nesmrtelným se stane až poté, co zemře devětkrát.

18.díl - Sin Francisco (Hříšné San Francisco) {62.díl}

           

Čarodějky se střetnou s démonem, který své oběti infikuje jedním ze sedmi hříchů. Tím pak pomalu získává jejich duše. Podaří se mu ovšem seslat hřích na každou ze sester i Lea. Prue je nakažená pýchou, Piper nenasytností, Phoebe chtíčem a Leo leností. Proto teď všichni musí bojovat nejen s démonem, ale i sami se sebou.

19.díl - The Demon Who Came In From The Cold (Démon, který přišel z chladu) {63.díl}

           

Když se Cole s Phoebe prochází venku, svěří se jí, že by se rád zbavil své moci a zeptá se jí, zda nezná nějaké kouzlo, které by mu s tím pomohlo. Phoebe je z tohoto nápadu nadšená. Jejich rozhovor ale přeruší prorok křičící něco o Bratrstvu Trestu a Luxironu. Posléze je napaden a zabit démonem, kterého pak zabije Phoebe. Doma Cole říká ostatním, že ten démon byl člen bratrstva, které pracuje přímo pro Zdroj a že býval kdysi taky členem. Cole si myslí, že bratrstvo připravuje něco velkého a rozhodne se do něj vrátit a zjistit o co jim jde.

20.díl - Exit Strategy (Úniková strategie) {64.díl}

           

Poté co vůdce bratrstva Raynor zjistil, že už na Colea není spolehnutí, rozhodne se, že ho obrátí zpět ke zlu. To může udělat jen tak, že oslabí jeho lidskou část, která v něm teď převažuje díky lásce k Phoebe. Dá Coleovi za úkol přinést mu amulet, který patří jedné čarodějce. Cole se přenese za Phoebe a všechno jí řekne, tuší totiž, o co Raynorovi nejspíš jde. Phoebe začne připravovat lektvar, který by ho zbavil moci.
Piper získává novou moc - molekulární urychlování, z které není vůbec nadšená.

21.díl - Look Who's Barking (Kdopak to štěká) {65.díl}

           

Muž sedící ve svém bytě truchlí nad ztrátou své manželky. Najednou se začne všechno třást a posléze prasknou okenní tabule a do bytu vtrhne Banshee, démonka živící se smutkem ostatních. Křičí tak hlasitě, že muži začnou praskat žíly a nakonec vykrvácí. Ráno Phoebe zapisuje do Knihy stínů, co ví o Coleovi. Dostane vizi, ve které je napadena dívka a protože se zrovna dotýká stránky, na které je Balthazar, tak si myslí, že za tím útokem stojí on a rozhodne se ho zničit. Jelikož má rozum zastíněný zlomeným srdcem, neuvědomí si, že se při té vizi nedotýkala jen stránky o Balthazarovi, ale také stránky, na které je Banshee.

22.díl - All Hell Breaks Loose (Rozpoutalo se peklo) {67.díl}

           

Piper a Prue jsou v domě, kde se snaží přesvědčit doktora Griffithse, že po něm jde dvorní zabiják Zdroje všeho zla, Shax. Doktor tomu samozřejmě nevěří, ale na vlastní oči se o tom přesvědčí, když se rozletí dveře a Shax vtrhne do domu, odhodí sestry a chystá se ho zabít. Naštěstí přiběhne zeshora Phoebe a Shaxe odrazí kouzlem. Sestrám je jasné, že Shaxe jen vyhnaly z domu a že se brzy objeví, a tak Piper a Prue vyjdou z domu, aby ho dorazily. Shax se skutečně brzy objeví a ony na něj použijí svou moc, ale zas ho jen zaženou. Bohužel ale nejsou dost opatrné a nevšimnou si, že je přitom natočila reportérka, která ihned dá celou reportáž do přímého přenosu. Postupně to začnou vysílat všechny televize v zemi a sestry se tak v mžiku stávají senzací. Začnou jim dokonce chodit nabídky na rozhovory a okolo jejich domu se začínají shromažďovat novináři a čumilové. Phoebe se mezitím vydává do podsvětí za Colem, aby zvrátila kouzlo, které ho přimělo přejít na stranu zla. Leo se vrací od Starších s tím, že jediná možnost, jak odvrátit tuto katastrofu, je přesvědčit démona Tempuse, aby vrátil čas. Leo se tak vydává do podsvětí, což ale znamená, že nebude slyšet, když ho sestry budou volat. Těm to ale nijak nevadí, jelikož to vypadá, že jim tady na zemi stejně není moc platný. Netuší ale, že za chvíli jedna z nich bude bojovat o život. Leo v podsvětí zjišťuje, že Cole nemá moc kontaktovat Tempuse, a tak nezbývá nic jiného než jít za Zdrojem. Ten ale za to, že Tempusovi, který je od posledního střetu s čarodějkami stále oslabený, přikáže vrátit čas, něco požaduje.

4.Série

1.díl - Charmed Again, Part 1 (Znovu čarodějky, 1. část) {68.díl}

           

2.díl - Charmed Again, Part 2 (Znovu čarodějky, 2. část) {69.díl}

         

3.díl - Hell Hath No Fury (Peklo přišlo o fúrii) {70.díl}

         

4.díl - Enter The Demon (Uveďte démona) {71.díl}

         

5.díl - Size Matters (Jde o velikost) {72.díl}

         

6.díl - A Knight To Remember (Nezapomenutelný rytíř) {73.díl}

         

7.díl - Brain Drain (Vymývání mozku) {74.díl}

         

8.díl - Black As Cole (Černý jako Cole) {75.díl}

         

9.díl - Muse To My Ears (Polibek můzy) {76.díl}

         

10.díl - A Paige From The Past (Paige z minulosti) {77.díl}

           

11.díl - Trial By Magic (Pod vlivem magie) {78.díl}

           

12.díl -  Lost And Bound (Ztraceno a spoutáno) {79.díl}

           

13.díl - Charmed And Dangerous (Čarovné a nebezpečné) {80.díl}

           

14.díl - The Three Faces Of Phoebe (Tři podoby Phoebe) {81.díl}

           

15.díl - Marry-Go-Round (Svatební kolotoč) {82.díl}

           

16.díl - The Fifth Halliwheel (Páté kolo u vozu) {83.díl}

           

17.díl - Saving Private Leo (Zachraňte vojína Lea) {84.díl}

           

18.díl - Bite Me (Kousni mě) {85.díl}

           

19.díl - We're Off To See The Wizard (Jsme na návštěvě u čaroděje) {86.díl}

           

20.díl - Long Live The Queen (Ať žije královna) {87.díl}

           

21.díl - Womb Raider (Prokleté těhotenství) {88.díl}

           

22.díl - Witch Way Now? (A kam teď?) {89.díl}

           

5.Série

1.díl - A Witch´s Tail, Part 1 (Malá mořská čarodějka, část 1) {90.díl}
         

2.díl - A Witch´s Tail, Part 2 (Malá mořská čarodějka, část 2) {91.díl}

         

3.díl - Happily Ever After / Fairy tale (A pak žili šťastně...) {92.díl}

         

4.díl - Siren Song (Zpěv sirény) {93.díl}

         

5.díl - Magic Wears A Mask / Magic wear masks (Čarodějky v trikotech) {94.díl}

         

6.díl - The Eyes Have It / The Gypsy’s curse (Je to v očích) {95.díl}

         

7.díl - Sympathy For The Demon / House of fear (Pomoc pro démona) {96.díl}

         

8.díl - A Witch In Time / Firestarters (Co se má stát, stane se) {97.díl}

         

9.díl - Sam I Am / Daddy dearest (Jsem Sam) {98.díl}

         

10.díl - The Mummy´s Tomb / Mummy's tomb (Trable s Mumií) {99.díl}

           

11.díl - The Importance Of Being Phoebe (Jak je důležité míti Phoebe) {100.díl}

           

12.díl - Centennial Charmed / 100th episode (Sté narozeniny) {101.díl}

           

13.díl - Obsessions / House call (Lidské slabosti) {102.díl}

           

14.díl - Dreamspell / Sand Francisco dreamin (Dobrou noc) {103.díl}

           

15.díl - The day magic died / Special Delivery (Den kdy magie zmizela) {104.díl}

           

16.díl - Baby´s First Demon (Chlapečkův první démon) {105.díl}

           

17.díl - Lucky Charmed (Štěstí pro Čarodějky) {106.díl}

           

18.díl - Cat House (Kočičí dům) {107.díl}

           

19.díl - Nymphs just wanna have fun / Naughty Nymphs (Pramen věčnosti) {108.díl}

           

20.díl - Sense & Sense Ability (Nevidím, neslyším, nemluvím) {109.díl}

           

21.díl - Necromancing The Stone (Velká láska Penny Halliwellové) {110.díl}

           

22.díl - Oh My Goddess, Part 1 / Goddesses, part 1 (Bitva s titány, část 1.) {111.díl}

           

23.díl - Oh My Goddess, Part 2 / Goddesses, part 2 (Bitva s titány, část 2.) {112.díl}

           

6.Série
1.díl - Valhalley of the dolls, part 1 / Valkyrie vixens, part 1 (Valkýry z Vallhaly, část 1) {113.díl}
         

2.díl - Valhalley of the dolls, part 2 / Valkyrie vixens, part 2 (Valkýry z Vallhaly, část 2) {114.díl}

         

3.díl -  Forget me…not / Dragons heat (Nezapomeň na mne) {115.díl}

         

4.díl - Dirty Blondes / The power of three blondes (Tři blondýnky) {116.díl}

         

5.díl - Love's A Witch (Láska je mocná čarodějka) {117.díl}

         

6.díl - My three witches / Fantasies in the Flesh (Mé tři čarodějky) {118.díl}

         

7.díl - Soul Survivor / Soul sister (Duše v ohrožení) {119.díl}

         

8.díl - Sword and the city / Charmed in Camelot (Meč ve městě) {120.díl}

         

9.díl - Little monsters / Hot mamas (Malí čertíci) {121.díl}

         

10.díl - Chris-Crossed (Chris v pasti) {122.díl}

           

11.díl - Witchstock (Léto lásky) {123.díl}

           

12.díl - Prince Charmed (Dokonalý Muž) {124.díl}

           

13.díl - Used Karma / Mata Hari (Karma z druhé ruky) {125.díl}

           

14.díl - The Legend Of Sleepy Halliwell (Události v magické škole) {126.díl}

           

15.díl - I Dream of Phoebe (Sním o Phoebe) {127.díl}

           

16.díl - The courtship of Wyatt's father / Midnight Rendevous (Námluvy Wyattova otce) {128.díl}

           

17.díl - Hyde School Reunion (Školní sraz po letech) {129.díl}

           

18.díl - Spin City (Pavoučí démonka) {130.díl}

           

19.díl - Charmed on Trial / Crimes and witch demeanors (Tribunál) {131.díl}

           

20.díl - Stormy Leather / A Wrong day's journey into right (Perný den) {132.díl}

           

21.díl - Witch Wars aka Reality Check (Čaroklání) {133.díl}

           

22.díl - It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 1 (Špatný, špatný svět, část 1) {134.díl}

           

23.díl - It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 2 (Špatný, špatný svět, část 2)  {135.díl}

           

7.Série
 
1.díl - Call to Arms (Pojď do mých rukou) {136.díl}
 
         
2.díl - The Bare Witch Project (Nepovedený magický projekt) {137.díl}

         

3.díl - Cheaper by the Coven (Opuštěni sabatem) {138.díl}

         

4.díl - Charrmed (Čarrrodějky!) {139.díl}

         

5.díl - Styx Feet Under (Odpočívej v pokoji) {140.díl}

         

6.díl - Once In A Blue Moon (Když svítil modrý měsíc) {141.díl}

         

7.díl - Someone to Witch Over Me (Někdo mne hlídá) {142.díl}

         

8.díl - Charmed Noir (Čarodějná Mafie) {143.díl}

         

9.díl - There's Something About Leo (Co nevíte o Leovi...) {144.díl}

         

10.díl - Witchness Protection (Pod ochranou Čarodějek) {145.díl}

           

11.díl - Ordinary witches (Staré dobré čarodějky) {146.díl}

           

12.díl - Extreme Makeover : World Edition (Svět se změnil) {147.díl}

           

13.díl - Charmageddon (Charmageddon) {148.díl}

           

14.díl - Carpe Demon (Polepšený démon) {149.díl}

           

15.díl - Show Ghouls (Uvězněné duše) {150.díl}

           

16.díl - The Seven Year Witch (Po sedmi letech Čarodějkou) {151.díl}

           

17.díl - Scry hard (Malé hledání) {152.díl}

           

18.díl - Little box of horrors / Pandora's Box (Skříňka děsu a běsu / Pandořina skříňka) {153.díl}

           

19.díl - Freaky Phoebe (Podivná Phoebe) {154.díl}

           

20.díl - Imaginary friends (Imaginární přátelé) {155.díl}

           

21.díl - Death becomes them / I slept with a Zombie (Když mrtví ožívají / Spala jsem s mrtvým) {156.díl}

           

22.díl - Something wicca this way goes (Všechno dobré pro něco zlé) {157.díl}

           

 8.Série

1.díl - Still Charmed And Kicking (Nevzdávající se Čarodějky) {158.díl}
         
         
2.díl - Malice In Wonderland (Jak vylákat Čarodějky) {159.díl}
         

3.díl - Run, Piper, Run (Běž, Piper, běž) {160.díl}

         

4.díl - Desperate Housewitches (Nezručná Čarodějka) {161.díl}

         

5.díl - Rewitched (Odčarováni) {162.díl}

         

6.díl - Kill Billie vol. 1 (Kill Billie) {163.díl}

         

7.díl - The Lost Picture Show (Ach ty vztahy) {164.díl}

         

8.díl - Battle Of The Hexens (Do zbraně) {165.díl}

         

9.díl - Hulkus Pocus (Z hrdinky slabochem) {166.díl}

         

10.díl - Vaya Cons Leos (Sbohem, Leo) {167.díl}

           

11.díl - Mr. And Mrs. Witch (Pan a Paní Jenkinsovi) {168.díl}

           

12.díl - Payback Witch (Konec hry) {169.díl}

           

13.díl - Repo Manor (A kde jsou sestry?) {170.díl}

           

14.díl - 12 Angry Zen (Čínská znamení) {171.díl}

           

15.díl - The Last Temptation Of Christy (Dva nápadníci) {172.díl}

             

16.díl - Engaged And Confused (Svatba a zmatení) {173.díl}

           

17.díl - Generation Hex (Odplata) {174.díl}

           

18.díl - The Torn Identity (Krize identity) {175.díl}

           

19.díl - {176.díl}

20.díl - {177.díl}

21.díl - {178.díl}

22.díl - {179.díl}

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek